Top To Bottom / SHADES

20:26:00
Dress - TOP TO BOTTOM / Coat - MASSIMO DUTTI / Handbag - RANKINIUNAMAI / SUNGLASSES - H&M / Gloves - NO NAME / Boots - NS KING

Kokias sukneles reikia pirkti, norint visada turėti kuom apsirengti? Kokios medžiagos drabužius lengviausia derinti su laisvalaikio, kokteiliniu, prabangesniu stiliumi? "TOP TO BOTTOM" suknelė ANNA iš kolekcijos "SHADES" yra tai, ką turi turėti kiekviena moteris! Nerealios, minkštos, kiek storesnės medžiagos rūbas, su kuriuo nesinori skirtis nei dieną, nei vakare. Nesipukuoja ir nesilamdo - nors imk ir nešiok kol numirsi! Mano nuotraukose galite pamatyti variantą, jog suknelė, pagrinde skirta vakarėliams, šventėms ir ypatingoms akimirkos, puikiai suderinama ir su paprastais, žieminiais rūbais. Ar gi ne puiku, kuomet skubėdama, gali dieninį įvaizdį lengvai transformuoti į vakarinį? Aukštakulniai, delninukė, plaukai į kuodelį ir pirmyn! Komplimentų jūra ir gera nuotaika - garantuota. 
"TOP TO BOTTOM" facebook paskyroje šiuo metu vyksta konkursas, kuriame šią suknelę galite laimėti ir jūs! Valentino diena, šimtadieniai, Kovo 8 visai ne už kalnų.. Pasipuoškime!

You Might Also Like

3 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta