TOP TO BOTTOM / viena suknelė - 100 progų

07:30:00


Jums turbūt jau ne naujiena, jog esu didelė "Top to bottom" suknelių mylėtoja. Kodėl? Atsakymas labai paprastas - gera turėti suknelę, kuri dažnai dėvima tau niekada nenusibosta ir kas kartą atrodo skirtingai. Smaragdinė suknelė mano spintoje gyvena jau daugiau negu pusę metų, ją dėviu per šventes, renginius, man ypatingomis progomis ir žinote ką? Kas kartą ją užsivilkusi jaučiuosi lyg su nauju rūbu, kad ir kaip besistengčiau, ji man niekaip nenusibosta! Nežinau kas dėl to kaltas, ar mano kūno sudėjimui tinkamas suknelės pasiuvimas, ar spalva, ar auksinės Gabrielės rankos. 
Turiu kelis mėgstamiausius šios multi suknelės užsirišimo būdus ir vienas iš pačių pačiausiu yra būtent šis, įamžintas Salou papludimyje. Būna vakarų, jog atsistoju prieš veidrodį ir bandau išrasti dviratį - naujus suknelės devėjimo būdus. Nuo elegantiškų, saugių, iki seksualių ir atvirų. Kartais atrodo, jog dar vienam užsirišimo būdui tiesiog neliko vietos, tačiau "bac", ir dar viena geniali mintis atėjusi į galvą jau realijuozasi mano miegamajame! Ko tik šis smaragdinis stebuklas su manimi nepatyrė.. Kartu sutikome Naujuosius metus, atšventėme vyro gimtadienį Dubajuje, Valentino dieną Rygoje, šeimos atostogas Salou. Tai universalus drabužis, kurį švarkų, aksesuarų ir avalynės dėka galima priderinti absoliučiai kiekvienai gyvenimo progai. Puošni suknelė atrodo dieviškai net su converse bateliais ir baltu kardiganu, o ką jau kalbėti apie aukštakulnius ir vakarinį makiažą bei šukuoseną. Merginos laukiančios išleistuvių - nustokite laužyti galvas! Pirkti drabužį tinkamą tik vienai progai jau senai nemadinga! Jums prieš nosį tai, kas išgelbės jus nuo "neturiu ką apsirengti". Bučkis
   

You Might Also Like

3 COMMENTS

  1. Kaip Jums tinka ši suknelė!!! ❤️❤️

    ReplyDelete
  2. Labai graži suknelė! Iš pradžių pasirodė, kad ji juoda, o ne tamsiai žalia, ir priminė mano mažą juodą suknelę, kurią taip pat dėviu visomis progomis ir niekaip neatsibosta: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/sukneles/suknele-party-queen/1817026099. Deja, viršaus negaliu perrišti, o tai būtų didelis pliusas. Kur jūs įsigijote savo suknelę? Kur toji auksarankė Gabrielė jas pardavinėja? :) Labai norėčiau ir aš tokios spalvos - nerealiai atrodo ir belieka tik pritarti kitai skaitytojai, kad jums labai tinka. :)

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta