Classic issue

15:29:00


Coat - H&M // Bag - Lindex // Sunglasses - Moschino // Shoes - Carrou // Skirt - George // Shirt - Barisal // Watch - Daniel Welington // Earrings - Guess


 LT // Iš karto atsiprašau ne tik už nemenkai palamdytą sijoną (kaltas sedėjimas automobilyje) bet ir už nevykusį nuotraukų antrą planą, tiesiog šį savo derinuką įamžinau... Maximos automobilių aikštelėje, kol laukėme kliento! Dabar kur kas atsakingiau žiūriu į savo "blogerės pareigas" ir priverčiau savo vyrelį mane bent kelis kartus nufotografuoti, kad galėčiau pasidalinti su jumis nauju derinuku, kurį kaip bebūtų gaila baisiausiai pamėgau ir jaučiuosi dar dešimčia metu senesne, haha! Na bet griežtas pieštuko formos sijonas ir balti marškiniai niekada neišeis iš mados, tiesa? Stengiuosi nepiktnaudžiauti tokiu įvaizdžiu, nes bijau, kad vėl pamiršiu, jog moku nešioti sukneles su sportiniais bateliais ir nusibrėšiu savo garderobui kažkokias kvailas ribas, kurių tikrai nenoriu turėti. Noriu rengtis įvairiai įvairiausiai, kaip tik širdis, ar protas geidžia, nes jei neišbandysiu visko, tai kaip gi atrasiu save?
Gaila, jog negalėjau iš arčiau nufotografuoti detalių, nes laiko turėjau vos kelias minutes, o kai atsilaisvinau, lauke jau buvo tamsu, o aš labai nemėgstu prasto, arba dirbtino apšvietimo... Taip kad ateičiai, žvilgsniui iš arčiau paliksime mylimus akinius ir papuošalus. Na o šiam kartui jūsų teismui pateikiu (ir vėl) juodai baltą (tik šį kartą klasikinį) derinį. Kaip manote, ar tinka man toks įvaizdis? Ar pačios mėgstate įlysti į "skretorės kailį"? Lauksiu jūsų komentarų, o pati skubu readaguoti nuotraukų iš mano ir mano brolio eksperimentinės fotosesijos tamsoje. Iki greito pasimatymo!

EN // First of all, excuse me not only for such battered skirt (due to sitting in a car) but also for unfortunate background of the photos – what I wanted to do was just to „record“ this combination... in „Maxima“ parking lot while we were waiting for the client! Now I take myself, as a blogger, more seriously and I insisted on my husband taking even several pictures of me, so that I could share this new combination with you... Unfortunately, I have fallen in love with this outfit and now I feel 10 more years older, haha! But well, strict pencil skirt and white shirts will always be fashionable, right? I try not to overuse this kind of image  because I am afraid that I will forget that I know how to wear dresses with sport shoes. I am afraid to draw any unrational lines for my wardrobe – I do not want to have them. I want to dress differently – just as my heart wishes or as my mind wants. How am I going to find myself if I do not try different things?

It‘s sad that I could not take pictures of the details as I had only few minutes. When I finished my works, it was dark outside and I hate bad or unnatural lighting. Therefore, we will leave the lovely glasses and accessories for the future. Well, this time I am giving black and white (again... however, classic this time) combination for your judgement. Do you think that this outfit goes well on me? Do you like to fall into secretary‘s role, too? I will be waiting for your comments. Meanwhile, I am in a hurry to edit the photoshoot of my brother and me in the dark. See you soon again!

_____________________________________________

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta