ARTDECO / Hydra Lip Booster

11:37:00Prisipažinsiu, didžiąją dalį mano kosmetikos "lobyno" užima lūpdažiai, lūpų pieštukai, blizgesiai.. Kaip taisyklė, iš krūvos produktų (o jų virš 30) naudojuosi tik keliais, kiti lieka ypatingoms progoms (renginiams, šventėms ir t.t.) Tiesa, tokių, kurie man kažkuom nepatiktų taip pat nekaupiu - išmetu be pasigailėjimo. Negaliu pakęsti, kuomet tarp mėgiamos ir naudojamų kosmetikos voliojasi "pabandžiau, nepatiko, bet gal kadanors" produktai.
 Šiandien trumpai papasakosiu apie drėkinantį lūpų blizgesį iš "ArtDeco".
"Hydra Lip Booster" yra labai lengvos ir švelnios konsistencijos, todėl visiškai nesulipina lūpų ir pasiskirsto itin tolygiai. Mano turimas atspalvis - 42 translucent papaya. Blizgesys lūpoms suteikia šlapių lūpų efektą, užtikrina reikiamą drėgmės balansą ir apsaugo nuo šerpetojimo. Be to,
apsaugo lūpas nuo dehidratacijos! Prieš naudodama šį produktą, lūpas apvedu minkštu "Artdeco" 17 atspalvio pieštuku (kuris yra tiesiog mano šio rudens atradimas) ir taip blizgesys ilgiau išlieka ant lūpų ir "nepabėga" už lūpų konturų. Sužaidus su šiais dviems produktais galim išgauti puikų, putlių lūpų rezultatą ir lengvai apgauti instagram draugus, cha cha! Nes kaip žinia, teisingai ištušuotos ir padažytos lūpos nuotraukose atrodo kur kas putlesnės, nei realybeje. 
Kaina ~12eur, įsigyti galima visose "Artdeco" stendus turinčiose kosmetikos prekių parduotuvėse (Douglas, Kosmada, Drogas, Eurokos.)

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta