Monday, 30 March 2015

MADOS INFEKCIJA // DAY 2 / kolekcijos

LT // „Tarptautinis festivalis „Mados infekcija“ savo gerbėjus Šiuolaikinio meno centre Vilniuje šį pavasarį kvietė dvi dienas – kovo 27-28 dienomis. Per dvi jau septynioliktojo festivalio dienas iš viso buvo parodyta 16 kolekcijų, o kartu su lietuviais savo kūrybą pristatė ir dizaineriai iš Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Latvijos ir Rusijos.

Kadangi internetas pilnas nuotraukų, pranešimų spaudai ir apysausių apžvalgų, apie Mados infekcijos antrąją dieną ir man labiausiai patikusias kolekcijas papasakosiu savaip, trumpai ir nuoširdžiai, o galbūt ir šiek tiek šiurkščiai .. 
Dėl asmeninių priežasčių į pirmąją festivalio dieną atvykti negalėjau, todėl iš antrosios mados entuziastų dienos bandžiau išspausti maksimumą ir pajusti kiekvieno dizainerio norėtą perteikti mintį. Ar pavyko? Atsakymas man taip pat vis dar nežinomas, nes menininko visu šimtu procentu niekada neperprasi, tačiau jog Mados Infekcijos festivalis ir jo dalyviai tobulėja - matosi akivaizdžiai!

EN // International fashion festival  „Fashion Infection“ was inviting its fans for two days – March 27-28 – to Contemporary Art Centre in Vilnius. 16 collections were shown during two days of the festival, which is held for the 17th time this year. Together with Lithuanians designers from Germany, France, Belgium, Latvia and Russia have presented their creations.

As the Internet is full of pictures and press releases as well as dry reviews about Fashion Infection, I will tell you about the second day of it and the collections that I liked the most in my own manner – shortly but sincerely, maybe even a bit harshly sometimes...
Due to personal reasons I could not attend the first day of the festival, so I tried to squeeze out the maximum out of the second and feel every designer‘s wish to deliver an idea or thought. Did it work? I do not know the answer yet as you can never understand the artist all 100%. However, the festival itself as well as its participants are obviously improving!


Nuotraukos - Vincas Alesius, Vytautas Pilkauskas

 KRISTINA KRUOPENYTĖ // MONK


Pirmoji antrosios Mados Infekcijos dienos dizainerė - Kristina Kruopenytė. Jos kolekcija "Monk" skirta elegantiškoms, brandesnio amžiaus moterims. Na, galite su manimi nesutikti, bet pamatę jauną merginą su storo audinio švarkeliu ir pieštukiniu sijonu iki kelių mažų mažiausiai pagalvotume, jog išsitraukė iš mamos spintos. Nekalbu apie įdomius šių drabužių derinimo variantus, viskas galima, kada tik labai nori, na bet šį kartą ne apie tai. Kristinos kolekcijoje vyrauja sodrios ir tamsios spalvos, , vilna, šilkas, klasikiniai audinio kirpimai. Kai kuriuos kolekcijos modelius galima pavadinti net gi 'unisex', nes tinka tiek vyrams, tiek moterims. Paltų ir "lauko drabužių" įvairovė - stulbinanti, gražiai sužaista su medžiagų deriniais. Ypatingai sužavėjo rankinės, mielai priglausčiau jas savo spintoje. "Monk" kolekcija tiesiog iš toli kvepia kokybe ir ilgaamžiškumu.

LIUCIJA KVAIŠYTĖ // KELIONĖ. '83-'13 


Liucijos Kvaišytės kurti drabužių modeliai žiūrovus tarytum perkelė į kalnus, kur dega laužai ir rogėse pakinkyti alkani šunys. Vyrams skirta kolekcija "Kelionė 83-13 buvo išties įspūdinga! Pirmenybė teikiama žemės, neautralioms spalvoms, kailinėms detalėms, tačiau tuo pačiu ir metaliniams atspalviams, kurie sukūrė nežemišką atmosferą ant podiumo. Taip pat nevengta sluoksniavimo, kas itin madinga šį sezoną. Ypatingi kolekcijos akcentai - avalynė ir kuprinės. Liucijos "kelionė" iš ties nepamirštama ir sumaišyti jos su kitais festivalio dalyviais tiesiog neįmanoma. Be to, malonu buvo sužinoti, jog šios kolekcijos įžanginį video kūrė mano buvęs klasiokas Robert Muravskij.

LENA LUMELSKY // AW1516


Belgų dizainerę įkvepė tradiciniai Škotijos rūbai ir tas buvo akivaizdu vos modeliams pradėjus žengti podiumu. Lenos Lumelsky kolekcijos spalvos - itin tamsios ir švelniai pastelinės. Kai kuriems modeliams taip ir norėjosi į ranką įbrukti kibirą pienui, būtų tikrai neblogas aksesuaras! Na bet jokiu būdu nepašiepiu, o tik juokauju, nes šios kolekcijos suknelės mane tikrai sužavėjo. Marškiniai, ilgi sijonai ir apykaklės žiūrėjosi tiesiog fantastiškai, o storos odos striukės su užtrauktukais buvo lyg priminimas, jog gležnos moterys iš tiesų yra stiprios tiek vidine savo jėga, tiek fiziškai! Atkreipkime dėmesį į suknelių ilgį.. visos iki vienos - žemiau kelių! Bravo! O moteriškumas liejosi per kraštus.. todėl mokykitės, mergaitės ir moterys, vos sėdimąją dalį dengiantys sijonai ir suknelės - jau senai nemadinga ir neseksualu! 

MONTA APSANE // CAPTURED


Kūrėja iš Latvijos Monta Apsane pristatė kolekciją "Captured" kuri sulaukė daugiausiai žiūrovų ovacijų ir dėmesio. Itin netradiciniai sprendimai tapo dizainerės raktu į sėkmę. Didžiają kolekcijos dalį sudarė pastelinės, kūno spalvos modeliai, ir tik keletas iš jų buvo tamsiai mėlynos, pilkos spalvos. Permatomos medžiagos, subtilus nuogumas, basos kojos, originalūs galvos apdangalai. Kolekcijoje vyravo "bodžiai" ir atskirų dalių "apatinis trikotažas". Dar vienas neįprastas dizainerės sprendimas - manekenių kūnai ištepti blizgučiais, kas mano manymų tikrai pasiteisino ir  nežemiškus įvaizdžius pavertė dar labiau magiškais. Vienintelis nusivylimas - lietuvių reakcija pamačius finalinį kolekcijos modelį Karoliną Krilavičiūtę.. Alio, vyrai? Ar jūs niekada nematę krūtinės, ar tiesiog mama vaikystėje taip ir neišauklėjo?

SANDRINE PHILIPPE // FW15-16 BLACK HYPOTHERMIA


 Stebėdama Sandrine Philippe kolekciją mintyse teturėjau vieną mintį .. bažnyčioje lengviau išstovėti visas mišias, negu sulaukti kolekcijos pabaigos sausakimšoje salėje, kurioje buvo taip tvanku ir karšta, jog galvojau pakilusi iš savo vietos ant sijono pamatysiu nusedėtą savo "bandelių" žymę .. Ir juokinga, ir graudu! Podiumu modeliai žingsniavo taip lėtai, kad visas tas "lėtas reikalas" atitraukė dėmesį nuo drabužių (o jie tikrai buvo jo verti!) Jau po dešimties modelių pasidarė nuobodų stebėti lėtai sliūkinančias manekenes ir manekenus, tad žiūrovai tiesiog kalbėjosi, naršė išmaniuosiuose ir plodami, bei garsiai juokdamiesi laukė pabaigos. Taip, tai yra didelė nepagarba kūrėjui ir buvo liūdna, jog prancūzė liko nesuprasta, bet jeigu būtų pakeistas show ir muzika, garantuoju - būtų visai kitaip. Black Hypothermia kolekcija buvo iš ties nuostabi ir net gi sakyčiau labiausiai traukianti į aukštosios mados pusę iš visų demonstruotų antrąją Mados infekcijos dieną. Viskas apgalvota nuo galvos iki pirštų galų, pradedant neįprastu makiažu, baigiant avalyne. Dešimt iš dešimties (ir minusas už nuobodžiausią show.)

LINA ELMENTAITĖ // APLINKOS ATSPINDŽIAI


Jau pirmasis kolekcijos modelis buvo pasitiktas didelėmis ovacijomis. Veidrodinis audinys jau tapo skiriamuoju Linos ženklu, ir tie, kurie stebėjo Gruodį vykusią Mados Injekciją, su nekantrumu laukė "pilnos" kolekcijos. Lina Elmentaitė interpretuoja mados skulptūros sąvoką siekdama atskleisti šio laikmečio reflektavimą ir perteikti jį kaip monumentalią skulptūrą. Nuostabi, jauna kūrėja, įdomu, kuom gi dar ji nustebins Lietuvą? 

LILIJA LARIONOVA // WHITE HORSES/4


Lilija Larionova – mados dizainerė, jau daugiau nei dešimtmetį dirbanti ne tik dizaino ir mados, bet ir reklamos bei kultūros srityse. Nuo 2008-ųjų ji kasmet pristato savo asmenines kolekcijas – iki šiol Lilija yra pristačiusi jau vienuolika jų Lietuvoje ir užsienyje. „White Horses/4“ – nauja Lilijos Larionovos rudens/žiemos 2015-2016 kolekcija, skirta vyrams. Ji teigia, jog sukurti šią kolekciją įkvėpė vieta, kur prabėgo Lilijos vasaros pas senelius – Pašaltuonio kaimas Jurbarko rajone. Negi tam kaime buvo daug banditų? Ar bitininkų? Susilaikysiu nuo komentarų, nes šios kolekcijos ir ypatingai galvos apdangalų aš visiškai nesupratau ir nenoriu nekompetetingai kritikuoti.

BOOM STUDIO // WOMEN OF FOREST 

 

Kinės Jing Jing Qui ir vokiečio Robin Rau kolekcija - tarytum nesuderinamybių susiderinimo centras. Kailiai, languoti audiniai, tiesūs kirpimai, ryškios detalės ir ... bulvių maišai ant galvų! Taip taip, ir tai vienas pagrindinių kolekcijos akcentų! Nejaugi pagaliau kažkas įrodė, jog gražią moterį puošia net gi bulvių maišas? Spręsti jums! Ne veltui "Women of forest" parinka būti paskutine, finaline.. nes kolekcijos pristatymo pabaigą karūnavo ne kas kitas, o .. vestuvės! Dvi merginos žengė podiumu (viena su baltu kostiumu, o kita - vestuvine suknele) ir nusimetusios nuometus podiumo gale grojant Mendelsono vestuvių maršui pasibučiavo! Bravo!

Sunday, 29 March 2015

NONI CARE / egzotika


LT // Noni Care - mano naujas atradimas, kuriuo būtinai noriu pasidalinti ir su savo blogo skaitytojomis. Noni Care kosmetika išskirtinė tuo, kad ji praturtinta itin reto egzotinio vaisiaus Noni ekstraktu. Noni vaisiuose gausu naudingųjų medžiagų, jie praturtinti dideliu kiekiu vitaminų ir mineralų. Šių vaisių ekstraktas sulėtina senėjimo procesus, gaivina, drėkina odą, pasižymi antioksidantinėmis savybėmis ir medicinoje jie naudojami daugiau nei 2000 m.

Noni Care kosmetika yra sertifikuota ekologiškos kosmetikos BDIH sertifikatu, šiose priemonėse nėra tokių kenksmingų ingredientų, kaip SLS, parabenai, silikonai, dažikliai, kvapikliai, naftos produktai.

EN // Noni Care – my new discovery that I definitely want to share with the readers of my blog. Noni Care cosmetics are exceptional in terms of its very rare exotic fruit Noni extract as an ingredient. Noni fruit is full of useful subtances, they are rich in vitamins and minerals. The extract of this fruit slows down aging process, refreshes and moisturizes skin, it has antioxidant qualities and has been used in medicine for over 2000 years.

Noni Care cosmetic is sertified by BDIH, it has no harmful ingredients such as SLS, parabens, silicates, paint, smell enhancers and oil products.

NONI CARE / Sugar Body Scrub

LT // Aš esu tikra kūno ir veido šveitiklių maniakė, todėl galėdama lyginti su daugybe kitų, šiam cukraus šveitikliui skiriu visus 10 balų! Cukranendrių dalelės puikiai pašalina negyvas odos ląsteles, valo ir minkština odą, o apelsinų aliejus ne tik suteikia nuostabų kvapą, bet ir anticeliulitinį poveikį, bei stangrina odą. Indelio talpa - 200ml, tad produkto užtenka tikrai ilgam. Kvapas - tiesiog pasakiškas, primenantis egzotiškus vaisius ir citrusus, tad nenustebkite, jei visą laiką norėsis atidaryti indelį tik tam, kad užuosti tą dievišką aromatą. Cukraus granulės nei per daug šiurkščios, nei per daug švelnios. Šveitiklio konsistencija - aukso viduriukas! Migdolų ir sviestmedžio aliejai stiprina odos apsauginį sluoksni ir ją drėkina. Net su žiburiu nerasi minusų šiame žaviame indelyje ir jo tūrinyje!
Rekomenduoju visiems, mylintiems savo kūną ir mėgstantiems jį palepinti vonios malonumais.

EN //  I am a real maniac of body and face scrubs, so I can compare it to many others and give 10 points for this one! Sugar cane parts remove dead skin cells very well, they clean and soften the skin while orange oil gives you not only amazing smell but also has anti-cellulite effect and skin firming effect. Quantity – 200 ml, so you will use it for quite a while. The smell is fabulous, reminds exotic fruit and citruses, so don’t be surprised if you want to open the package all the time just in order to feel that smell. Sugar canes are neither too soft nor too rough. The consistency of the scrub is in the golden equilibrium! Almond and shea butter oils strengthen the protective skin layer and moisturizes it. You won’t find any disadvantages in this cute package and its content even with the light!
I recommend it for all who love their body and enjoy bathroom pleasures.


NONI CARE / Modeling Body Butter

LT // Šis Noni Care kūno svietas savo kvapu nė kiek nenusileidžia kūno šveitikliui. Atidarius indelį tas itin egzotiškas kvapas tiesiog apsuka galvą! Svietas aktyvuoja ląstelių regeneraciją odoje, šalina "apelsino žievelės" požymius. Kremo konsistencija itin riebi, tad oda giliai drėkinama ir pamaitinama, o drėgnos odos pojūtis išlieka labai ilgai. Kofeinas ir kavos pupelių ekstraktas aktyvuoja ląstelių apykaitą ir skatina riebalų deginimą. Šis kūno svietas - puikus produktas visai kūno odai, ypatingai - šlaunims. Noni vaisių sultys ir egzotinių vaisių ekstraktais saugo ir stangrina odą. Idealu tepti po viso kūno pylingo. Vieną vakarą pasibaigus mano veido kremui nuspredžiau nakčiai išbandydi šį sviestą kaip alternatyvą naktiniam kremui, ir jūs nepatikėsite, bet produktas itin greitai susigėrė į veido odą, nesukeldamas jokio diskomforto, o ryte veidas buvo atsigavęs ir švytintis. Indelio talpa taipogi 200ml, o sviestas labai gerai tepasi, todėl kaip ir šveitiklio, kūno sviesto užteks ilgam.

Šiuos tikrai dėmesio vertus produktus galima įsigyti ELEVITA parduotuvėje www.elevita.lt

EN // This Noni Care body butter is no worse than the body scrub. When you open the package, the smell might turn around your head! The butter activates skin regeneration, removes “orange skin” signs. The consistency is very oily, so the skin is well moisturized and nourished and the feeling of moisture skin remains for a long time. Caffeine and coffee beans extract activates cell metabolism and enhances fat burning. This body butter is an amazing product for all body skin and especially the thighs. Noni fruit juice with exotic fruit extracts protects and firm the skin. It is ideal after all body peeling. One day after my face cream was finished I have decided to use this butter as an alternative for night cream. And you won’t believe but the product was absorbed by the skin very quickly with no discomfort created. In the morning, the face seemed recovered and was shining. Quantity of the product –  200 ml and the butter gets applied on skin very easily, so just as the scrub, you should use it for a long time.

These noteworthy products could be purchased at ELEVITA store www.elevita.lt

 

Tuesday, 17 March 2015

Emilio de la Morena Art Couture lipstick // ARTDECO


Dažnai girdžiu merginas sakant, jog joms netinka ryškių spalvų lūpdažiai. Visoms atsakau tą patį - ryškūs lūpdažiai tinka visoms, svarbu ne tik parinkti atspalvį, bet ir mokėti išryškinti savo lūpų kontūrą.
 Šiandienos dėmesio centre - Art Couture Artdeco lūpdažis iš naujosios Emilio de la Morena kolekcijos.
Spalva - 290 Cream Pink Water Lily.
Pradedant nuo įpakavimo, lūpdažis atrodo labai prabangiai, kokybškai ir suteikia daug vilčių, kurios kaip vėliau tampa aišku - pasiteisina.  Lūpų dažų kvapas - malonus, vanilinis. Gelinės tekstūros lūpų dažai su apynių ekstraktu ilgai išlieka ant lūpų ir net gi nublukę lūpoms suteikia rausvą, sveiką spalvą. Cream Pink Water Lily atspalvis puikiai tinka tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms, be to - gali būti puikiu viso makiažo akcentu! Kuomet nėra laiko žaisti su akių vokų šešėliais ir pravedimais - į pagalbą ateina ryškūs lūpdažiai, taip puikiai gelbėdami situaciją.
Jokių minusų šiame produkte nepastebėjau ir ypatingai jį rekomenduoju kaip dovaną - toks lūpdažis ras vietą kiekvienos moters kosmetinėje. O dar ateinantys A.Kuzmicaiktės, Mados Infekcijos ir Inži kolekcijų pristatymai .. Puoštis ir dažytis tikrai yra kur!
Art Deco kosmetikos (tame tarpe ir galite ir Emilio de la Morena kolekciją) galite įsigyti Douglas, Kristiana, Sarma by Douglas ir Drogas parduotuvėse. Prekės kaina - € 15,95

Friday, 13 March 2015

AVON SUPREME OILS


LT // Visada maniau, jog visos merginos ir moterys ieško plaukų apimtį, purumo suteikiančių priemonių plaukams (mat pati esu viena iš jų), tačiau niekada nesusimastydavau apie nepaklūsnių plaukų tipą (itin purūs, į įvairias puses styrantys, o kartais net ir šiurkštūs plaukai). Ši Avon Supreme Oils linija skirta visų tipų plaukams, tačiau manau, jog toks rinkinukas labiausiai džiugins nepaklūsnių plaukų savininkes, arba tas, kurios tiesiog negali gyventi be tiesintuvo.
"Supreme Oils" gaminiai su 5 aliejais turi kompleksą „Nutri 5“, kurį sudaro makadamijos, kamelijos sėklų, migdolų, vynuogių sėklų ir kietrių  aliejai, kurie maitina, stiprina, drėkina ir suteikia plaukams sveiko spindesio. Kaip visada pradėsiu nuo pirmojo įspūdžio : nors šių priemonių kaina nėra didelė (visas rinkinukas kainuoja apie 14eur), tačiau buteliukų juoda ir auksinė spalvos padaro savo - šios plaukų priežiūros priemonės atrodo itin žaviai, o jų kvapas - tiesiog tobulas. Saldi vanilė ir makadamijų riešutai - tikras mergaitiškas rojus.  Liniją sudaro dvisluosknis plaukų purškiklis, šampūnas, balzamas ir intensyvaus poveikio balzamas. 
Norėdama susidaryti tvirtą nuomonę, šiuos produktus naudojau daugiau nei savaitę. Gaila, jog intensyvaus poveikio balzamo pakuotė yra visai mažytė, ją išnaudojau per keturis kartus, tačiau mano plaukai yra ilgi ir tepiau visą jų ilgį, o rekomenduojama tepti tik pusę. Mano plaukai yra labai tiesūs ir ne itin purūs, todėl naudojant šias priemones kartu, mano plaukai būdavo dar tiesesni (net nežinojau, jog tai įmanoma!). "Supreme oils" produktai mano plauko struktūrą maximaliai ištiesindavo, plaukai buvo pasakiškai lengvai iššukuojami ir švelnūs, mažiau veldavosi. Kadangi esu "pūrumo" maniakė, jo man trūko, tačiau šių priemonių paskirtis ir nėra tokią, todėl priekaištai tik mano adresu, jog turiu "mėgstančius prie galvos prisiploti plaukus". Labiausiai mane sužavėjo dviejų dalių purškiklis, kurį nuo šiol noriu turėti visada ant savo kosmetinio staliuko ir naudoju kas kartą išsiplovusi galvą! Jį galima purkšti tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų. Jo dėka, mano plaukai daug lengviau išsišukuoja ir tiesiog nuostabiai kvepia, o kvapas laikosi beveik visą dieną.  
"Supreme Oils" galite įsigyti pas konsultantes užsiimančias Avon platinimu. Kaip jau ir minėjau pradžioje - tikrai verta dėmesio plaukų priemonių linija toms, kurių plaukai nepaklusnūs,sausi ir reikalauja intensyvaus drėkinimo. Na o jeigu jau teko išbandyti šiame įraše minėtus produktus, pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose. Iki!

EN // I have always thought that all girls and women look for hair products that could increase hair volume (you see, I am one of them). However, I have never thought about disobedient hair (quite high volume hair that stick out to different sides and may be even rough sometimes). This Avon Supreme Oils line is created for all hair types, so I believe that this kind of set will be helpful for those having problems to cope with their disobedient hair or those who just cannot live without hair straightener.
"Supreme Oils" products with 5 oil complex „Nutri 5“, which is made of macadamia, solid, camellia, almond and grape seeds oils, nourishes, strengthens, moisturizes hair and gives them healthy shining. As usual, I’d like to start with my first impression: even though the cost of these products is not high (all set costs around 14 Eur), black and golden colors of bottles do have their impact on the image – the products look richly and charmingly. And the smell is just perfect. Sweet vanilla and macadamia nuts – real girly paradise. The set is constituted from two-layer hair sprayer, shampoo, balsam and balsam that has intensive effect.
I was using these products for over a week in order to give you a strong opinion about them. It’s a pity that intensive-effect balsam book is very small; I used it out in four times. However, my hair is very long and I was applying it for all hair length, while it is recommended to use it only for half-hair length. My hair is very straight and they do not have big volume, so when I was using these products all together, my hair has become even straighter (I did not even know that was possible!). “Supreme oils” products have straightened my hair texture to the maximum, it was so easy to brush them, they have become gentler and did not tangle so much. As I am “volume” maniac, I missed it here. Nevertheless, the aim of these products is not volume, so all complaints go only to my side for having hair that like to stick to the head so much. I was mostly fascinated with two-part sprayer that I want to have on my cosmetic table all the time from now on. I will use it every time I wash my hair! It could be used on dry as well as wet hair. Due to it, I can brush my hair more easily and the hair smells wonderfully. By the way, the smell lasts almost all day long.
“Supreme Oils” could be purchased from any Avon consultant. As I have mentioned in the beginning, it’s a product that is definitely worth of your attention, especially if you have hair that likes to tangle and needs intensive moisture. Well, in case you have already tried these products out, share your impressions in the comments, please. Bye!

Tuesday, 10 March 2015

Emilio de la Morena beauty box


LT // Bendradarbiaudama su garsiu Londono mados dizaineriu Emilio de la Morena ARTDECO pristato įspūdingą pavasario/vasaros 2015 makiažo kolekciją „Emilio de la Morena". Naujosios kolekcijos produktai žavi subtiliomis rožių, švelniomis abrikosų bei pastelinėmis mėtų spalvomis.
  Šiandien jums papasakosiu apie šios kolekcijos beprotiškai žavią akių šešėlių dėžutę ir jos turinį.
E. de la Morena kurtas beauty box  yra tikrai išskirtinio dizaino, atrodo prabangiai ir skoningai. Niekada neteko susidurti su šešėlių dėžutėmis, kurių sudėtį gali kurti pati. Tai yra labai patogus variantas, nes prisiminkite.. kaip dažnai nusiperkame įvairias šešėlių paletes dėl kelių jose esančių spalvų, o visos kitos lieka nenaudojamos. Šiuo atveju galima susikurti idealią šešėlių paletę iš norimų atspalvių ir produktyviai naudoti kiekvieną spalvą! Galima keisti ir derinti įvairias ARTDECO priemones – vokų šešėlius, skaistalus, maskuojantį  kremą. Ši dėžutė skirta 8 vokų šešėliams (2 šešėliai atitinka vienus skaistalus arba maskuojantį kremą). Taip pat telpa ir aplikatorius. Na o svarbiausia - šešėlius laiko magnetas ir jie neiškrenta, bei nesimaišo. 
Labai smulkios tekstūros vokų šešėliai tolygiai ir lengvai dengiasi ir ilgai išlieka, bei yra intensyvios pigmentacijos. Ypatingai sužavėjo Nr. 95A - Pearly Soft Pink spalva, kurios dėka galima sukurti itin romantišką ir pavasarišką makiažą. Ją panaudojau makiažui nuotraukoje, gaila, jog dėl apšvietimo nepavyko rezultato įamžinti ryškiau, tačiau jau greitu metu įkelsiu iš arti fotografuotus naujai atliktus makiažus su ArtDeco kosmetika. Rekomenduoju šią pavasario kolekciją išbandyti kiekvienai merginai, kuri seka makiažo tendencijas ir yra neabejinga kokybiškai kosmetikai.
  "Emilio de la Morena" kolekcijos produktus galite įsigyti Douglas, Kristiana, Sarma ir Drogas parduotuvėse. Beauty box kaina 12,99eur, šešėliai - 5,99eur.  Nuotraukose panaudoti atspalviai : 109 (Pearly Snowdrop), 95A (Pearly Soft Pink), 81 (Pearly Summer Lilac).

EN // In cooperation with famous London fashion designer Emilio de la Morena, ARTDECO is presenting its impressive spring/summer 2015 makeup collection “Emilio de la Morena”. New collection products fascinate us with subtle roses, gentle apricot and pastel mint colors.
Today I want to tell you more about terribly charming box of eye shadows that belong to this collection.
E. de la Morena created beauty box that definitely has exceptional design, it seems luxurious and tasteful. I have never had a chance to have an eye shadow box where one can create the content by herself. It’s a very comfortable option... just remember how often you buy eye shadow pallets because of only several colors you actually need, while other colors are never used. Here you can create your ideal shadow pallet with all shades you want and use every color productively! You can change and combine different ARTDECO means – eye shadows, blush, foundation. The box suits for 8 eye shadows (2 eye shadows are equal to blush and foundation cream). Applicator also fits in. Most importantly, shadows are fixed to the box with magnet, so they cannot fall and mix. Eye shadows have very fine texture, they can be used very evenly and easily, last long and have intensive pigmentation. I was especially fascinated with no. 95A-Pearly Soft Pink color, which allows you to create romantic spring makeup. I used it for my makeup in the pictures. It’s a pity that due to the lighting, I could not make clearer photos. But I promise you to share new makeup with ArtDeco pictures soon enough. I recommend this spring collection for every girl that follows makeup tendencies and is not indifferent to quality cosmetics.
“Emilio de la Morena” collection products could be purchased in Douglas, KristiAna, Sarma and Drogas stores. Beauty box costs 12,99 Eur, eye shadows – 5,99 Eur. The shades used in pictures: 109 (Pearly Showdrop), 95A (Pearly Soft Pink), 81 (Pearly Summer Lilac).

 

Monday, 9 March 2015

8 MARCH


Coat - Pitti (from Istanbul) // Jumper - W'Design // Skirt - Zara //
 Sneakers - Guess // Handbag - Gina Tricot // Sunglasses - Freyrs
Watch - Daniel Wellington

Makiažas atliktas su ArtDeco pavasarinės kolekcijos priemonėmis.

LT // Sekmadienis, Moters diena, Kaziuko mugė ir geras oras. T.y. : laisvadienis, tuplių jūra, šurmulys mieste ir lengva apranga! Kas gali būti geriau pavasario pirmosios savaitės pabaigoje?
Atmosfera centre ir senamiestyje buvo tiesiog užburianti : besišypsančios moterys, nešančios iš vyrų, brolių, ar meilužių gautas puokštes, skanūs kvapai, sklindantys iš šurmuoliuojančios mugės, saulės spinduliai .. Sekmadienių sekmadienis!
Ilgai negalėjau apsispręsti, ką gi apsirengti? Kokį stilių pasirinkti šiandien? Pirmasis mano pasirinkimo akcentas buvo raudonas pieštukinis sijonas, bet ačiū Dievui berengdamą savo sūnų aš jį netyčia suplėšiau ir nepasirinkau tos nuobodybės! Teko greitai gelbėti situaciją ir savo antruoju pasirinkimu aš likau kur kas labiau patenkinta! Nuostabus W'Design megztukas/džemperis visą dieną buvo mano geros nuotaikos garantas, nes aš tiesiog dievinu juodas sukneles ir megztukus su baltomis apykaklėmis! Jų galite užsisakyti pas puikiąją Iloną, kuri su mielu noru išpildys jūsų viziją ir pasiūs idealiai jums tinkantį drabužį.
Tokią pavasarišką dieną mano makiažo priemonių pasirinkimas taipogi iš pavasarinės ArtDeco kolekcijos - "Emilio de la Morena". Platesnė produktų apžvalga jau iš karto po šio įrašo! Paveluotai, bet vis gi .. sveikinu visas Moteris jų diena ir linkiu, kad "jų diena" tęstųsi visą gyvenimą, o gyvenimas būtų kaip šventė!


EN // Sunday, Woman’s Day, St. Casimir’s fair and great weather. It means: a day off, sea of tulips, uproar in the city and effortless clothing! Could there be anything better for the end of the first week of spring? The atmosphere in the old town and city center was enchanting: lots of smiling women that cary flowers they received from brothers, husbands or even lovers, tasty smells that come from the fair and sunshine... Sunday of all Sundays!
I could not decide for quite a while what I should wear… What style should I choose for today? My first choice was red pencil skirt but thanks God, while I was dressing my son I accidentally teared it up and could not choose that boring stuff! I had to fix the situation fast and I must say I was much happier with my second choice! Amazing W'Design sweater/jumper was a good mood guarantee for my whole day because I just adore black dresses and sweaters with white collar! The latter ones can be ordered at amazing Ilona who can fulfill any of your fantasies and will choose clothing that fits you perfectly.
So this sprind day my makeup choice was also made from ArtDeco collection - "Emilio de la Morena". You could find a review of these products right above this post. I am late… however, I still want to congratule you all on Woman’s Day and I wish that “this day” would last all your life, so that it would always be a day for celebration!

Friday, 6 March 2015

Ultra Color IndulgenceDžiaugiuosi, jog turiu galimybę bendradarbiauti su didžiausia pasaulyje kompanija "AVON", prekiaujančia tiesioginio pardavimo būdu, ir testuoti jų produkciją! Jau antrus metus iš eilės Mados Infekcijos makiažas bus kuriamas bendradarbiaujant būtent su šia kosmetikos ir parfumerijos kompanija.

Na o šiandien noriu jums papasakoti apie „Ultra Color Indulgence“ lūpdažius. Pirmas įspudis - iš ties neblogas! Subtilus dizainas, itin ryškios ir sodrios spalvos. Lūpdažių kvapas labai malonus, neerzinantis. Lūpų dažai yra labai minkštos konsistencijos ir net gi šiek tiek primena vazeliną, tad šiuos lūpdažius rekomenduoju tepti su specialiu šepetėliu/aplikatoriumi lūpoms, nes be jo bus sunku išgauti lygų lūpų kontūrą. "Ultra Color Indulgence" labai drėkina lūpas, bet vien dėl to, lūpdažis gan greitai "nusivalgo", tačiau dėl tokių spalvų ir prieinamos kainos, verta lūpas dažyti vėl ir vėl. Spalvų pasirinkimas - tikrai platus! Spalvos mano nuotraukose : red tulip, chocolate rose ir purple hyacinth.
Kaina tik 4.59eur // www.avon.lt

Mano keli patarimai, kad lūpų dažai laikytųsi ilgiau :
` jeigu jūsų lūpos likusios sausėti, prieš naudojant lūpų dažus pasinaudokite
 lūpų šveitikliu (tai gali būti lūpų scrub'as, arba tiesiog cukrus, sumaišytas su medumi)
` padenkite lūpas makiažo pagrindu, o tada užfiksuokite sausa, kompaktine pudra

EN // I am happy that I have a chance to cooperate with the biggest direct cosmetics sales company “AVON” and test its production! For the second year in a row Fashion Infection makeup will be created in cooperation with exactly this cosmetics and perfumery company.

Well, and today I want to tell you more about “Ultra Color Indulgence” lipstick. First impression was definitely not bad! Subtle design, especially vivid and rich colors. The smell of lipstick is very pleasant, not annoying. It has soft consistency and even reminds lip balm a little bit. Thus, I recommend applying them on lips using a special brush/applicator because otherwise it might be hard to have a clear lip contour. “Ultra Color Indulgence” moisturizes lips well but due to this the lipstick cleans off quite fast, too. However, because of the colors and affordable price, it is definitely worth your time to apply it on the lips again and again. Color choice – definitely huge! The colors in my photos: red tulip, chocolate rose and purple hyacinth.
Price – only 4.59 Eur // www.avon.lt

A piece of advice from my side that would help your lipstick last longer:
if your lips tend to get dry, before applying the lipstick use lip scrub (it may be any lip scrub or just sugar mixed with honey)
cover your lips with makeup foundation and fix it with dry powder

 


Vilniaus senamiestyje atidarytas naujas drabužių salonas "Anushka"
(Nuotraukos : DoVi Photography )

Vakar vakare Vilniaus senamiestyje duris atvėrė naujas, vardinių drabužių butikas "Anushka". Salono savininkė - charizmatiškoji Ana Lucko, kuri visą vakarą svečius žavėjo ryškiu stiliumi ir plačia šypsena.
„Tai, ką mačiau kelionėse, dirbdama filmavimo aikštelėse ir keisdama žmonių stilių, norėjau atvežti į Lietuvą“, – sakė visą pasaulį darydama makiažus išmaišiusi butiko direktorė A.Lucko.

Moteris tikina, kad Lietuvoje trūksta vietų, kur galima nusipirkti kokybišką vardinį drabužį už prieinamą kainą ir tikisi, kad jos butike vyrai ir moterys ras tuos stiliaus kabliukus, kurių taip maža mūsų gatvėse. „Kiekvienas modelis yra atrinktas iš amerikiečių ar italų prekių ženklų kolekcijų, ieškojome tik to, kas geriausia“, – kalbėjo ne tik įvaizdžio ir makiažo specialistė, bet ir pedagoginį bei logistikos išsilavinimus turinti moteris.  Ana Lucko sako, kad keliaudama suprato, kad jos pašaukimas – stilius ir darbas su juo: „Visas pasaulis sukosi mano galvoje. Dabar turiu progą tai įgyvendinti Lietuvoje“.


O štai ir mes! Tomas Šimkus, Mažena Gorelova ir Ana Lucko

Vilniaus senamiestyje daugėja mažų ir jaukių drabužių parduotuvių, kurios išsikiria savo asortimentu, o svečius pasitinka dažniausiai pati savininkė ar savininikas. Todėl visuomet būsite maloniai aptarnauti ir nepamirškite pasiderėti dėl nuolaidos.
Atidarymo šventės nepraleido modelis Karolina Toleikytė, skrybėlaičių dizainerė Anna Mois, dizainerė Aušra Haglund, baleto šokėjas, choreografas Nerijus Juška, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, viešųjų ryšių specialistas ir renginių organizatorius Alkas Paltarokas ir daugelis kitų, madai neabejingų žmonių.
Tai buvo išties šiltas ir jaukus vakaras, kurio linksmybių tęsinys vyko kokteilių bare "Dream Bar", kuriame buvo pristatytas ypatingas Bloody Mary koktelis kartu su “elit™ by Stolichnaya®.
"Dream Bar" jaukioje erdvėje pasirodė atlikėja Gintarė Korsakaitė, kuriai talkino nuostabus pianistas Joris Sodeika.
Daugiau nuotraukų galite pamatyti LtLife facebook galerijoje paspaudę čia

Wednesday, 4 March 2015

PON-CHO


Jeans - Tally Weijl / Poncho - Trifted / Handbag - Trifted / Sneakers - Converse / Sunglasses - Freyrs / Watch - Daniel Wellington

LT // Jeigu sekate mane instagram'e žinote, jog Sausio pabaigoje sugalvojau aplankyti visas centre ir aplink jį esančias Humana devėtų drabužių parduotuves ir įrodyti, jog norint stilingai apsirengti reikia ne krūvos pinigų, o noro. Svarbiausia yra mokėti derinti  daiktus įsigytus už kelis eurus su brangesniais, nes kartais net  drabužis už keturženklę sumą gali atrodyti tiesiog pigiai. Niekaip negaliu į vieną įrašą sudėti visų savo secondhand lobių, tad nusprendžiau kol kas parodyti bent jau du labai vykusius radinius - spalvotą pončą (2eur) ir odinę kuprinę (2eur)! Abu daiktai yra kaip nauji!
Sekantys mados tendencijas žino, jog šiuo metu pončai yra itin madingi (ačiū sakome Burberry mados namams), todėl esu labai laiminga įsigijusi šį rūbą, kurį atšilus orams nešiosiu tikrai dažnai. Kuprinė - rankų darbo, tobulos kokybės, be jokių nešiojimo žymių. Spalva - tobula! Gaila, jog ji yra odinė, nes odos ir kailio dirbinių aš neperku ir esu prieš, tad jos aš nenešiosiu, tačiau kartais panaudosiu nuotraukoms. Bendrą rezultatą suderinus su Converese sportabačiais, Tally Weijl džinsais ir DW laikroduku matote nuotraukose. Man - paprasta ir jauku.
 O kokių perliukų esate radusios jūs? Man labai įdomu išgirsti apie jūsų dėmesio vertus radinius, tad iki pasimatymo komentaruose!

EN // If you follow me on Instagram, you must know that I decided to visit all Humana stores in the center and around in January in order to prove that if one wants to dress stylish, she does not need a bag of money – only a wish. The most important thing is to know how to combine things that you buy for several euros with more expensive ones because sometimes even an item which price includes 4 digits may look no more than cheap. I cannot manage to put all my secondhand treasures into one post, so I have decided to show you at least two of them – colorful poncho (2 Eur) and leather bag (2 Eur)! Both of them look as if they were new!
The ones that follow fashion tendencies know that ponchos are very fashionable at the moment (we have to say thank you to Burberry fashion house). This is the reason why I am so happy for purchasing this item and I will definitely wear it often when the weather gets better.
The backpack is handmade, perfect quality, no carrying tags. Color – just perfect! It’s a pity that it is from leather because I do not wear items from leather or fur, thus, I will not wear it but I will use it for photos from time to time. The final result together with combined Converse shoes, Tally Weijl jeans and DW watch could be seen in the photos. For me – it’s simple and cozy.
What kind of treasures have you found? I am very interested in getting to know what were your recent findings, so let’s talk in the comments section!


 

Sunday, 1 March 2015

"Vilniaus kailiai" pristatymas JEEP salone (Organizatorių nuotraukos)

LT // Vasario 27-ąją dieną "Jeep" salone vyko renginys, kurio metu verslo ir pramogų atstovams buvo pristatyta naujausia „Vilniaus kailių“ pavasario-vasaros odos kolekcija. Buvo labai malonu būti pakviestai ir prisidėti prie kolekcijos demonstravimo su nuostabiomis merginomis, podiumo buvau pasiilgusi taip, jog net negaliu apsakyti.. Laukdami kolekcijos pristatymo vakaro svečiai turėjo galimybę apžiūrėti salone eksponuojamą naująjį „Jeep Chorokee“.

„Vilniaus kailių“ odos kolekcijoje dominavo stilingi moteriški siluetai, kerinčiai švelnios tekstūros bei lengva prabanga. Pasak kolekcijos kūrėjų, oda, derinama su įvairiais aksesuarais ir skirtingais audiniais, veikliai, energingai, karjeros aukštumų siekiančiai moteriai tampa nepakeičiama gyvenimo būdo dalimi. Tiek ofise, tiek ir vakarėlio ar net laisvalaikio metu. Odos gaminiai sugeba nepriekaištingai „paaštrinti“ bet kurį moters mėgstamą įvaizdį.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę --> čia

EN // On the 27th of February an even was held in “Jeep” salon, where business and entertainment representatives could see the newest “Vilnius Fur” spring-summer leather collection. It was a pleasure to be invited and demonstrate this collection with amazing girls. I have missed podium so much that I cannot even describe… While guests were waiting for evening show, they could use the chance to examine new Jeep Chorokee.

“Vilnius fur” collection was dominated by stylish feminine silhouettes, enchantingly gentle textures and light luxury. According to the designers of this collection, leather combined with various accessories and stylish cloths for active, energetic, career-seeking woman becomes an inseparable part of her lifestyle. In the office, in the party on even on her free time. Leather clothes manage to sharpen any look that woman likes.CHERISH // GIVEAWAYAvon - didžiausia pasaulyje kompanija prekiaujanti produktais tiesioginio pardavimo būdu. Jau antrus metus iš eilės Mados Infekcijos makiažas bus kuriamas bendradarbiaujant su šia kosmetikos ir parfumerijos kompanija. Atsimenu, kaip dar besimokydamos mokykloje per pertraukas su draugėmis vartydavome "Avon" katalogus ir užsisakiusios krūvą visokių kvapnių purškiklių, lūpų blizgesių ir pan. laukdavome, kada gi jie atkeliaus ir galėsime juos išbandyti. Taip, "Avon" mane sugrąžina į paauglystę.. Ir praėjus ko gero penketai metų, aš gavau pasiūlymą vėl išbandyti šios kompanijos siūlomus produktus. Šiandien noriu jus supažindinti su nauju Avon kvapu "Cherish", kurį kūrė dvi garsios parfumerės, Honorine Blanc ir Annie Buzantian.

 Pirmas įspūdis // įpakavimas : elegantiškas, neiššaukiantis, ramių spalvų tonai. Kvepalų buteliukas - nedidelis, elegantiškas. Nustebino kamštelis, kuris neatlieka savo funkcijos, o yra tik dėl grožio. Sakyčiau labai įdomus ir originalus sprendimas!
Pasikvėpinau riešus, kaklą ir išskubėjau į senamiestį pasivaikščioti, su muzika pasimėgauti geru oru, nes švietė saulė ir buvo tiesiog nuostabiai šilta (taip, kaip niekada nebūna vasario viduryje.) Tikras kvepalų aromatas atsiskleidžia lauke, ypatingai papūtus vėjui. Taip aš itin saulėtą popietę ir susipažinau su "Cherish" aromatu. 
Kvapas vaiskus, itin jaučiasi gėlių, medienos ir žydinčių žiedų aromatas. Dauguma sako, jos kvapas primena vyšnią, tačiau Cherish ne tik susiję su "cherry", bet reiškia "mylėti ir saugoti".
Kvapas ant odos laikosi mažiau negu ant drabužių, pakvėpintas paltas kvepia ir kitą dieną. Žinoma, ne taip intensyviai, bet kvepia. Gamintojai šiuos kvepalus priskyrė prie EDP (eau de parfume), bet mano manymų šis aromatas labiau pritampta prie EDT (eau de toilette). 
"Cherish" kvepalai yra saldžiai gaivūs ir puikiai tiks pavasariui. Patiks merginoms ir moterims, kurios mėgsta romantiką, ilgas plevenančias sukneles, buvimą gamtoje ir gėles.

Tuo tarpu bendradarbiaujant su "Avon" skelbių Moters dienos konkursą - kviečiu laimėti šiuos "Cherish" kvepalus. Konkurso sąlygos paprastos : po šiuo įrašu reikia parašyti savo nuomonę, kodėl gera būti moterimi! Aš išrinksiu penkis mano manymu įtikinamiausius ir originaliausius komentarus, o tada juos paskelbsiu Kovo 8d. "Absentta Mode" facebook paskyroje, kur skaitytojai išrinks patį šauniausią iš penketuko! Sekmės!

EN // Avon – the biggest world company that uses direct sales for cosmetics products. For the second year in a row Fashion Infection make-up will be created by cooperating with this cosmetics and perfumery company. I remember that while being at school my friends and I used to look at Avon catalogues and order a bunch of various fragrant sprayers, lip glosses and so on and impatiently wait when they finally arrive and we could try them out. Yes, Avon definitely brings me to my teenage years... And after perhaps five years I got a chance to try out this company’s products again. Today I would like to introduce you new Avon smell “Cherish” that was created by two perfumeries – Honorine Blanc and Annie Buzantian.

First impression // packaging: elegant, non-provocative, calm color tones. The bottle – small and elegant. I was surprised with the cover that does not perform its function and there is only for beauty. I would say it is original and very interesting choice!
I perfumed my wrists, neck and I hurried to the old town for a walk. I wanted to enjoy music and good weather because the sun was shining and it was just amazingly warm (in a way that it never happens in the middle of February). The real smell of perfume can be discovered when one is outside and the wind is blowing. This is the way I got acquainted with “Cherish” smell.
The smell is bright, you can feel flowers and wood very well. Many say that it reminds a cherry smell, however Cherish is not connected with the “cherry” only but it also means “to love” and “to protect”.
The smells stays on the skin for shorter time as compared with it on the clothes, perfumed coat smells the other day. Of course, not so intensively, but it does. Producers have assinged this perfume to EDP (eau de parfume) but in my opinion, this aroma belongs more to EDT (eau de toilette).
“Cherish” perfume is sweet and refreshing and it suits perfectly for spring. Woman and girls who like romantic and long fluttering dresses, flowers and being outdoors will like it.


Meanwhile in cooperation with Avon I would like to announce The Woman’s Day contest – I would like to invite you to take your chance and win these “Cherish” perfume. The rules are simple: you have to write why it is good to be a woman under this post! I will pick five, in my opinion, the most convincing and original comments and I will announce the winners on the 8th of March in Absentta Mode Facebook page where the fans will vote for the best one out of five! Good luck!