BIOTHERM akių makiažo valiklių apžvalga / kuris geriausias?

21:37:00


Kodėl svarbu naudoti gerą akių makiažo valiklį? Niekam ne naujiena, jog oda paakių zonoje yra labai jautri ir plona, lengvai pažeidžiama, tad naudodamos prastai savo darbą atliekantį produktą jūs stipriau ir ilgiau kankinsite odą tuo nelemtu vatos diskeliu, taip ją dirgindamos, o tai su laiku priveda net prie naujų raukšlių susidarymo. Tikiuosi jums nepabodau su vėlyvais, vakariniais įrašais ir šiandien noriu jums papasakoti apie tris "BIOTHERM" akių makiažo valiklius ir juos palyginti, mat įspūdį paliko tik vienas iš jų.

 "Biocils Soin Des Cils" - blakstienas puoselėjantis akių makiažo valiklis   

Kadangi nuotraukoje valikliai išdėstyti pagal tai, kaip stipriai jie man patiko (matosi ir pagal tai, kiek jų sunaudota), pradėsime nuo viršutinio - geriausio. "Biocils Soin Des Cils" - dvifazis produktas, atsparus vandeniui, o kas svarbiausia, pasak gamintojų, ši priemonė mažina iškrentančių blakstienų kiekį. Prieš naudojimą šį akių makiažo valiklį reikia gerai suplakti ir užlašinus ant vatos diskelio juo valyti visas keverzones, esančias ant jūsų akių. Man šis produktas patiko beprotiškai, jis lengvai nuvalo net itin intensyvų makiažą, vandeniui atsparų tušą, ilgai išliekančius akių pravedimus. Galėčiau sulyginti su savo mėgstamiausiuoju iš "Mary Kay" - abu yra tiesiog tobuli, tik šis, tiesa, kiek pigesnis - 22.95eur / Kaina kaip akių valikliui per didelė, tačiau  tai yra "Biotherm" prekinis ženklas ir nieko čia nepakeisi. Tinka ir labai jautrioms akims.

"Biocils Yeux Sensibles" - akių makiažo valiklis - gelis jautrioms akims
  
Pasak gamintojų, ši gelinės tekstūros priemonė suteikia gaivumo ir komfortiškumo, tačiau asmeniškai man - tik diskomfortą. Nors valiklis akių makiažą nuvalo gerai, akis peršti tiesiog beprotiškai, o mano akys net gi nėra jautrios! Nežinau kaip buvo testuojama ši priemonė, nes jautrių akių savininkėms jos tikrai nerekomenduoju.
 
"Biocils Waterproof" - vandeniui atsparaus makiažo valiklis
 
Dar vienas mažytis nesusipratimas. Na negerai jis valo tą vandeniui atsparų makiažą! O jeigu nuoširdžiai, nė velnio nenuvalo. Deja, ši priemonė man patiko mažiausiai. Nors nuo gelinio akių makiažo ir peršti akis, bet jis bent gerai jas nuvalo, o ši priemonė nedaro nieko. Tiesiog mėlynas vandenėlis pasižaidimui, arba labai lengvo ir itin plono sluoksnio akių tušo pašalinimui. Apie vandeniui atsparias priemones negali būti nė kalbos!
Galbūt šį kartą pasirodžiau griežta, tačiau tai yra mano subjektyvi nuomonė. Galbūt kažkam viena ar kita priemonė tiks ir patiks. Mano favoritas - vienareikšmiškai "Biocils Soin Des Cils" / tobulas produktas! Visus šiuos valiklius galite įsigyti "Douglas" parduotuvėse arba jų internetinėje parduotuvėje. Kainos vienodos - 22.95eur

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta