Friday, 12 December 2014

Mados Injekcija 2014


Gruodžio 10d. vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje vyko aštuntą kartą organizuojamo konkurso "Injekcija" finalas, kurio metu buvo pristatytos jaunųjų dizainerių kolekcijos ir paskelbti konkurso nugalėtojai, kurie dalyvaus 2015-ųjų metų "Mados Infekcijoje." Konkurso laureatai –  duetas iš Vokietijos BOOM – Jing Jing Qi ir Robin Rau, Liucija Kvašytė, duetas iš Rusijos Daria Babaeva ir Marina Butenko, Lina Elmentaitė ir Monika Pranckaitytė. 

Ant "Inejkcijos" podiumo buvo pristatyta net 15 kolekcijų, o kadangi šie metai Lietuvoje paskelbti "Teatro" metais, bendra sukurtų kolekcijų tema "Personažas". Mano favoritė - Rufina Lagutina iš Rusijos, kuriai šį kartą sekmė deja nenusišypsojo.

Dizainerių darbus konkurso metu vertino kompetetinga komisija : Sandra Straukaitė, Kristina Kruopenytė, Karina Leontjeva, Egidijus Sidaras ir Jurga Jurkevičienė.

Photo : Absentta Gorelova (me)


Lina Elmentaitė Rufina LagutinaInga SkripkaAnja YelizaryevaInga GalinytėJanina ZibirevaRimantė JuozilaitytėLiucija Kvaišytė

Monika Pranckaitytė BOOM - Jing Jing Qi & Robin RauDaria Babaeva & Marina ButenkoJurgita ŽaromskytėMelita RusVirginija Valeišaitė


No comments:

Post a Comment