Wednesday, 25 February 2015

17-oji Mados Infekcija // Modelių atranka

Likus savaitei iki festivalio Mados infekcija”, kovo 21 dieną, prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama” 
tradiciškai šurmuliuos modelių atranka „Infekcijos kastingas“, pritraukiantis gausybę modelių ir stileivų. Aštuntą kartą festivalio dizaineriai viešai atsirinks modelius,
 kurie demonstruos jų kolekcijas ant „Mados infekcijos” podiumo.


„Kaip ir kasmet kviečiame dalyvauti ne tik tuos, kurie priklauso modelių agentūroms, bet ir visus, kurie tiki savo jėgomis ir galbūt nepelnytai drovisi. Jei Tu drąsus, nebijai prožektorių šviesų ir fotografų blyksčių, esi pasiryžęs eksperimentams, iššūkiams, nuotykiams ir geros nuotaikos pliūpsniui – ateik. Tai, kas vienur minusas, ant podiumo – privalumas. Figūros linkius matuosime atidžiai, bet centimetrai – toli gražu ne viskas,“ – į kastingą kviečia festivalio prodiuserė Renata Mikailionytė.    

2015m. Kovo 21d., 13h // PLC "PANORAMA"

Friday, 20 February 2015

STYLE EDIT


Coat - H&M / Jeans - Pull & Bear / Shirt - Hugo Boss / 
Bag - Lindex / Sneakers - Style Edit / Sunglasses - Freyrs

Photo : www.tsimkus.lt

LT // Nieko nėra geriau už saulėtas Vasario dienas, kai nuo galvos iki pirštų galiukų jauti, jog ne už kalnų pavasaris! Ir mano pakilios nuotaikos kaltininkė ne tik saulė! Ilgą laiką ieškojusi sportinio stiliaus batų su platforma, pagaliau turiu šiuos žavius sneaker'ius iš Style Edit
Džiaugiuosi, kai atrandu tokių internetinių svetainių, kuriose nebrangios prekės yra tikrai kokybiškos, kaip ir šiuo atveju mano numylėti batai! Jie yra tiesiog velniškai patogūs ir su jais jau spėjau pėsčiomis praeiti pusę pasaulio (na visą centrą ir senamiestį skersai ir išilgai tai tikrai). Žinant koks oras šiuo metu Lietuvoje, galima pagalvoti, jog iš tokių batų nieko neliko, tačiau jie lyg nemirtingi kariai mūšio lauke, be to - lengvai valosi. Juokinga, bet šie batai man visada primena kupranugarius (ko gero dėl savo spalvos) ir tuomet prisimenu Juozo Statkevičiaus 2014m. kolekcijos pristatymą, o auksinis "M" ženkliukas kaip aš sakau "means Mažena", haha, nors ištikrųjų, šis modelis kažkiek primena Michael Kors sportbačius. 
Mano drabužių derinys šį kartą berniukiškas ir beveik "dendy style", o visa tai dėl to, jog vilkiu savo vyro marškinius su namuose paliktomis sąsagomis. Po fotosesijos "FFakers" studijoje tingėjau persirenginėti ir grįžinėdama namo pastebėjau, jog gavosi visai neblogas derinukas, tad su fotografu Tomu nusprendėm jį įamžinti prie mano namų.
O jūs, ar derinate sportinį stilių su klasikiniu? Ką manote apie tokius nekaltus eksperimentus?
Gražios ir šiltos pavasario pradžios, mieli mano tinklaraščio skaitytojai!

EN // There is nothing better than sunny February days when you can feel from head to toes that the spring is coming! The sun is not the only guilty for my good mood! After a long time of looking for sport shoes with platform, I finally have these cute sneakers from Style Edit!
I am so happy when I find online shops where not expensive items also have good quality, just like my beloved shoes this time! They are comfortable as hell, and I have already managed to walk through half of the world with them (well, at least center and old town all across – definitely). When you see the weather outside in Lithuania, one could thing that nothing should be left of these shoes. However, they seem to be immortal warriors in the battlefield, and also – they can be cleaned very easily. It’s funny but these shows always remind me camels (perhaps its because of the color) and then I remember 2014 Juozas Statkevicius collection show. The golden M sign, like I say “means Mažena”, haha, however, this model actually reminds Michael Kors sport shoes.
My clothes combination is quite boyish this time, almost “dendy style”, because I am wearing my husband’s shirt with clasps that was left at home. After a photoshoot at “FFakers” studio I was too lazy to change my clothes and when I was coming back home, I noticed that the combination appeared to be not so bad. So together with photographer Tomas we have decided to perpetuate it near my home.
And how about you – do you try to combine sporty style with classic one? What do you think about these innoscent experiments?
Have a beautiful and warm spring start, my dear blog readers!

Monday, 16 February 2015

PUKUOTADress - Pukuota / Watch - Daniel Wellington / High heels - Zara / Coat - Vintage


LT // Little black dress (maža juoda suknelė) yra dviejų tipų - dienai ir vakarui. Dieninis variantas dažniausiai būna paprastesnės medžiagos, vyrauja trikotažas, "saugūs" ilgiai, o vakarinis variantas - prabangesnis : atlasas, šilkas. 
Ir štai butikas "Pukuota" mane palepino tikrų tikriausia dienine maža juoda suknele, o pats jos gražumas - didelė iškirptė nugaroje, tačiau tą dieną dirbau Tomo stiliste fotografuojant Vanesą ir buvo taip šalta, jog tiesiog greitai padarėme kelis kadrus blogui ir subtilių nuogybių demonstravimą (kalba vis dar eina apie nugarą!) nukelsime netolimai fotosesijai. Visi žino, jog nenešioju nei megztinių, nei šiltų paltų, šalikų, tad trikotažinė suknelė ilgomis rankovėmis yra tikras išsigelbėjimas 
Tokią pačią galite įsigyti ir jūs "Pukuota" butike, kuris randasi Gedimino pr. 41, tad besisukiodamos centre būtinai užsukite apsidairyti, ten yra dar daugiau nuostabių drabužių ir aksesuarų!
O jūs, ar turite mažą juodą suknelę? Ar dažnai ji jums pasitarnauja? O gal kabo spintoje neliečiama..? Kaip visada lauksiu komentarų, pagirimų, kritikos, pastebėjimų. Iki!

EN // Little black dress is of two types – for day and for the evening. Day option is usually made from simple cloth, knitwear is dominating, “safe” lengths, while evening option is more luxurious: atlas, silk.
And here, boutique “Pukuota” has coddled me with real little black day dress. The real beauty of it – deep neckline in the back. However, I was working with Tomas’ stylist on photoshooting Vanesa that day and it was so cold that I we had made just several shots for blog. The subtle nudity demonstration (we are still talking about the back!) will be postponed to future photoshoot. Everyone knows that I do not wear sweaters, warm coats or scarves, so this knitwear dress witl long sleeves is a real life saver. You can get one like this too in “Pukuota” boutique that is in Gediminas av. 41. So if you are in the city center, come by to check for some nice clothes and accessories!
Do you have your own little black dress? Is it useful for you often? Or maybe it is hanging in the closet not touched for ages..? As always, I will be waiting for your comments, critique, praise and observations. Bye!

Saturday, 14 February 2015

LUSH // Valentine's day collection 2015


LT // Lush - rankų darbo produkcija, kuria žavisi visi mėgstantys pasilepinti vonioje, nes ypatingai didelį susidomėjimą keliantys  Lush produktai yra jų kvapnūs burbulai, putos ir pan. Šią kosmetiką pradėjo gaminti vyras ir žmona dar 1994 metais Anglijoje, o šiuo metu pasaulyje yra daugiau nei 800 Lush parduotuvių!
Mano pažintis su šia kosmetika prasidėjo maždaug prieš 3 metus, kai Lietuvoje atsidarė pirmoji parduotuvė "Panoramoje", tad turiu nemažai "Lush" numylėtinių, apie kuriuos jums papasakosiu vėliau, o šiandien noriu apžvelgti jų Valentino dienos limituoto leidimo produktus!
Kaip ir priklauso, šiuos produktus išbandžiau Valentino dienos vakarą. Jūs galite pagalvoti, jog romantiškai gurkšnojau šampaną vonioje su vyru? Taip, ir su antytėm, mašinytėm .. Mano Valentinas, kuris lepinosi spalvota ir kvapnia vonia - sūnus Danielius! Išbandėme viską, ką turėjome spalvotoje dėžutėje, ateičiai palikome tik vieną burbulų širdelę.

Floating Flower - itin stipraus jazminų kvapo vonios bomba, kuri kaip meno kūrinys tirpsta vonioje, aplink save nudažydama vandenį įvairiomis spalvomis. Svarbiausia - negailėti ir produktą dėti į vandenį visą iš karto. Pripažinsiu, anksčiau vieną vonios bombą išnaudodavau per du, tris kartus.. net nežinodama, jog dažniausiai yra ne tik nuostabus kvapas, bet ir reginys.. Kai tam tikru eiliškumu tirpsta spalvos, nupaišydamos vonioje gėlę ir pan.
Prince Charming - nuostabaus kvapo dušo želė. Kuom tiksliai kvepia - net negaliu nusakyti, bet jaučiasi aviečių, vanilės, granatų ir migdolų miksas, o oda kvepia net gi dienos eigoje.
Unicorn Horn - bubble bar, spalvotas, blizgus ir tuo pačiu vaikiškas, nes žiūrint  į jį negalvoji apie nieką, tik apie skraidantį vienaragį iš pasakos! Lengvo, levandų kvapo burbulai labai atpalaiduoja, kaip žinia, net vaikiškos kūno priežiūros priemonės dažnai gaminamos su levandų ekstraktu, nes yra nustatyta, jog po tokios "aromaterapijos" žmogus labiau atsipalaiduoja ir ramiau miega.
Cupid's Love soap - itin mielas, širdelės formos muilas. Nenusakomo vaisių kvapo, kažkuom primena Prince Charming, nesausina odos (kas man yra labai svarbu!) Planuoju šių muiliukų prisipirkti daugiau ir padėti vonioje prie kriauklės - maloniai kvepia ne tik išplautos rankos, tačiau ir pati erdvė aplink kriauklę!
The Kiss - lūpų šveitiklis. Itin rekomenduoju linkusioms sausėti lūpoms. Saldžiai sūrus šveitiklis su mažomis, rausvomis širdelėmis puikiai pašalina negyvas odos ląsteles, suaktyvina lūpų kraujotaką. Po "pylingo" lūpos tarytum nesąvos (gerąja prasme) ir net gi šiek tiek putlesnės (bet ne ilgam). Po procedūros būtina patepti lūpas vazelinu, ar kita lūpas drėkinančia priemone.

Taipogi atradau tiesiog must have veido priežiūros produktą iš Lush, kurį išbandžiau dar prieš keletą metų ir likau tiesiog sužavėta. Prieš kelias dienas jį įsigyjau vėl ir rezultatą matau jau šiandien.  Norėdamos pirmosios sužinoti apie naujus tinklaraščio įrašus sekite blog'o puslapį facebooke Absentta Mode // Iki!

EN // Lush – it is hand-made production that people, who love taking a bath, are fascinated with. Lush fragrant bubbles, foam and so on are the products that get especially high interest. Husband and wife in England 1994 started cosmetics production, while today there are more than 800 Lush shops worldwide!
My get-to-know with this cosmetic has started about 3 years ago when the first store was opened in Panorama shopping mall in Lithuania. So I have quite a few beloved Lush items that I will tell you more about later. Today I want to review their limited Valentine’s Day edition products! As it should be, I have tried out these products in the evening of Valentine’s Day. Could you even think that I was romantically sipping champagne in the bath with a man? Yes, and with ducks, cars... My great Valentine, who was indulging colorful and odorous bath, was my son Daniel! We tested everything that was in the colorful box; only a bubble heart was left for the future.

Floating Flower
– jasmine water bomb that has a very strong smell. Like a work of art, it melts in the bath and colors the water with various colors. The most important thing is not to feel pity and put the whole product into water at once. I must admit that I usually used the whole water bomb in two-three times… I didn’t even know how wonderful not only the smell but also the view could be… When you see all those melting colors forming a flower in the water and so on.  

Prince Charming – wonderful smell shower gel. I could not even tell exactly all smells but I felt the mix of raspberries, vanilla, pomegranate and almonds. The skin smells all day long.  
Unicorn Horn – bubble bar, colorful and shiny while childish at the same time because when you look at it, you cannot think of anything else rather than a flying unicorn from the fairytale! Light lavender smell bubbles relax well. As you know, many baby skin care products have lavender extract because it is established that after lavender “aromatherapy” a child relaxes and sleeps better.  
Cupid’s Love soap – especially cute heart-form soap. It has indescribable fruit smell that to some extent reminds Prince Charming and does not dry your skin (which is very important to me!). I am planning to buy more of these soaps and put them in the bathroom near the sink – not the hands washed smell pleasantly but also the whole space around the sink!
The Kiss – lip scrub. I highly recommend it for lips that tend to get dry. Sweet and salty scrub with small pink hearts removes dead skin cells perfectly and it activates blood flow. After the peeling lips feel different (in a good way) and even a bit puffy (but not for long). After the procedure, one must 
apply lip balm or any other moisturizing product on the lips.
 

I have also found a must-have skin care product from Lush. I tested it several years ago and I was fascinated. A couple of days ago I purchased it again and I can see the results already today. If you want to be the first ones to see my blog posts, follow Absentta Mode on Facebook // Bye!

Wednesday, 11 February 2015

Must have // INVISIBOBBLE LT // InvisiBobble - naujas vokiečių išradimas, kuris greitai  užvaldys pasaulį kaip ir Tangle Teezer - visiems jo reikės, tačiau niekas taip ir negalės suprasti kodėl. Dar vakar aš kuo puikiausiai rišau plaukus savo senąja gumyte, o šiandien jau neįsivaizduoju savo tolimesnio gyvenimo be Invisibobble - gumytės, kuri pagaminta iš ekologiškos plastmasės ir nepalieka žymių ant plaukų. 
 Spalvų pasirinkimas - labai platus. Galima pasirinkti tiek neutralios, tiek itin ryškios, neoninės spalvos plaukų gumeles, kurios ypatingai primena ne ką kitą, o namų telefono laidą... Juokas juokais, tačiau nešiojamos ant rankos ne tik, kad nepalieka jokių žymių, tačiau ir primena apyrankę, todėl tuo pačiu atrodo ir stilingai. Sportuojant, užsiėmant aerobika ar kitokia aktyvia veikla nereikia persirišinėti plaukų, nes netolygus plaukų suspaudimas ir itin elastinga medžiaga leidžia stipriai surišti plaukus.
 Aš esu megėja netyčia užmigti su į aukštą uodegą surištais plaukais, o ryte kentėti pasėkmes - nemalonų galvos skausmą .. Anksčiau net nesuprasdavau, jog tai - nuo stipriai surištų plaukų, tačiau dabar į tai žiūriu rimtai, ir nakčiai plaukus rišu į lengvą kasą. Invisibobble gamintojų puslapyje perskaičiau, jog nuo šių plaukų gumyčių neskauda galvos ir surizikavusi, vakar miegojau su surištais į aukštą uodegą plaukais. Ryte pabudau be jokio nemalonaus jausmo, su puikiai surištais plaukais - pažadas ne iš piršto laužtas! 
Jaučiuosi lyg močiutė iš "Dormeo" reklamos, kuri niekaip negali atsidžiaugti savo nauju čiužiniu ir liaupsina jį kaip tik moka. Ši mažytė smulkmena tinka visiems plaukų tipams ir privalo būti ant kiekvienoms merginos ir moters kosmetinio stalelio ir dėl viso pikto automobilyje arba striukės kišenėje! Mažame, plastmasiniame įpakavime jų yra 3vnt., todėl amžinai pametamos plaukų gumytės problemba pasidaro mažiau žudanti moteriškas nervų lasteles. 
Kaina - apie 5eur, įsigyti galima internetinėse parduotuvėse topbeauty.lt, bjuti.lt, b-a.eu 

EN // InvisiBobble – it is a new German invention that should soon conquer the world, just as Tangle Teezer – everyone will need it but nobody will be able to understan why. Just yesterday I was using my hair band and today I cannot even imagine my life without Invisibobble – a hair band that is made from ecological plastic and does not leave any marks on your hair.
Color choice is very wide One can choose from neutral to very vivid or even neon band colors that particularly remind nothing else but the phone wire…Laughter in jest, but when you wear it on hand, it does not only leave no marks but also looks like a bracelet, so at the same time it looks stylish. You do not have to tie your hair several times when you do sports or aerobics because elastic material and uneven binding allows tying the hair strongly.
I like to fall asleep, unintentionally, with hair tied high in a ponytail and thus I have to suffer the consequences – unpleasant headache in the morning. Earlier I have not even understood that it is due to hair tied high but now I take this seriously and I make a braid for night. I have read at Invisibobble website that these bands do not cause headache and I risked and I went to sleep with my hair tied in a ponytail. I woke up in the morning with no headache and well-tied hair – the promise is not false!
I feel like an old lady from “Dormeo” commercial who cannot be happier about her new matress and praises it in all possible ways. This small detail fits all hair types and it must be on every girl’s or woman’s cosmetic desk and agains all odds – in the car and pocket of your jacket! In a small plastic packaging there are three units of these bands, so the problem of always losing your hair bands does not kill women nerve cells. The price – 5 Eur, it could be purchased at e-shop: topbeauty.lt, bjuti.lt, b-a.eu 


_____________________________________________________

Diorskin Forever VS Diorskin NudeLT // "Mados namų įkūrėjas Christian Dior buvo ne tik meistriškas dizaineris,
 bet ir įžvalgus verslininkas, padėjęs pagrindus ilgamečiam Dior triumfui šiuolaikinėje mados industrijoje."
Makiažo pagrindas - be jokios abejonės svarbiausia makiažo priemonė moters kosmetinėje, kurios paskirtis - paslėpti odos trūkumus ir ją išlyginti. Būtent nuo šios priemonės priklauso jūsų makiažo galutinis rezultatas. Labai ilgą laiką ieškojusi sau tinkamo makiažo pagrindo, ačiū Dievui, prieš metus atradau Dior. Konsultantė parduotuvėje perspėjo, jog jeigu pradėsiu naudotis šio ženklo kosmetiniais produktais - sugrįžti prie prastesnių tiesiog neįstengsiu. Ir dėl makiažo pagrindo ji buvo visiškai teisi. Taigi gal pradėsiu nuo pradžių apie mano pažintį su šiais dviem nekaltais buteliukais...

EN //  “Fashion house founder Christian Dior was not only masterful designer
 but also perceptive businessman who created the background for longlasting Dior trumph in contemporaty fashion industry”.
Makeup foundation with no doubt is the most important item in woman’s purse. Its purpose is to hide skin imperfections and make it look smoother. Our final makeup result depends on it. I have been looking for makeup foundation for a long time and thank you, God, I have found Dior. Cosmetics shop consultant warned me that if I start using Dior products, I will not be able to shift back to anything of worse quality. And she was astonishingly right regarding the makeup foundation. So, maybe I should start from the very beginning and tell you how I got to know these two innocent bottles…

Diorskin Nude 
SPF 15 
Skin glowing make up 

 LT // Perspeju, jog šiame įraše paminėti produktai išbandyti ant mišraus tipo odos.
Pasak gamintojų - Diorskin Nude makiažo pagrindas skirtas visiems odos tipams, tačiau aš drįsčiau suabejoti. Mano manymu, šis produktas labiau tinka sausai odai, nes makiažo pagrindas suteikia veideui gan intensyvaus švytėjimo, kas nėra itin gerai riebiai ir mišriai odai. Palyginus su Diorskin Forever, ši pudra yra lengvesnės konsistencijos, tačiau man asmeniškai labiau apsunkina odą. Makiažo pagrindas netaisomas jokia kompaktine pudra gražiai laikosi ir "nepramuša" blizgesio vos kelias valandas... Oficialiame produkto aprašyme nurodyta, jog kasdien naudojant šį makiažo pagrindą odos tekstūra atsistato, suteikiant odai natūralaus ilgalaikio skaistumo jausmą, tačiau mano atveju ilgai panaudojus šią pudrą, kaip bebūtų gaila, atsirado problema - užsikimšusios veido poros.. Nustojus naudoti Diorskin nude ir savaitę nenaudojant makiažo - oda atsigavo, dingo smulkūs išbėrimai. Tiesą pasakius, apart mielo, stiklinio buteliuko daugiau pliusų šiame produkte aš nepastebėjau ... Tačiau nuoširdžiai tikiu, jog kažkam, kieno kitoks odos tipas, šis makiažo pagrindas puikiai tinka, o gal net gi yra nr.1. Nepaisant visko, aš kartais naudoju šią pudrą sumaišydama su drėkinamuoju kremu (gaunasi kaip bb cream), nes gaila išleistų pinigų ir giliai širdyje tikiu, jog gaaal, kaip nors, kada nors aš pamilsiu šią priemonę (optimistė).
Produkto talpa : 30ml, kaina -  52eur, įsigyti galima Douglas, Kristiana parduotuvėse.

EN // I must warn you that products described in this blog post were tried out on mixed skin type.
According to producers, Diorskin Nude makeup foundation is made for all skin types but I dare to doubt that. In my opinion, this product suits dry skin better because it gives some intensive shining for skin, which is not that good for mixed or oily skin. In comparison with Diorskin Forever, this foundation is lighter but for me personally – it encumbers my skin more. The foundation stays well with no sponge corrections and the shining does not “come out” for several hours only… Official product description states that the skin structure recovers when using this foundation daily. It also says that it gives natural permanent freshness feeling. However, in my case, unfortunately, after using it for a long time a problem has appeared – clogged skin pores… After I stopped using Diorskin Nude and staying without any makeup for a week, my skin has recovered and small rashes have disappeared. To be honest, except for a cute glass bottle I have not noticed any advantages in this product… However, I honestly believe that for somebody who has a different skin time this makeup foundation fits perfectly or maybe it’s even No. 1 product. Despite that I sometimes use this foundation but I mix it with moisturizing cream (I make it BB-type cream) because I just feel pity for the money I have spent for this product and deep deep in my heart I hope that maaayyybe I will somehow someday fall in love with this product (optimist).
Product quantity: 30 ml, price – 52 Eur, it could be bought at Douglas, KristiAna stores.Diorskin Forever
SPF 25 
Perfection Fusion Wear Make up

LT // Diorskin Forever - mano favoritas makiažo pagrindų pasaulyje. Po pirmojo nevykusio bandymo su Dior, ši pudra buvo tarytum mano išklausyta malda. Aš visada galvojau, jog nėra tokios pudros, kuri ant mano greitai blizgėti pradedančio veido išliktų visą dieną, tačiau pasirodo klydau! Diorskin Forever išbandžiau 2013m. paskutiniąją dieną - per Naujuosius metus. Kruopščiai atlikusi makiažą apie 19h vakaro, visą naktį žvilgčiojau į veidrodį, kas kart - su nuostaba, nes makiažas atrodė puikiai! Net gi fotografuodamasi 5h ryto, nejaučiau jokio diskomforto, ar stipraus veido blizgesio. Oda sveikai švytėjo, makiažas atlaikė vakarėlį kuo puikiausiai!
Nuo to vakaro esu ištikima šiam produktui ir kol kas labiau sau tinkamo makiažo pagrindo neatradau. Pudros konsistencijos nepavadinčiau lengva : ji tobulai koreguoja veido trūkumus ir padeda sukurti visą dieną išliekatį makiažą. Ypač tinka vakarui, kuomet nėra dienos šviesos, arba einant į renginį uždaroje patalpoje, nes dienos metu kruopščiai atliktas makiažas naudojant šią pudrą kartais gali pasirodyti per sunkus (žiūrint kokiu santykiu tepate produktą). Odos diskomforto, sunkumo nepajusite jokio, tačiau makiažas bus ryškus ir Diorskin Forever netinka makiažui lengvam dieniniams makiažui a la "No make up". Visa tai yra dėl to, jog šis makiažo pagrindas idealiai paruošia veidą (o tokia ir yra gero makiažo pagrindo užduotis), kas prie netinkamo apšvietimo kartais gali pasirodyti kiek dirbtina. Palyginus su Diorskin Nude, šis produktas nesuteikia odai intensyvaus švytėjimo, jis veikia atvirkščiai - suteikia matinį efektą, kas man, mišraus odos tipo savininkei - idealu. Naudojant šį makiažo pagrindą mano odos būklė net gi pagerėjo, tačiau girdėjau atvejų, jog kaikurioms moterims atsirado problemų su užsikimusiomis veido poromis. Taip kad vėl gi, viskas priklauso nuo jūsų odos tipo.
Diorskin Forever buteliukas labai panašus į pastarojo makiažo pagrindo - skiriasi tik tuom, jog yra matinis, o "Nude" - blizgus.  Produkto talpa : 30ml, kaina - ta pati -  52eur, įsigyti galima Douglas, Kristiana parduotuvėse.

EN // Diorskin Forever – my favorite in makeup foundation world. After my first failed trial with Dior this makeup foundation it felt as if my preys were heard. I have always thought that there is no such makeup foundation that would not start shining on my face during the day’s time. But it appears that I was wrong! I tried out Diorskin Forever on the last day of 2013 during the New Year. I have made my makeup at 7pm and I was glancing to the mirror all night – I was surprised it always looked great! Even when making photos at 5am I did not feel any discomfort or strong shine on my face. The skin has a healthy shine and the make up survived the party perfectly!
I have become loyal to this product since that evening and I haven’t found anything that suits my skin better than it. I would not call consistency of foundation ‘light’: it perfectly correct skin imperfections and helps you to have a day-lasting makeup. It particularly suits for the evening when there is no daylight or in closed premises – carefully made makeup might look too heavy in the daylight (of course, it depends what ratio of the product you use). You will not feel any skin heaviness or discomfort but the makeup will be sharp and DiorSkin Forever does not suit for light daily makeup known as a la “No make up”. It is due to the fact that this foundation prepares your face for the makeup perfectly (which is the task for good makeup foundation) and it might look unnatural when the lighting is wrong. In comparison with Diorskin Nude, this product does not give any intensive shining, it works quite the opposite – it gives mat effect, which is perfect for me as an owner of mixed skin type. When I started using this foundation, my skin state has even gotten better but I have heard cases when girls were complaining about clogged skin pores. So again, everythin depends on your skin type.
Diorskin Forever bottle is very simple to the previous make foundation’s bottle. It differs only because it is mat and “Nude” – shiny. Product quantity: 30ml, price is the same – 52 Eur and you can buy it in Douglas or KristiAna stores.DIORSKIN NUDE vs DIORSKIN FOREVER

LT // Man, mišraus tipo odos savininkei ("t" zona riebi, o likusi veido oda normali) šioje "kovoje" vienareikšmiškai nugalėjo Diorskin Forever. Moterims, mėgstančioms labiau natūraliai atrodantį makiažą šio produkto nerekomenduoju, tačiau toms, kurios mėgsta dažytis ir eksperimentuoti, save realizuoja fotosesijose, renginiuose ir pan. - siūlau išbandyti šį produktą. Jis mano kosmetinėje - must have!

EN //  For me, who has a mixed skin type (“T” zone is oily and the rest of the skin ir normal) Diorskin Forever is the unequivocal winner. I would not recommend this product for women who like naturally-looking makeup. But for those who love experimenting, like photoshoots, events and so on I would definitely recommend it. It is a must have in my purse!


_________________________________________________________

Tuesday, 3 February 2015

NATURA SIBERICA // OBLEPIKHA MASK


LT // Natura Siberica - natūralios, rusiškos kosmetikos gamintojai, kurių produkcija jau ilgą laiką yra priekiaujama visame pasaulyje, tuo tarpu ir Lietuvoje. Dar prieš kelis mėnesius išgirdusi vienos blogerės atsiliepimą apie Natura Siberica "Oblepikha" plaukų kaukę nusprendžiau, jog būtų visai ne pro šal ją išbandyti ir pačiai, nes viskas ką naudojau plaukams tebuvo šampūnas ir aliejukas plaukų galams... Taigi apie mano pažintį su šiuo produktu.
Ši plaukų kaukė yra skirta sausiems ir normaliems plaukams, gamintojai teigia, jog produktas itin efektingai drėkina plaukus, apsaugo nuo karščio, lengvina plaukų iššukavimą.
Pradėsiu nuo to, jog  indelio grožis - neišpasakytas, ir vien jį pamačius gali kilti pagunda išbandyti prekę! Jums gali pasirodyti, jog esu kuoktelėjusi, bet šis plastmasės gabalas man tikrai labai dailus. Permatomas indelis leidžia matyti kiek viduje likę kaukės, o ant žydro dangtelio tiesiog užklijuotas apvalus, gėlėmis ir uogomis išpaišytas lipdukas, na bet bendras vaizdas man labai mielas akiai..
Kaukės kvapas - malonus, stipriai jaučiasi šaltalankiai, tačiau gali patikti ne visiems. Jis tikrai nėra aitrus, bet nemeluosiu - specifinis, todėl vienoms merginoms jis patinka labai, arba nepatinka visai.
Produkto konsistencija labai idomi, ne itin skysta ir tas man labai patiko, nes nepradėda varvėti nuo plaukų ir atlieka savo darbą. Tolygiai paskirsčius kaukę per visą plaukų ilgį, rekomenduojama ją laikyti apie 7 minutes, tačiau aš vietoj septynių minučių renkuosi 15min. Rezultatas : šilkiniai, minkšti ir lengvai iššukuojami plaukai. Minusų šiame produkte neįžvelgiau absoliučiai jokių ir drąsiai skiriu 5* iš 5*. Natura Siberica "Oblepikha" galima įsigyti Kosmadoje, Droge ir Eurokos, o kaina apie 13eur (300ml).
Galbūt ir jūs jau išbandėte šį gėrį plaukams? Kokia jūsų nuomonė ir atsiliepimai? O gal žinote dar geresnių variantų už panašią kainą? Jei taip, iki pasimatymo komentaruose! ;)

EN // Natura Siberica – natural Russian cosmetics producer, which cosmetics has been sold worldwide, including Lithuania, for a long time. After hearing about NaturaSiberica “Oblepikha” from one blogger a couple of months ago, I have thought that it would be a good idea to try it out myself. All I have been using for my hair is shampoo and hair-end oil… So, let’s talk about my acquaintance with this product. 
 This hair mask mask is made specifically for dry and normal hair. Producers claim that product hydrates hair very effectively, it also protects from heat and makes hair combing easier. 
I will start from the fact that the hair mask container beauty is unspeakable – just after noticing it one is tempted to try it out! You might think I am crazy but this piece of plastic is looks very nice to me. Transparent container allows you to see how much mask is inside while round sky-blue cover has a sticker decorated with flowers and berries. Well, the whole view is very pleasant for an eye. 
The smell of mask is pleasant, buckthorn smell is quite strong, thus, not everyone might like it. It’s definitely not bitter, but it is specific. That is why some girls like it a lot and others do not like it at all.   
Product consistency is very interesting, not too much liquid which I liked because it does not start to drop down the hair and it does the job. After spreading the mask on full hair length, it is recommended to keep it for 7 minutes. However, I choose 15 minutes instead of 7. Result – silky, soft and easily combed hair. I have not found any disadvantages of this product, thus I give 5* out of 5*. Natura Siberica “Oblepikha” could be purchased at “Kosmada”, “Drogas”, “Eurokos” and it’s price there is around 13 Eur (300 ml). 
Have you also tried this goodie for hair? What are your opinion and comments? Do you know any more good products for simple price? If yes, I look forward for your comments!

_______________________________________________________