INHAIR / atstatomoji plaukų galų prodecūra su "Schwartzkopf Professional BC Fibre Force Hairtherapy"

12:16:00


Pusryčiai - svarbiausias dienos maistas. Kartais virtuvėje, kartais kavinėje, o kartais .. grožio salone! Ir pamaitinti reikia ne organizmą, o plaukus. Būtent tokia procedūra ankstų rytą ir buvo atlika mano plaukams, o tiksliau - jų galams. "Inhair" salone kartu su plaukų meistre Natalija išbandėme "Schwartzkopf  Professional" liniją "BC Fibre Force Hairtherapy".

Mano plaukų galai - amžinai besiveliantys ir reikalaujantys glotninančių, drėkinančių priemonių, todėl išbandyti atstatomają aminorūgščių procedūrą man buvo itin aktualu. Ji reikalauja ne daugiau 30 minučių ir produktai yra tinkami naudoti namuose! Kaip ji veikia? Atstato plauko struktūrą, tarytum "laminuoja" ir suteikia nuostabaus blizgesio.

Apie produktų sudėtį ir jų reakcijas jums daug nepapasakosiu, nes mano galva prikimšta daugybės informacijos ir minčių apie artėjančią Talino mados savaitę, todėl visų sudėtingų terminų įsiminti nepavyko, tačiau apie priemonių rezultatą galėčiau sukurti net gi eilėraštį! 
"Fibre Force Hairtherapy" - nuostabaus kvapo gaminiai, o jų konsistencija ne tik labai maloni, tačiau ir su smulkiais (begalo malonu akiai) blizgučiais. Po procedūros matėsi akivaizdus rezultatas, jog plaukų kutikulai, kurie prieš tai buvo gerokai pasišiaušę, tapo labiau prigludusiais, sudarytami itin lygių, blizgių plaukų efektą. Nuotraukoje plaukai yra netiesinti! Kas be ko, drąsiai galėjau kasas šukuoti pirštais ir džiaugtis pamaitintais, žymiai sveikiau atrodančiais plaukais. O nuostabus plaukų kvapas.. Jį jaučiu iki šiol!

Priemones, kurios buvo naudojamos mano plaukams galima įsigyti "Inhair" parduotuvėse ir grožio saloną susikurti pačioms savo namuose. Rinkinio kaina - apie 50eur, o užtenka jo maždaug dešimčiai kartų. Kadangi procedūrą rekomenduojama atlikti maždaug kartą per dvi savaitęs (viskas priklauso nuo jūsų plaukų būklės), priemonų užtenka tikrai ilgam. 

Jeigu dar nesilankėte "Inhair" parduotuvėse, jūs nežinote kaip atrodo rojus plaukams. Lentynos iki lubų nukrautos įvairiausių gamintojų priemonėmis, o konsultantės visuomet pasiruošusios padėti atrasti būtent jūsų plaukams tinkamas priemones. Daugiau informacijos : www.inhair.lt


You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta