Tuesday, 27 October 2015

LUSH Christmas party / Riga, Latvia


Mano pirmadienio rytas prasidėjo kaip niekada anksti, 7.30h jau buvau Vilniaus autobusų stotyje ir laukiau kitų blogerių. Tokiu metu tarp kelių užsieniečių su lagaminais, terninguotų dėdžių ir alkoholiu per šimtą metrų kvepiančių žmogelių, vienintėlis saugus "spot'as" buvo Narvesin kioskelis, kuriame pasiėmiau kavos (tikėjausi, jog bus blogiau, pasirodo - visai nieko.) Dar kelios akimirkos, ir štai jau visos kartu laukiame nedidelės kelionės pradžios. Mūsų tikslas - "Lush" vakarėlis Rygoje! Akvilė iš "Polhem", Lietuvos blogerės Simona (Oh so Boheme), Darja (Luscious style) ir Aliona (Lithuanian Beauty blog) - tokia šauni mūsų kompanija! Sėdusios į "Lux Express" autobusą patraukėme į "broliukų" žemę, o kelionė nei kiek neprailgo, nes turėjome ne tik rozetes, planšetes, bet ir nemokamą wifi, kas mums pasirodė labai svarbu. Naaa juk žinote, visos blogerės (na ir dar kelios dešimtys milijonų žmonių) yra priklausomos nuo soc.tinklų ir interneto, tad tokie dalykėliai autobusuose gali būti pagrindiniu pririoitetu renkantis patogią kelionę žadančią kompaniją. Tebunie internetas!

Daugiau nei keturios valandos laukų ir miškų vaizdo per langą, kelios minutės po piet, jau buvome Rygos autobusų stotyje, kur mus pasitiko Latvijos "Polhem" atstovas Denis. Su taksi nuvykome į netoliese esantį, beprotiškai jaukų "Bergs" viešbutuką, o ten mūsų laukė paruošta salė, su kalnais "Lush" produktų ir vegetariškais pietumis. Atmosfera buvo šilta ir šventiška, vienoje vietoje susibūrė Lietuvos, Latvijos ir Estijos blogeriai. Ar man vienai tai atrodo tiesiog velniškai nuostabu?! O dar geriau tai, jog tai buvo Kalėdinis vakarėlis! Spalio pabaigoje! "Lush" atstovė Aliona papasakojo apie įvairias žiemos kolekcijos naujienas, išbandėme daugybę produktų, gavome malonių dovanų ir tiesiog puikiai praleidome laiką. Jaučiatės nepatogiai, kuomet valgydami restorane norite nufotografuoti savo patiekalą? Oh well, jūs nematėte, kas darėsi mūsų pobūvio salėje! Moliūgų sriuba buvo it niekada iki šiol nematytas šedevras, panaudojusios hashtag'ą #lushwinter2015 visos žaibišku greičiu dalinosi akimirkomis ir iš vakarėlio socialiniuose tinkluose. Oh, štai taip dirba kūrybinė žiniasklaida! 
Mūsų diena baigėsi pasivaikščiojimu Rygos senamiesčiu, įamžintais outfit'ais ir ilga kelione autobusu atgal į gimtąjį kraštą. Gaila, tačiau visą dieną jaučiausi it virta bulvė, mano savijauta buvo švelniai tariant "labai sukn*sta", nes esu stipriai peršalusi ir "ačiū" kiaulės dėsniui, kelionės metu man pakilo temperatūra... Grįžtant į Vilnių žiūrėjau filmą "Another women" ir svajojau apie šiltą lovą ir karštą arbatą. Ačiū dievui, ryte pabudau kur kas geresnės savijautos ir vis dar pakrauta geromis emocijomis ir prisiminimais iš Rygos. Kaip galbūt jau teko girdėti, šiuo metu Latvijoje vyksta "Riga fashion week", šiandien Agnė Kuzmickaitė pristatys savo kolekciją, tad sekite naujienas Alionos bloge, kuri pasiliko ten ir raportuos mums visas naujienas iš šio milžiniško mados festivalio! Linkėjimai :)*

Sunday, 25 October 2015

LUSH // vonios malonumai


 "LUSH" kosmetika Lietuvoje ne naujiena, ji yra visų mėgiama ir labai populiari, tačiau kaip ir priklauso, kiekvieną sezoną į parduotuvę atkeliauja naujų produktų, o apie kelis iš jų papasakosiu jums ir aš. Tačiau prieš tai noriu pagirti, jog "Lush" parduotuvėje dirba nuostabi komanda, kuri jums visada patars, pagelbės, padės apsispręsti ir net gi išbandyti įvairius produktus. Nuoširdžiai žaviuosi ir stebiuosi, kaip merginos draugiškai pasitinka pirkėjus ir išmano savo darbą. Vien dėl tokio aptarnavimo visada norisi sugrįžti dar, ir dar! Rytoj su blogerėmis keliaujame į "Lush" renginį Rygoje, tad laukite didelio įrašo su nuotraukomis ir įspūdžiais. Na o dabar pakalbėkime apie man patikusias naujienas.


Friday, 2 October 2015

ARTDECO / High definition foundation / makiažo "No make up" nr.1 "ARTDECO" rudens kolekcija "Mystical forest" - tiesiog nuostabi. Mėgstančios burgundiško vyno, ar šaltesnius atspalvius, tiesiog privalo užmesti akį į "Artdeco" stendus! Tamsių, žemės spalvų akių vokų šešėliai, tobulų atspalvių nagų lakai, lūpdažiai, pieštukai.. O taipogi - naujų atspalvių makiažo pagrindai, apie kuriuos šiandien jums ir papasakosiu. 
Artdeco „High Definition Foundation" makiažo pagrindas yra idealus, norint sukurti "no make up" makiažą. Jis yra labai lengvos konsistencijos, tačiau nepaisant to - ant odos išlieka visą dieną. Gamintojai nurodo, jog šis produktas tinka visiems odos tipams, ir nors dažniausiai į tokius pareiškimus žiūriu labai skeptiškai, šiuo atveju galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Tai yra dieninio makiažo "Dievas", maskavimas vidutinis, tačiau dėl to kad ir kiek beteptum produkto ant odos, išgauti "kaukės", ar apsunkintos odos efekto tiesiog neįmanoma. Makiažo pagrindas tarytum ištripsta odoje ir gerai pritaikius atspalvį, yra visiškai nepastebimas. Atspalvis "warm ivory 52" yra tarytum identiškai atkartota mano odos spalva, o tai yra didelis pliusas "nude" makiažui, kuomet rezultato nereikia koreguoti sausomis pudromis, ar bronzeriais. Merginos, nebijokite parduotuvėje testuoti, bandyti produktus tol, kol tikrai atitaikysite jums tinkamą! Aš žinau, jog dažniausiai nemalonu ilgai tepliotis prie stendų, kai jauti konsultančių įsmeigtus žvilgsnius, kurie priverčia jaustis it kokiai vagilei. Velniop juos, jūs mokate pinigus už prekes ir turite pilną teisę jas rinktis, bandyti nors ir iki parduotuvės uždarymo.
"High definition" makiažo pagrindas patiks "natūralistėms", moterims, kurios dirba darbą, kuriame nepageidaujamas ryškus makiažas, arba tiesiog toms, kurios mėgsta subtiliai paryškinti savo privalumus ir užmaskuoti nedidelius trūkumus. Prekę galima įsigyti "Drogas", "Kosmada" "Douglas" parduotuvėse, kaina - € 25,95.