Vasarą palydint / "Filorga" pristatymas, pasiruošimas rudeniui

23:10:00


 Dress - SARTA DESIGNS (made in Lithuania) / Coat - H&M / Shoes - DANIJA / Bag - RANKINIU NAMAI / Watch - DANIEL WELLINGTON

 Na štai ir viskas. Dar viena vasara skaičiuoja savo paskutines minutes. Daugumos taip ilgai laukta, mylima ir kaip visada, pernelyg greitai prabėganti. Negaliu patikėti, jog rytoj ryte išvirtus iš lovos mane pasitiks ruduo! Ir nesvarbu, jog diena šiandien ir diena rytoj nesiskirs nė lašo, tačiau žinau, jog pasąmonė kalbės ką kitą - ruduo.  Vasaros palydėtuvės prasidėjo vakar. Su kolege Aliona apsilankėme be galo jaukioje, "Eurovaistinės" atstovų organizuotoje popietėje, kurios metu susipažinome su "Filorga" produkcija. Pagaliau kažkas sugebėjo mus nustebinti taip, kad atviptų žandikaulis! Puikų įspūdį paliko ne tik aktuali informacija iš profesionalų lūpų, tačiau ir tai, ką siūlo pati kosmetikos kompanija. Labai nudžiugau, kuomet savo dovanų maišelyje radau taip išgirtą "Filorga" serumą. Nieko nelaukdama vakare juo pasitepiau veido odą ir ryte tiesiog ne ga lė jau patikėti, kaip per vieną naktį oda gali taip akivaizdžiai pasikeisti! Na bet šia tema aš nesiplėsiu, visą nuodugnią apžvalgą parašysiu po maždaug trijų savaičių naudojimo, o gal net šiek tiek vėliau. 

O šiandien buvo tikra pasiruošimo Rugsėjo pirmąjai diena. Danielius keliavo į kirpyklą, kurioje per krokodilo ašaras gavo sutvarkyti savo mauglio šukuoseną. Paguodos prizas - "Mc Donald's". Kaip gerai, jog neesame dideli mėsos megėjai (nors tokia ten ir mėsa), todėl abu užsisakėm bandeles su sūriu ir obuolių sulčių. Vakare - "išvyka" į "Panoramą", maišas naujų drabužių mano vyrukui (gal jam sukurti instagramą?!) ir pasivažinėjimas senamiesčio gatvėmis. Turim kvailą įprotį vakarais prieš važiuojant namo (visuomet tuo pačiu maršrutu) prasivėžinti senamiesčio gatvėmis. Oras šiandien buvo kaip niekada kvepiantis daug žadančiu nauju metų laiku. Rytoj prasidės tai, ko laukiu kiekvienais metais nuo Birželio iki Rugpjūčio pabaigos. Ruduo!

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta