H&M STUDIO SS16

20:37:00


Saulėtą praėjusio sekmadienio popietę, restorane "PANAMA FOOD GARDEN" susitikome su Lietuvos mados blogerėmis ir H&M atstovais išankstinei H&M Studio pavasario - vasaros kolekcijos peržiūrai. Man tiesiog nežmoniškai patiko drabužių pateikimas, atmosfera, užkandžiai .. Surengti peržiūrą "Panamos" įstiklintame šiltnamyje buvo itin originali ir pasiteisinusi idėja. Akimirką buvo galima pagalvoti, jog esame net ne Lietuvoje!


Kaip teigia patys H&M - ši kolekcija yra stiliaus nuotykis. Kolekcijos gaminiai stilingi ir lengvai derinami, kvepia kelionėmis ir nuotykiais. Man asmeniškai ši kolekcija alsuoja tikra "hipiška" dvasia. Medžiagos : šilkas, medvilnės ir lino mišiniai, drobė, oda. Pagrindiniai atspalviai : saulės nublukinti tonai, kiaušinio lukšto bei neutralios, dažymo arbata spalvos. 
Kolekcija Lietuvos parduotuvėse galėsite įsigyti nuo Vasario 25 dienos. Apačioje esančioje nuotraukoje švarkelis kurį vilkiu yra taip pat iš naujosios "Studio" kolekcijos!

Ačiū H&M už nuostabų brunch'ą, tai buvo tikra skonių simfonija. Ačiū kolegėms tinklaraštininkėms už puikią kompaniją. Ačiū gyvenimui už tokias gražias akimirkas ir žmones, kurie mane supa. Bučiniai!
 

You Might Also Like

2 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta