Tuesday, 16 September 2014

REVIEW : Rimmel, Deborah, Marionnaud


 Sveiki gyvi, mielieji skaitytojai, o ko gero dar tiksliau - skaitytojos!
Šią savaitę išbandžiau tris naujus produktus ir savo įspūdžiais ir nuomone norėčiau pasidalinti ir su jumis. 

Pirmasis pirkinys : RIMMEL akių vokų šešėliai. Iš pirmo žvilgsnio tiek spalvų paletė, tiek patys šešėliai atrodo gana rimtai. Iš šios mažos dėžutės man reikėjo vieno - juodų šešėlių, tačiau kelios pastelinės spalvos taip pat dar niekam nepakenkė. Parduotuvėje testerio nebuvo, todėl pasiklioviau gražiu apipavidalinimu ir su viltimi, jog šie šešėliai ras vietą mano kosmetinėje surizikavau - nusipirkau juos. O grįžusi namo stipriai nusivyliau. Ant odos juoda spalva primena balkšvai pilką, persikinė - auksines vos matomas dulkes, o pilka ir auksinė - taip silpnai pigmentuotos, kad net verkti norisi.. Vienintelė normaliai ant odos prisitaikanti spalva - blizgiai balta, kuri man buvo visiškai nereikalinga. Šiuos šešėlius lenkia ne tik daugelis Essence, ar Cathrice vokų šešėlių, bet ko gero net pats Golden Rose. Nerekomenduoju šios prekės niekam ir linkiu nepasitikėti gražiomis karūnomis logotipuose. :))) Bet galbūt esu neteisi ir kažkam šie šešėliai patiko? Jei taip, pasidalinkite savo nuomone komentaruose. O aš šiam kartui skiriu tik 1* žvaigždutę iš 5*
Antrasis mano pirkinys : MARIONNAUD makiažo šepetėlis. Visiškai nekaltas, dvipusis, nebrangus. Tokius šepetėlius naudoju "strėlyčių" ir "pavedimų" paišymui akių kampučiuose. Dažniausiai perku pirmus, kokie papuola po ranka, nes vis tiek juos labai greitai pametu. Dažnai skubu ir dažausi mašinoje, ar kitose vietose, o šepetėliai dingsta kaip į vandenį. Apie šį nenoriu pasakyti nieko blogo, šėreliai dirbtiniai (o natūralių ir nelabai pripažįstu), puikiai tinka ir antakių ryškinimui (tam jis ir yra skirtas, nes kitoje teptuko pusėje - antakių šukavimui skirta dalis) bet aš kaip visada dažniausiai viską naudoju ne pagal paskirtį. Šėreliai galėtų būti kiek kietesni, bet už tokią kainą (neviršija nė 3eu) nereikia tikėtis stebuklų. Skiriu garbingas 4*.
Trečiasis pirkinukas - DEBORAH skaistalai "Natural blush". Tai mano pirmasis šios firmos pirkinys. O kas smagiausia, jog jis man puikiai tiko ir patiko! Mano pasirinktas atspalvis - 01 Chocolate, tamsiausias. Visi kiti atspalviai ganėtinai šviesūs ir labiau persikiniai, o aš skruostikaulius mėgstu ryškinti su tamsesniais, rudais atspalviais, nes rausvi ir rožiniai skaistalai mano manymu labiau tinka šviesiplaukėms, o kadangi mano plaukai tamsūs ir užgožiai visus bent kiek ryškesnius bruožus - į pagalbą tenka pasitelkti makiažo gudrybes. Šiuose skaistaluose nėra jokių blizgių dalelių, jie yra visiškai matiniai, o tai man beprotiškai patinka, nes norėdamos blizgesio visada galime prideti šiek tiek bronzanto, tiesa? Vienintelis juoką sukeliantis dalykas šioje mieloje dėžutėje - šepetėlis. Jį iš karto išmečiau į šiukšlių dėžę, nes jis yra toks mažas ir nepatogus, jog tiktų dažyti skruostus nebent lėlėms. Normalaus žmogaus akių vokams - per didelis, skruostams - per mažas.. Tiktų nebent nosies formavimui, bet yra labai šiurkštus ir nemalonus. Manau, jog šiuos skaistalus pirksiu dar ne kartą, tačiau skirti penkių žvaigždųčių tiesiog negaliu, nes neesu pakerėta kažkokio efekto, ar stipriai nustebinta, tačiau 4* skiriu drąsiai. Rekomenduoju!

Štai tiek šį kartą. Tikiuosi kada nors ši informacija jums pravers ir bus naudinga. Gero vakaro ir gražaus rytojaus, iki!

______________________________________________________

Monday, 8 September 2014

NEW IN : Mango


LT // Juoda - balta, šilta arba šalta. Su šių dviejų spalvų deriniu niekada neprašausi į šoną! Esu didelė kombinezonų mylėtoja ir pamačiusi šį supratau - anksčiau ar vėliau jis bus mano. Pasimatavusi jo dar labiau užsigeidžiau, o prieš kelias dienas nusprendžiau save palenpinti gimtadienio proga ir jį įsigijau!

Juoda / balta - amžina klasika. Susiderinus aksesuarus su tokiu kombinezonu galima eiti ir į vakarėlį, ir į vestuves, ir į teatrą. O dar tiksliau - visur. Tik aišku ne į parką ant žolės ir pan., noooors, kelnės juodos - apsaugos ir nuo to, nebent jūsų atveju viršus su juodas, o apačia - balta. 
Šio modelio kelnės - gan kietos medžiagos, klasikinio kirpimo ir laisvos, neaptempiančios kojų. Pradžioje staipydamasi prieš veidrodį negalėjau prie to priprasti ir vis graužiausi, kad toks kelnių kirpimas vizuzaliai šiek tiek storina kojas, tačiau taip stipriai bandžiau save įtikinti, jog taip tik man atrodo.. ir ko gero patikėjau. Kombinezono viršus - romėniško stiliaus, plonos, šiek tiek permatomos medžiagos. Man tokio tipo palaidinės labai patinka, todėl neturėjau prie ko prisikabinti. Manau šiam drabužiui puikiai tiks klasikiniai aukštakulniai ir minimaliai pastebimi, neutralūs aksesuarai.. O gal ir didelis, masyvus kaklo papuošalas. Ir juoda skrybelė! O gal ir ne juoda.. Žemės ir pastelinės spalvos čia puikiai tiks ir pagyvis įvaizdį. Manau, jog tai yra puikus pirkinys rudeniui ir kiekviena panelė suras jam vietos savo spintoje.
O jūs, ar mėgstate kombinezonus? Jeigu ne - kodėl? Kaip manote, ar reikia įrašo, kuriame išnagrinėsiu Vilniaus parduotuvių kombinezonų pasiūlą rudeniui? Lauksiu jūsų komentarų, iki!

RU // Черно-белый - вечная классика. Я большая любительница комбинезонов и увидев этот я поняла - рано или поздно он будет моим! И пару дней назад я решила себя побаловать в честь своего дня рождения и приобрела эту красоту. Подобрав подходящие аксессуары с таким комбинезоном можно идти и на вечеринку, и на свадьбу и в театр. А еще точнее - везде!  
Модель этих штанов очень классичный, а материал - достаточно твердый и не обтягивает ног. С начала мне это не нравилось и казалось что такой пошив визуально делает ноги более толстыми, но внутри очень сильно себя убеждала что нет, и кажется мне это получилось. Верх комбинезона - в римском стиле, а материал - с легка прозрачный и легкий. Мне такие блузки очень нравятся, нету даже к чему прицепиться. Я думаю к этому костюму отлично подойдут классичные каблуки и минимальные аксессуары в нейтральных цветах.. А может и массивное украшение на шею. И черная шляпа! Пастельные и цвета земли прекрасно подойдут к такому образу и оживят весь наряд. Я уверенна - это отличная покупка на осень, для которой найдется место в шкафу у каждой девушки.
А как вы относитесь к комбинезонам? Любите их носить или нет? Если нет - почему? Как думаете, нужен ли post о том, какие комбинеоны на осень предлагают нам магазины в Вильнюсе этой осенью? C нетерпением жду ваших ответов в низу. Пока!

______________________________________________

 


Together forever


Me : Dress - H&M // Jacket - Reserved // Shoes - Converse // Hat - H&M
Daniel : Sweater - Guess // Jeans - Next // Shoes - H&M

LT // Sveiki, draugai!
Linkime jums jaukaus ir šilto rudens, būkite laimingi ir mėgaukitės gyvenimo malonumais!
Šypsokitės ir negalvokite apie blogus dalykus!
Bučiniai

  EN //Hola, amigos!
We wish you a cozy and warm autumn, be happy and enjoy the pleasures of life!
 Keep smiling and don't think about bad things.
Kiss
 __________________________________________