Mados Injekcija 2014

10:43:00


Gruodžio 10d. vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje vyko aštuntą kartą organizuojamo konkurso "Injekcija" finalas, kurio metu buvo pristatytos jaunųjų dizainerių kolekcijos ir paskelbti konkurso nugalėtojai, kurie dalyvaus 2015-ųjų metų "Mados Infekcijoje." Konkurso laureatai –  duetas iš Vokietijos BOOM – Jing Jing Qi ir Robin Rau, Liucija Kvašytė, duetas iš Rusijos Daria Babaeva ir Marina Butenko, Lina Elmentaitė ir Monika Pranckaitytė. 

Ant "Inejkcijos" podiumo buvo pristatyta net 15 kolekcijų, o kadangi šie metai Lietuvoje paskelbti "Teatro" metais, bendra sukurtų kolekcijų tema "Personažas". Mano favoritė - Rufina Lagutina iš Rusijos, kuriai šį kartą sekmė deja nenusišypsojo.

Dizainerių darbus konkurso metu vertino kompetetinga komisija : Sandra Straukaitė, Kristina Kruopenytė, Karina Leontjeva, Egidijus Sidaras ir Jurga Jurkevičienė.

Photo : Absentta Gorelova (me)


Lina Elmentaitė Rufina LagutinaInga SkripkaAnja YelizaryevaInga GalinytėJanina ZibirevaRimantė JuozilaitytėLiucija Kvaišytė

Monika Pranckaitytė BOOM - Jing Jing Qi & Robin RauDaria Babaeva & Marina ButenkoJurgita ŽaromskytėMelita RusVirginija Valeišaitė


You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta