"ORIGINS" - kosmetika iš vėlyvų 80-tųjų

11:55:00


"Origins" - dar viena natūralios kosmetikos "šviežiena" Lietuvos padangėse. Veiklus Estee Lauder sūnus William P. Lauder 1990 metais įkūrė "Origins" kompaniją, kuri sėkmingai ligi šiol plečiasi visame pasaulyje ir pagaliau yra laisvai pasiekiama "Douglas" parduotuvėse ir mums. 
Ankstyvą antradienio rytą praleidau šios produkcijos pristatyme ir noriu su jumis pasidalinti ne tik nuotraukomis, tačiau ir trumpa informacija apie "Origins" ir tai, kokias priemones žadu išbandyti. "Origins" produkcija yra gaminama JAV ir yra skirta visoms organiškos, kokybiškos kosmetikos mylėtojoms. Nors viskas prasidėjo kukliai, šiuo metu prekės ženklas turi net 2000 parduotuvių visame pasaulyje! 2009 metais "Origins" prisijungė prie projekto "Plant-A-Tree" ir ligi šiol sodina medžius visame pasaulyje, todėl neveltui jų ženklas - du susijungę medžiai, kurie simbolizuoja gyvybę ir energiją.
Mano kosmetinėje jau guli naktinė kaukė, paakių kremas ir drėkinamoji priemonė, tad nekantrauju, kuomet galėsiu išbandyti ir plačiau papasakoti apie jų poveikį. Kviečiu užmesti akį į kelias nuotraukas, o kas nekantrauja - apsilankyti "Douglas" parduotuvėje ir apžiūrėti viską iš arčiau.

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta