REVIEW : Rimmel, Deborah, Marionnaud

20:50:00


 Sveiki gyvi, mielieji skaitytojai, o ko gero dar tiksliau - skaitytojos!
Šią savaitę išbandžiau tris naujus produktus ir savo įspūdžiais ir nuomone norėčiau pasidalinti ir su jumis. 

Pirmasis pirkinys : RIMMEL akių vokų šešėliai. Iš pirmo žvilgsnio tiek spalvų paletė, tiek patys šešėliai atrodo gana rimtai. Iš šios mažos dėžutės man reikėjo vieno - juodų šešėlių, tačiau kelios pastelinės spalvos taip pat dar niekam nepakenkė. Parduotuvėje testerio nebuvo, todėl pasiklioviau gražiu apipavidalinimu ir su viltimi, jog šie šešėliai ras vietą mano kosmetinėje surizikavau - nusipirkau juos. O grįžusi namo stipriai nusivyliau. Ant odos juoda spalva primena balkšvai pilką, persikinė - auksines vos matomas dulkes, o pilka ir auksinė - taip silpnai pigmentuotos, kad net verkti norisi.. Vienintelė normaliai ant odos prisitaikanti spalva - blizgiai balta, kuri man buvo visiškai nereikalinga. Šiuos šešėlius lenkia ne tik daugelis Essence, ar Cathrice vokų šešėlių, bet ko gero net pats Golden Rose. Nerekomenduoju šios prekės niekam ir linkiu nepasitikėti gražiomis karūnomis logotipuose. :))) Bet galbūt esu neteisi ir kažkam šie šešėliai patiko? Jei taip, pasidalinkite savo nuomone komentaruose. O aš šiam kartui skiriu tik 1* žvaigždutę iš 5*
Antrasis mano pirkinys : MARIONNAUD makiažo šepetėlis. Visiškai nekaltas, dvipusis, nebrangus. Tokius šepetėlius naudoju "strėlyčių" ir "pavedimų" paišymui akių kampučiuose. Dažniausiai perku pirmus, kokie papuola po ranka, nes vis tiek juos labai greitai pametu. Dažnai skubu ir dažausi mašinoje, ar kitose vietose, o šepetėliai dingsta kaip į vandenį. Apie šį nenoriu pasakyti nieko blogo, šėreliai dirbtiniai (o natūralių ir nelabai pripažįstu), puikiai tinka ir antakių ryškinimui (tam jis ir yra skirtas, nes kitoje teptuko pusėje - antakių šukavimui skirta dalis) bet aš kaip visada dažniausiai viską naudoju ne pagal paskirtį. Šėreliai galėtų būti kiek kietesni, bet už tokią kainą (neviršija nė 3eu) nereikia tikėtis stebuklų. Skiriu garbingas 4*.
Trečiasis pirkinukas - DEBORAH skaistalai "Natural blush". Tai mano pirmasis šios firmos pirkinys. O kas smagiausia, jog jis man puikiai tiko ir patiko! Mano pasirinktas atspalvis - 01 Chocolate, tamsiausias. Visi kiti atspalviai ganėtinai šviesūs ir labiau persikiniai, o aš skruostikaulius mėgstu ryškinti su tamsesniais, rudais atspalviais, nes rausvi ir rožiniai skaistalai mano manymu labiau tinka šviesiplaukėms, o kadangi mano plaukai tamsūs ir užgožiai visus bent kiek ryškesnius bruožus - į pagalbą tenka pasitelkti makiažo gudrybes. Šiuose skaistaluose nėra jokių blizgių dalelių, jie yra visiškai matiniai, o tai man beprotiškai patinka, nes norėdamos blizgesio visada galime prideti šiek tiek bronzanto, tiesa? Vienintelis juoką sukeliantis dalykas šioje mieloje dėžutėje - šepetėlis. Jį iš karto išmečiau į šiukšlių dėžę, nes jis yra toks mažas ir nepatogus, jog tiktų dažyti skruostus nebent lėlėms. Normalaus žmogaus akių vokams - per didelis, skruostams - per mažas.. Tiktų nebent nosies formavimui, bet yra labai šiurkštus ir nemalonus. Manau, jog šiuos skaistalus pirksiu dar ne kartą, tačiau skirti penkių žvaigždųčių tiesiog negaliu, nes neesu pakerėta kažkokio efekto, ar stipriai nustebinta, tačiau 4* skiriu drąsiai. Rekomenduoju!

Štai tiek šį kartą. Tikiuosi kada nors ši informacija jums pravers ir bus naudinga. Gero vakaro ir gražaus rytojaus, iki!

______________________________________________________

You Might Also Like

3 COMMENTS

 1. Niekada nemėgau Rimmel šešėlių :/ Jų lūpų dažai ir kai kurios pudros - super, tačiau šešėliai tikra tragedija. O gaila, nes dažnai turi gražių spalvų:)

  Kosmetikos užrašai

  ReplyDelete
  Replies
  1. Reikės nepabijoti ir išbandyti tada tavo rekomenduojamus produktus! :) ačiū už komentarą, buvo malonu atrasti tavo puikų blogą ;)

   Delete
  2. Džiaugiuosi, jei patinka ir rasi kažką tinkamo:) Tavasis blogas ir man buvo labai malonus atradimas:)

   Delete

INSTAGRAM @absentta