LUSH Christmas party / Riga, Latvia

14:50:00


Mano pirmadienio rytas prasidėjo kaip niekada anksti, 7.30h jau buvau Vilniaus autobusų stotyje ir laukiau kitų blogerių. Tokiu metu tarp kelių užsieniečių su lagaminais, terninguotų dėdžių ir alkoholiu per šimtą metrų kvepiančių žmogelių, vienintėlis saugus "spot'as" buvo Narvesin kioskelis, kuriame pasiėmiau kavos (tikėjausi, jog bus blogiau, pasirodo - visai nieko.) Dar kelios akimirkos, ir štai jau visos kartu laukiame nedidelės kelionės pradžios. Mūsų tikslas - "Lush" vakarėlis Rygoje! Akvilė iš "Polhem", Lietuvos blogerės Simona (Oh so Boheme), Darja (Luscious style) ir Aliona (Lithuanian Beauty blog) - tokia šauni mūsų kompanija! Sėdusios į "Lux Express" autobusą patraukėme į "broliukų" žemę, o kelionė nei kiek neprailgo, nes turėjome ne tik rozetes, planšetes, bet ir nemokamą wifi, kas mums pasirodė labai svarbu. Naaa juk žinote, visos blogerės (na ir dar kelios dešimtys milijonų žmonių) yra priklausomos nuo soc.tinklų ir interneto, tad tokie dalykėliai autobusuose gali būti pagrindiniu pririoitetu renkantis patogią kelionę žadančią kompaniją. Tebunie internetas!

Daugiau nei keturios valandos laukų ir miškų vaizdo per langą, kelios minutės po piet, jau buvome Rygos autobusų stotyje, kur mus pasitiko Latvijos "Polhem" atstovas Denis. Su taksi nuvykome į netoliese esantį, beprotiškai jaukų "Bergs" viešbutuką, o ten mūsų laukė paruošta salė, su kalnais "Lush" produktų ir vegetariškais pietumis. Atmosfera buvo šilta ir šventiška, vienoje vietoje susibūrė Lietuvos, Latvijos ir Estijos blogeriai. Ar man vienai tai atrodo tiesiog velniškai nuostabu?! O dar geriau tai, jog tai buvo Kalėdinis vakarėlis! Spalio pabaigoje! "Lush" atstovė Aliona papasakojo apie įvairias žiemos kolekcijos naujienas, išbandėme daugybę produktų, gavome malonių dovanų ir tiesiog puikiai praleidome laiką. Jaučiatės nepatogiai, kuomet valgydami restorane norite nufotografuoti savo patiekalą? Oh well, jūs nematėte, kas darėsi mūsų pobūvio salėje! Moliūgų sriuba buvo it niekada iki šiol nematytas šedevras, panaudojusios hashtag'ą #lushwinter2015 visos žaibišku greičiu dalinosi akimirkomis ir iš vakarėlio socialiniuose tinkluose. Oh, štai taip dirba kūrybinė žiniasklaida! 
Mūsų diena baigėsi pasivaikščiojimu Rygos senamiesčiu, įamžintais outfit'ais ir ilga kelione autobusu atgal į gimtąjį kraštą. Gaila, tačiau visą dieną jaučiausi it virta bulvė, mano savijauta buvo švelniai tariant "labai sukn*sta", nes esu stipriai peršalusi ir "ačiū" kiaulės dėsniui, kelionės metu man pakilo temperatūra... Grįžtant į Vilnių žiūrėjau filmą "Another women" ir svajojau apie šiltą lovą ir karštą arbatą. Ačiū dievui, ryte pabudau kur kas geresnės savijautos ir vis dar pakrauta geromis emocijomis ir prisiminimais iš Rygos. Kaip galbūt jau teko girdėti, šiuo metu Latvijoje vyksta "Riga fashion week", šiandien Agnė Kuzmickaitė pristatys savo kolekciją, tad sekite naujienas Alionos bloge, kuri pasiliko ten ir raportuos mums visas naujienas iš šio milžiniško mados festivalio! Linkėjimai :)*You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta