Užsakymas iš internetinės kinų parduotuvės www.zaful.com / lūkesčiai ir realybė #2

20:32:00


Jeigu atsimenate, savo pirmu užsakymu iš kinų parduotuvės (įrašą galite perskaityti čia) likau nusivylusi. Surizikavusi antrą kartą pasirinkau "Zaful" internetinę svetainę ir joje užsisakiau kasetės formos rankinuką. Taigi  jūsų dėmesiui -  įrašas apie tai, kaip man sekėsi šį kartą. 

Pradėsiu nuo to, jog siuntinys atėjo labai greitai - maždaug per septynias darbo dienas. Jeigu nuoširdžiai, nesitikėjau nieko daugiau, nei nekokybiškai suklijuoto plastmasės gabalo, tačiau "kasetė" mane taip sužavėjo, jog tiesiog nesugebėjau jai atsispirti ir surizikavau. Kas nerizikuoja, tas negeria šampano, ar ne? Ir nesvarbu, ar tai loterija, gyvenimas, ar tiesiog kiniečių internetinė parduotuvė.

 
Mano nuostabai, rankinukas atėjo labai geros kokybės ir visiškai atitinkantis internete publikuojamas nuotraukas! Jokių klijų žymių, nemalonaus kvapo, ar nekokybiškų detalių. Vienintelis minusas - vienoje rankinuko pusėje (galite pastebėti nuotraukose) keliais milimetrais nukirstas lipduko kampas. Tik tiek. Užsimeti "kasetę" kita puse ir problema išspręsta. Grandinėlė taipogi labai kokybiška, bei patvari! Žinoma, vietos rankinuke nedaug, tačiau jis skirtas ne savo funkcijai atlikti, o įnešti gyvybės, žaismingumo drabužių deriniams. Maniškį galite peržiūrėti čia. Kaip jau supratote, šį kartą mano lūkesčiai pasiteisino ir siuntiniu laikau patenkinta.

Kaina - $26.49 
 Nuoroda ir daugiau informacijos : ČIA

You Might Also Like

1 COMMENTS

  1. Sveiki. Norėjau paklausti, kiek mokėjot už patį atsiuntimą ?

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta