Monday, 14 December 2015

NEW IN // New yorker


Visiems gerai žinomos, vokiškos "New Yorker" parduotuvės yra visuomet pilnos spalvotų, įvairių stilių drabužių, turi ką pasiūlyti mėgstantiems tiek puošnesnius, tiek komfortiškus drabužius. Kompanija orentuojasi į jaunąją kartą ir kuria, bei siūna nebrangius rūbus, bei aksesuarus. Neslėpsiu, tai buvo mano paauglystės pati mėgstamiausia parduotuvė, kurioje kiekvieną sezoną nusižiūrėdavau vis šį tą naujo ir mielo širdžiai. Dabar į šią spalvų oazę užsuku vis rečiau, tačiau jūs net neįsivaizduojate, kokia buvo mano reakcija, kuomet sužinojau, jog galėsiu išsirinkti bet kokius penkis daiktus iš naujos "New Yorker" kolekcijos. Are you seriously? Pasijaučiau taip, lyg būčiau ir vėl 14-likos - laiminga kaip dramblys, kuris pakliuvo į dangų! Didelis ačiū "Polhem Pr", na o dabar, trumpai papasakosiu apie tai, ką man pavyko nugvelbti jų showroom'e, tą gerų emocijų kupiną vakarą.

Friday, 11 December 2015

ARTDECO / Hydra Lip BoosterPrisipažinsiu, didžiąją dalį mano kosmetikos "lobyno" užima lūpdažiai, lūpų pieštukai, blizgesiai.. Kaip taisyklė, iš krūvos produktų (o jų virš 30) naudojuosi tik keliais, kiti lieka ypatingoms progoms (renginiams, šventėms ir t.t.) Tiesa, tokių, kurie man kažkuom nepatiktų taip pat nekaupiu - išmetu be pasigailėjimo. Negaliu pakęsti, kuomet tarp mėgiamos ir naudojamų kosmetikos voliojasi "pabandžiau, nepatiko, bet gal kadanors" produktai.
 Šiandien trumpai papasakosiu apie drėkinantį lūpų blizgesį iš "ArtDeco".
"Hydra Lip Booster" yra labai lengvos ir švelnios konsistencijos, todėl visiškai nesulipina lūpų ir pasiskirsto itin tolygiai. Mano turimas atspalvis - 42 translucent papaya. Blizgesys lūpoms suteikia šlapių lūpų efektą, užtikrina reikiamą drėgmės balansą ir apsaugo nuo šerpetojimo. Be to,
apsaugo lūpas nuo dehidratacijos! Prieš naudodama šį produktą, lūpas apvedu minkštu "Artdeco" 17 atspalvio pieštuku (kuris yra tiesiog mano šio rudens atradimas) ir taip blizgesys ilgiau išlieka ant lūpų ir "nepabėga" už lūpų konturų. Sužaidus su šiais dviems produktais galim išgauti puikų, putlių lūpų rezultatą ir lengvai apgauti instagram draugus, cha cha! Nes kaip žinia, teisingai ištušuotos ir padažytos lūpos nuotraukose atrodo kur kas putlesnės, nei realybeje. 
Kaina ~12eur, įsigyti galima visose "Artdeco" stendus turinčiose kosmetikos prekių parduotuvėse (Douglas, Kosmada, Drogas, Eurokos.)