Simple Way

10:10:00

 

Sunglasses - H&M // Handbag - Guess // Jeans - Tally Weijl // Sweater - Fb Sisters // Wedges - Centro //Blouse - Amisu // Watch - Marc by Marc Jacobs // Necklace - Reserved // Earrings - Guess

LT // Labas! Kaip jūs leidžiate savo paskutines vasaros dienas? Tikiuosi, kad nenuobodžiaujate, nes tą dar spėsite padaryti atšalus orams! Iš karto noriu atsiprašyti už tai, jog nėra galimybės palikti komentarų, vis dar bandau sutvarkyti šį reikalą... O gal jūs man padėsite susigrąžinti comments table'ą? Jeigu kas nors žinote kaip tai padaryti, būsiu labai dėkinga, jeigu parašysite man į facebooką. Prižadu pavaišinti kava!
Šiandien labai norėjau nusifotografuoti su savo sūnumi ir padaryti mūsų bendrą įrašą, bet deja deja, tik pasodintas į mašiną mažasis princas akimirksniu užmigo ir nė nemanė prabusti net po gerą pusvalandį trukusios mamos "fotosesijos". Tai batų kadre nėra, tai antras planas blogas, tai fokusas nedirba, tai portretinė nuotrauka beveik kaip peizažas.. Hrr. Bijau, jog būsiu suklydusi, jog mano vyras - visai neblogas fotografas o_O "Aš ne fotografas", bet juk aš irgi ne valytoja ir ne virėja, bet namus tvarkau ir valgyt gaminu, o makaronų su desertiniu šaukšteliu nepatiekiu! Na bet anyway, svarbu, kad išvis po velnių nepasiunčia su mano foto užgaidom... Tai vazonėlis antram plane per toli, tai medis per daug lapų turi, tai gėlės ne tokios raudonos.. Tai "ko nepasakei, kad plaukas styro", "šleikutė išlindusi" .. :))) Baisu!
Mano šiandieninis pasirinkimas - fyfa vs bohema. Norėjosi didelio megztinio, minkštų, sportinių kelnių, kedukų ir kuodelio ant galvos.. Bet kažkas viduje su tuo labai kovojo ir kaip maištaujatnti paauglė užsimoviau oversized (nors nuotraukoj taip ir neatrodo, bet jo dydis XL) megztinį su džinsais ir... platformom (?) Už, ar prieš? Dideli megztiniai storina ir priploja prie žemės, tad manau platformos yra geras būdas vizualiai pailginti kojas ir drabužių deriniui suteikti šiek tiek moteriškumo. Bet to paties nepasakyčiau apie aukštakulnius. Platformos - aukštakulnių ir žemakulnių hibridas, todėl mano manymu jas galima avėti ir prie labiau casual derinių, bet aukštakulniai... klasika, elegancija, moteriškumas. Dar neįsidrąsinau išbandyti tokio derinio kaip smailūs kulnai ir kabantis (arba ne) megztas "maišas". O kokia jūsų nuomonė apie tai? Užsienyje tai gan popouliaru! Kai bus sutvarkyti komentarai, būtinai jums pranešiu ir lauksiu jūsų nuomonių po įrašais. Iki!

RU // Привет! Как вы проводите последние дни лета? Надеюсь, что продуктивно! Хочу извиниться за то, что не можете оставлять комментарии.. Я пытаюсь решить эту проблему. A может быть вы знаете, как вернуть comments table? Если да - не забудьте написать мне в facebook.com Oбещаю угостить вас кофем!  
Сегодня я очень хотелa сфотографироваться с сыном и сделать общий post, но увы, мой маленький принц все время спал в машине. Мой выбор - кич vs бохема. Хотелось напялить большой свитер, домашние штаны и скрутить на голове пучек... Но внутри кто сопротивлялся и я одела большой свитар с джинсами и... обула платформы (?) За, или против? Большие свитера визуально добавляют лишних килограмов, но платформы - визуально удлиняют ноги, а так получается баланс. Платформы - хибрид низкой обуви и каблуков, поэтому я считаю что их можно носить и с более повседневными нарядами, а вот уже каблуки - класика, женственность.. Я еще не решилась изпытать такого наряда как балахон (чаще всего вязаный) и каблуки. А какое а том мнение у вас? За границeй это модно! Когда будет решена проблема с комментариями - обязательно вам сообшю и буду ждать ваших отзывов. Пока!You Might Also Like

17 COMMENTS

 1. Man lb gražu :) beja kur pirkai batus? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Ernesta! Platformas pirkau Centro, ten pilna įvairios fainos ir labai nebrangios avalynės :]

   Delete
 2. Tu labai žavinga! Negaliu atsižiūrėt :)

  ReplyDelete
 3. Zaviuos tavim, tu mano ikvepeja :)

  ReplyDelete
 4. Labai gražios nuotraukos!:)

  ReplyDelete
 5. Be galo džiugu, kad sugrįžai į blog'ą! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Malonu, kad kažkas dėl to džiaugiasi :)))

   Delete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. Всё не перестаю удивляться как красиво ты умеешь сочитать вещи из разной ценовой категории, и уже в который раз убеждаюсь что даже при ограниченном бюджете можно выглядеть очень стильно и *дорого*. спасибо тебе за вдохновление! мне бы твой талант))

  ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta