PIRMADIENIO RYTAS KITAIP / adventas

12:27:00


Mano tinklaraštyje yra tiek kosmetikos ir derinių, jog paprasti įrašai apie kasdienybę ir pamąstymai išvysta dienos šviesą vis rečiau ir rečiau. O gaila, nes sapalionės apie orą yra mano pačios mėgstamiausios. Šiandien visiškai neplanuotai nusprendžiau pasikalbėti apie pirmadienį. Tiesiog. Kokiu jį dažniausiai matome? Blogiuku, kuris nustumia jaukius savaitgalius šalin ir įsuka mus į darbų, susitikimų ir neužbaigtų reikalų ratą. Kodėl taip yra? Galbūt todėl, jog patys save taip nuteikiame? Jau sekmadienio vakarą pasąmonėje susikuriame viziją, kuri be jokios abejonės realizuojasi sekančią dieną, nes minčių galia yra stipri, ir net gi stipresnė už pasaulio galiūną Žydrūną.

Pabudusi pro langą išvydau baltu sniegu nuklotus namų stogus ir nusišypsojau. Kol lauke ne minus dešimt, sniegą myliu ir silpną šaltuką taip pat. Tyliai įjungusi radiją vaikštinėjau po namus rinkdama sūnaus drabužius ir kutendama jo mažas pėdutes, nes neklaužadai  miegas yra šventas dalykas ir pažadinti jį yra tikras iššūkis kiekvieną mielą rytą. Ačiū Dievui, pasigirdo mano ir sūnaus mėgiama daina ir miegas išsisklaidė per kelias sekundes. Basomis pasileidome šokti, o pasibaigus rytinei diskotekai neliko nieko, tik užbaigti rytinės rutinos procesus ir skubėti į darželį.

Mano spintoje žieminių, šiltų drabužių yra vos keli, tad sostinės eglutės įžiebimui pasiskolinusi tėčio striukę nusprendžiau jos artimiausiu metu negrąžinti. Gerai penkiais dydžiais per didelė, kamufliažinė striukė man prilipo kaip antra oda! Kelios minutės po devynių, užsivilkusi ją jaučiausi pasiruošusi bet kam - pūgai, šalčiui, karui, tik ne netikėtam susitikimui su kokia nors instagram'o gražuole, ar sportininku tėčiu darželyje. Velnias, juk atrodau kaip kareivis! Ir dar su kasytėm, haha. Nuvežusi sūnų į jo "darbą" nusprendžiau namo grįžti kitu maršrutu nei visada. Pasukus į Upės gatvę mane aplankė keistas jausmas padaryti dar ką nors nebūdingo mano pirmadienio rytui.

Pirma mintis - noriu kavos ir krusano! Kur? Žinoma "Strange Love". Mašinoje pasileidusi Kalėdinę muziką iš penkiolikos metų senumo kompakto, kurį klausiau vaikystėje jaučiausi nuostabiai. Atėjus į vieną mylimiausių kavinių, į galvą kaip šovinys šovė antra (asmeniškai man - geniali) mintis. "Kapučiną ir kruasaną išsinešimui!". Čiupusi pusryčius greitu žingsniu pasileidau į Katedros aikštę. Snigo kaip niekada stipriai, o aš ėjau link eglės ir kaip kvaiša šypsojausi. Uždarytam ir visiškai tuščiam Kalėdų miesteliui, vienišai, tačiau pasipuošusiai (oho, kaip šiuolaikines moteris) eglei. Pakilus prie prakartėlės mane užbūrė rami, pirmoji advento liepsna.


Pasikrovusi teigiama energija namo grįžau dainuojanti ir laiminga kaip dramblys. Laimės buvo tiek daug, jog net gi nusprendžiau nuvalyti nuo vyro automobilio sniegą. Kas čia su manim yra? Dar vakar būčiau ant kapoto nupiešusi ką nors nepadoraus, haha. Prie namų esančiame turgelyje keliais žodžiais persimečiau su malonia pardavėja ir nusipirkusi didelį maišą mandarinų vieną nulupau lifte, kad visiems kaimynams kvepėtų Kalėdomis! Na ką, ne toks jau ir blogas tas pirmadienio rytas, ar ne? Tikiuosi diena nusimato tokia pat smagi, kaip ir jos pradžia. Laukia trumpa "Max&Co" fotosesija, reikia užbėgti į "Wolford" ir išsirinkti ką nors saikingai seksualaus, prigirebti "Urban Decay" naujienas, papietauti su vyru, užsukti į piaro agentūrą ir padirbėti prie kompiuteriu ties vienu projektu ir parašyti įrašą apie "Mados Injekciją". Na o vakare laukia "Locals LT" renginys. "Takaja life". Eh, net neįsivaizduojat kaip malonu rašyti tokius įrašus ir dalintis ne rekomendacijomis, o eilinėmis mintimis. Tokiais momentais jaučiuosi kai prieš keturis-penkis metus, kuomet tinklaraštis tarnavo man ne kaip darbo platforma, o dienoraštis. Visiems linkiu smagios, produktyvios savaitės ir svajonių išsipildymo, nes Adventas - laikas magiškas ir stebuklingas, o net ir pačios slapčiausios mintys - materializuojasi. A.

You Might Also Like

6 COMMENTS

 1. Labai šiltas įrašiukas,kad ir apie šaltuką. Greitai ir įdomiai susiskaitė. 😍👌

  ReplyDelete
 2. Puikus įrašas, daug smagiau skaityti :)

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. labai patiko☺☺☺atrodo skaityciau ir skaityciau❤👌

  ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta