NEW IN / Zara, Mohito, Massimo Dutti

00:24:00


Vėlyvą Lapkričio 1-osios vakarą, po kasmetinės "Fokus pokus" peržiūros, kapinių lankymų ir simboliško "Halloweeno" paminėjimo, dalinuosi su jumis dar vienu, daugumos pamėgtu "New In" įrašu. Trumpai papasakosiu apie per Rugsėjo ir Spalio mėnesius įsigytus, mano manymu verčiausius dėmesio, pirkinukus. O komentaruose kaip visada lauksiu jūsų verdikto - kas jums patiko labiausiai, o galbūt kas nepatiko visai!

Pirmasis Rugsėjo pirkinys - "Zara" sidabriniai bateliai. Pirkti, ar ne - svarsčiau geras dvi savaites, tačiau galiausiai pasidaviau pasąmonės spaudimui, jog rudenį turėti sidarbo spalvos avalynės porą - privalu! Dideliam nusivylimui - kad ir kokios šios "lakierkos" bebūtų dailios, jų kokybė - neverta mūsų nervų... Uno - batelių kraštai trina vargšes pėdas, dos - vieta, ties kuria bateliai susilenkia statant koją - suskilinėjo apsiavus juos patį pirmą kartą, o po kelių dienų nešiojimo "sidabaras" pradėjo nežymiai luptis, nors avalynę visuomet saugau. Mano "verdiktas " - verta (o gal ir ne) kankintis, vienkartinis grožis, bet atrodo labai efektingai.

f

Kaip aš ieškojau palto - atskira istorija. Apėjusi didžiuosius prekybcentrius, senamiesčio krautuves, butikus, vintažines, tiesiog visiškai praradau viltį, jog šį sezoną atrasiu taip ilgai ieškotą smėlio spalvos paltą, kuris būtų ne tik kokybiškas, tačiau ir nedarkytų mano figūros (na supratot, kad nestorintų), o jį vilkėdama jausčiausi kaip tikra diskotekos karalienė. Nusikąlusi po aktyvių paieškų, skaudančiomis kojomis, atidaviau savo "mamišką & žmonišką" prievolę Panoramos "Rimi" ir prikrovusi du maišus maisto produktų, nusprendžiau dar kartą apsižvalgyti šalia esančiame "Massimo Dutti". Ir ką jūs sau galvojate? Pasimatavusi paltuką, kuris taip nekaltai kabėjo visai netoli įėjimo į parduotuvę - iš karto nukulniavau prie kasos, nes visa savo esybe pajutau, jog jis - tai, ko aš taip ilgi ieškojau! Paltas, kuris idealiai tinka prie mano garderobo, gyvenimo būdo ir nepakenčiamo charakterio. Paltas, kurio aš taip ilgai negalėjau rasti. Skamba taip, lyg būčiau vyras (arba moteris), galiausiai atradęs savo taip ilgai ieškotą meilę... Na, bet žinokit, jausmas panašus! #happyVisos puikiai žinome, tačiau ne visos paisome - kūno spalvos aukštakulniai būtini kiekvienos moters garderobe. Kodėl? Jų dėka, galime be didelių galvos skausmų derinti įvairius drabužius ir skirtingus stilius. O ir šiaip, "nude" spalva visuomet atrodo taip lengvai, prabangiai, subtiliai... Ačiū dievui, tapau "less is more" pasiekėja, o tai prisiminus ką aš mėgau 2-3 metus atgal pasidaro mažų mažiausiai gėda. Pripažinsiu, kūno spalvos aukštakulniai užimta vietą mano batų "stalčiuje" jau gerus keturis metus, tačiau kasmet keičiasi jų "nosies" forma. Cha cha, šie metai kol kas mano patys "smailiausi". Klasika grįžo į mūsų spintas ir gyvenimus. Na ir štai, smūgis etikečių vergams (na gerai, gerai, gal truputį ir man) - lenkų gamybos be proto patogūs ir kokybiški aukštakulniai, pirkti "Halės" turguje, pas moterį, turinčią ten ne tik nedidelę avalynės parduotuvėlę, tačiau ir gerą skonį užsakomoms prekėms. Atradau ją dar vasarą, kuomet su sūnumi eidavome ten pirkti uogų. Nustokite bijoti siauro mąstymo aplinkinių sapalionių, jog turguje tik padielkos, rusai ir karšti pyragėliai. Kas ką nori - tas tą mato. Taip, ten krūva "kičo" ir juoką keliančių "grožybių", tačiau turgus, kaip seconhand'as - mokėsi ieškoti - rasi!  Jeigu aš neteisi, jūsų nuomonė visada laukiama įrašo komentaruose. Padiskutuokime!


Ką veikia neatsakingi blogeriai gimtadienio išvakarėse? 21:00 bastosi po sausą prekybos centrą ir ieško sau dieninio ir vakarinio rūbo ypatingai dienai. Abu variantus radau "Mohito" parduotuvėje : dienai išsirinkau paprastą, dryžuotą, rožinę - baltą suknelę, o vakarui - štai šią, kurią šiandien rodau jums. Jos medžiaga, spalva, pasiuvimas man patiko be galo be krašto, gaila tik dėl vieno - jog galėjo buti vienu dydžiu mažesnė, tačiau prigriebiau paskutinę, kuri ačiū Dievui buvo man vooos voos didoka, tad reikia džiaugtis tuom, kas yra! Kartais susimąstau, galėjau su ja tekėti, būčiau atrodžius tikrai geriau, nei tą kartą, Vasario 14-tąją prieš (hmm, 3?4? metus?) Paskutinis mano pirkinys, kurį noriu šiandien parodyti - jūsų teismui. Chiao!


You Might Also Like

8 COMMENTS

 1. Suknutė labai daili :) O tuos Zara batelius turėjau ir aš (tik aukso spalvos), pirkau Milane, nes Lietuvoj jau nebebuvo likę, baisiai didžiavausi ir džiaugausi savimi, ir galiausiai ėmiau ir pardaviau, nes supratau tai, kad negana to, kad šie man per dideli, dar ir nutrins iki kraujų, o pėdas turiu tikrai problematines, tad kone bet kokia avalynė trina :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Iki kraujų - tiesiogine to žodžio prasme... :| :D kartais grožis reikalauja aukū, bet tik kartais!

   Delete
 2. Nude bateliai superiniai!!! As tokiu seniai ieskau, bet visur tie raudonpadziai liabutinai :D o noriu su paprastu padu, nude batuku. Bukit gera, isduokit paslapti, kurioj tiksliau vietoj ta moteriskaite buna? Arba kaip atrodo? Leksiu pas ja i pasimatyma :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Užėjus per kairįjį įėjimą (kur lauke parduoda daržoves ir uogas) eiti tiesiai iki pat galo ir nusukus kairėn rasi :) gal nelabai aiškiai papasakojau, bet pati tik apytiksliai prisimenu tą vietą :D linkiu lengvai surasti! :)

   Delete
 3. Nude bateliai superiniai!!! As tokiu seniai ieskau, bet visur tie raudonpadziai liabutinai :D o noriu su paprastu padu, nude batuku. Bukit gera, isduokit paslapti, kurioj tiksliau vietoj ta moteriskaite buna? Arba kaip atrodo? Leksiu pas ja i pasimatyma :)

  ReplyDelete
 4. Liko tik mazai dydziu stovi 3 eileje

  ReplyDelete
 5. Labai grazus bateliai!

  ____________________
  www.reganas.lt

  ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta