Sunday, 31 August 2014

Užupio dramos teatras // Z.B. Moljeras "Skapeno Klastos"


Dress - George // Jacket - Reserved

LT // Praėjusį penktadienį teko praleisti kiek neįprastai - Zyplių dvare su Užupio teatro trupe. Buvo tiesiog nerealu būti spektaklio "Skapeno klastos" dalimi! Bijau, kad tik nebūčiau užsikrėtusi nauja aistra..
Buvo išties malonu susipažinti su naujais žmonėmis ir įgyti naujos patirties! Pristatėme baroko - rokoko kostiumų kolekciją "UrBONA". Pilnut pilnutėlė salė žiūrovų plojo atsistojusi ir šaukė bravo - spektaklis buvo nuostabus!

RU // Прошлую пятницу я провела совсем не обычно - в дворце Зипляй вместе с труппой театра "Ужупис". Было просто нереально быть частью спектакля "Скапено кластос"! Боюсь, что я заразилась новой страстью... Было очень приятно познакомиться с новыми людьми, а еще новый опыт .. Мы с девочками демонстрировали барокко - рококо коллекцию "УрБОНА". Зал был заполнений счастливыми людьми, в конце спектакля все хлопали руками стоя и кричали браво - спектакль был замечательный!

_____________________________________________

Friday, 22 August 2014

Simple Way

 

Sunglasses - H&M // Handbag - Guess // Jeans - Tally Weijl // Sweater - Fb Sisters // Wedges - Centro //Blouse - Amisu // Watch - Marc by Marc Jacobs // Necklace - Reserved // Earrings - Guess

LT // Labas! Kaip jūs leidžiate savo paskutines vasaros dienas? Tikiuosi, kad nenuobodžiaujate, nes tą dar spėsite padaryti atšalus orams! Iš karto noriu atsiprašyti už tai, jog nėra galimybės palikti komentarų, vis dar bandau sutvarkyti šį reikalą... O gal jūs man padėsite susigrąžinti comments table'ą? Jeigu kas nors žinote kaip tai padaryti, būsiu labai dėkinga, jeigu parašysite man į facebooką. Prižadu pavaišinti kava!
Šiandien labai norėjau nusifotografuoti su savo sūnumi ir padaryti mūsų bendrą įrašą, bet deja deja, tik pasodintas į mašiną mažasis princas akimirksniu užmigo ir nė nemanė prabusti net po gerą pusvalandį trukusios mamos "fotosesijos". Tai batų kadre nėra, tai antras planas blogas, tai fokusas nedirba, tai portretinė nuotrauka beveik kaip peizažas.. Hrr. Bijau, jog būsiu suklydusi, jog mano vyras - visai neblogas fotografas o_O "Aš ne fotografas", bet juk aš irgi ne valytoja ir ne virėja, bet namus tvarkau ir valgyt gaminu, o makaronų su desertiniu šaukšteliu nepatiekiu! Na bet anyway, svarbu, kad išvis po velnių nepasiunčia su mano foto užgaidom... Tai vazonėlis antram plane per toli, tai medis per daug lapų turi, tai gėlės ne tokios raudonos.. Tai "ko nepasakei, kad plaukas styro", "šleikutė išlindusi" .. :))) Baisu!
Mano šiandieninis pasirinkimas - fyfa vs bohema. Norėjosi didelio megztinio, minkštų, sportinių kelnių, kedukų ir kuodelio ant galvos.. Bet kažkas viduje su tuo labai kovojo ir kaip maištaujatnti paauglė užsimoviau oversized (nors nuotraukoj taip ir neatrodo, bet jo dydis XL) megztinį su džinsais ir... platformom (?) Už, ar prieš? Dideli megztiniai storina ir priploja prie žemės, tad manau platformos yra geras būdas vizualiai pailginti kojas ir drabužių deriniui suteikti šiek tiek moteriškumo. Bet to paties nepasakyčiau apie aukštakulnius. Platformos - aukštakulnių ir žemakulnių hibridas, todėl mano manymu jas galima avėti ir prie labiau casual derinių, bet aukštakulniai... klasika, elegancija, moteriškumas. Dar neįsidrąsinau išbandyti tokio derinio kaip smailūs kulnai ir kabantis (arba ne) megztas "maišas". O kokia jūsų nuomonė apie tai? Užsienyje tai gan popouliaru! Kai bus sutvarkyti komentarai, būtinai jums pranešiu ir lauksiu jūsų nuomonių po įrašais. Iki!

RU // Привет! Как вы проводите последние дни лета? Надеюсь, что продуктивно! Хочу извиниться за то, что не можете оставлять комментарии.. Я пытаюсь решить эту проблему. A может быть вы знаете, как вернуть comments table? Если да - не забудьте написать мне в facebook.com Oбещаю угостить вас кофем!  
Сегодня я очень хотелa сфотографироваться с сыном и сделать общий post, но увы, мой маленький принц все время спал в машине. Мой выбор - кич vs бохема. Хотелось напялить большой свитер, домашние штаны и скрутить на голове пучек... Но внутри кто сопротивлялся и я одела большой свитар с джинсами и... обула платформы (?) За, или против? Большие свитера визуально добавляют лишних килограмов, но платформы - визуально удлиняют ноги, а так получается баланс. Платформы - хибрид низкой обуви и каблуков, поэтому я считаю что их можно носить и с более повседневными нарядами, а вот уже каблуки - класика, женственность.. Я еще не решилась изпытать такого наряда как балахон (чаще всего вязаный) и каблуки. А какое а том мнение у вас? За границeй это модно! Когда будет решена проблема с комментариями - обязательно вам сообшю и буду ждать ваших отзывов. Пока!Sunday, 17 August 2014

My bigest love and inspiration


Me : jumpsuite - Stradivarius //  high heels - Aldo // jacket - Reserved // watch - Marc by Marc Jacobs // clutch - Bulaggi
Daniel : shirt - H&m // shorts - H&m // sandals - Crocs

LT // Kaip ilgai aš laukiau šios dienos.. Pagaliau aš vėl su jumis! Tikiuosi šį kartą niekas nesilauš į mano el. paštą, o aš galėsiu užsiimti mylima veikla. Kai tik ateina Rugpjūtis - man visada norisi rašyti, fotografuoti.. ir beabejo tuo dalintis su skaitytojais. Nors tą daryti man norisi visada, bet artėjant rudeniui - ypač.  Mūsų ilgai planuota pirmą fotosesija  - pavyko! Visą dieną spurdėjau, čirškėjau kaip kotletas įkaitintoje keptuvėje, pati netikėjau, kad vat tuooj tuooj važiuosiu įamžinti savo ir sūnaus derinio! O pamačiusi nuotraukas spurdėjau iš laimės kaip popkornas prie įėjimo į kino salę, nes man jos laaabai patiko ir buvo netikėta, jog viena ranka laikantis telefoną ir atsakinėjantis į skambučius, o kita ranka mane fotografuojantis mano vyras - sugebės padaryti normalių kadrų ir išsisuko nuo mano eilinių kaltinimų dėl nemokėjimo fotografuoti, cha cha. Vietą, kurioje fotografuosime buvau išrinkusi jau pačioje vasaros pradžioje. Ir net gi drabužių derinį. Šiltais vakarais su Danielium vaikščiodavome po centrą, senamiestį ir ieškodavom tinkamų vietų fotosesijoms. Deja, šį kartą kol nusigavom iki prezidentūros, princas užmigo savo karietoje ir teko palūkėti, kol prabus ir galės įsiamžinti su mama. Šį baltą Stradivarius kombinezoną nusipirkau paskutinėmis Gegužės dienomis ir jis kaip mat tapo mano pačiu mylimiausiu ir labiausiai saugomu drabužiu. O koks jūsų mėgstamiausias drabužis šiuo metu? Gal taip pat mėgstate kombinezonus? Jei taip, kokius (ilgus, ryškius, trumpučius, margus) ir kur juos perkate? Palikite komentarą apačioje ir iki susitikimo kitame įraše! Iki!


RU // Как долго я ждала этого дня.. Наконец то я снова с вами! Надеюсь в этот раз никто не будет взламывать моeй електронной почты, а я смогу заниматься любимым делом. 
Как только наступает Август - мне хочется писать, фотографировать..  и этим делиться с читателями. Наша первая фотосьемка - удалась! Зацените. В данный момент этот белый комбинезон - самая любимая вещь cо всего моего гардероба. А что вы любите носить больше всего? Может тоже любите комбинезоны? Если да, то какие и где их покупаете? Ocтавьте в низу комментарь и до скорой встречи, ребята!

Спасибо любимому мужу за фотографии.