URBAN DECAY All Nighter Liquid Foundation / tobulas, ilgai išliekantis makiažo pagrindas

14:57:00


Turbūt pastebėjote, jog kurį laiką esu  visiškai neaktyvi soc. tinkluose, vangi virtualioje "realybėje" o tinklaraštis liūdi tylioje tuštumoje. Nors gyvenime vadovaujuosi taisykle, jog niekam (ir niekada) neprivalau teisintis, jaučiu pareigą pasiaiškinti prieš jus, mano skaitytojai. Nutiko tai, ko labiausiai bijojau - tiesiog išsisėmiau. Matyt, jog trumpos kelionės, daugybė naujų pažinčių  ir milijonas naujų idėjų tiesiog nualino mano "kūrybiškąją aš" ir pasamonė pradėjo protestuoti. Kelias savaites mane buvo užvaldžiusi apatija ir noras lyg meškinui užmigti žiemos miegui ir pailsėti ne tik nuo visko aplinkui, tačiau ir pačios savęs. Ko gero nusilpęs imunitetas, peršalimas ir bjauri savijauta taipogi padarė savo... Bet ačiū Dievui, el.pašte susikaupusi krūva laiškų, dėžės naujienų ir suplanuotų įrašų neleido man užsiliūliuoti depresijos hamake ir mažais žingsneliais grįžtu pas jus, savo "kūrybinę krizę" palikusi užnugaryje. 

Šiandien noriu jums papasakoti apie visapusiškai tobulą ir nuodemės vertą dekoratyvios kosmetikos produktą - "Urban Decay" All Nighter ilgai išliekantį makiažo pagrindą. 


Pradėsiu nuo to, jog makiažo pagrindo buteliukas yra įtvirtintas metaliniame "sarkofage", kuris yra ne tik be galo stilingas ir gražus, tačiau ir apsaugo nuo dūžių. Tokiai kereplai kaip aš (arba mamos, turinčioms mažus vaikus) tai yra didelis, riebus pliusas! 
"All Nighter Liquid Foundation" puikiai tiks normalios, mišrios, riebios odos savininkėms. Nors produkto talpa - 30ml, jis yra beproto taupus! Vieno paspaudimo užtenka pilnam, kokybiškam veido padengimui, o maskavimas - tiesiog pasakiškas. Dažnai (jeigu reikia) net gi nenaudoju maskuoklio. Oda atrodo tikrai nepriekaištingai. Pasak gamintojų, makiažo pagrindas išlieka ne tik visą dieną, tačiau jeigu reikia - ir naktį. Skamba neįtikėtinai, tačiau tai yra visiška tiesa. Jeigu anksčiau, pasidažiusi ryte turėdavau renginį vakare - būtinai grįždavau į namus atsinaujinti makiažo. Dabar - tereikia brūkštelėti sausa pudra padengtu makiažo šepetėliu ir vualia! Priemonė nesubėga į raukšles, neparyškina išsausėjusių vietų.

Pagrindiniai produkto pliusai : atsparumas vandeniui ir veido riebalus sugerianti forumulė (kurios dėka pagrindas išlieka taip ilgai). Skirtingų atspalvių - net 24! Po daugiau nei mėnesio naudojimo nepastebėjau jokių neigiamų reakcijų, ar to, kad priemonė kimštų poras. Vakariniam makiažui, renginiams, ar fotosesijoms šis makiažo pagrindas yra tikra Dievo dovana! Nors ir neapsunkina odos ir jokiu būdu nesukelia "kaukės" pojūčio, priemonė paprastam, dieniniam makiažui man asmeniškai yra kiek per sunki ir naudodama ją kartais jaučiuosi persistengusi, todėl dienos metu maišau ją su bet kokia, kita lengvos konsistencijos kremine pudra. 

Nuoširdžiai rekomenduoju ir skiriu visus dešimt balų. Tai yra mano dabartinis favoritas nr.1, kuomet orai atšalo.. ir fluidai, bei visos lengvos, itin skystos pudros ir makiažo pagrindai yra paslėpti tolėliau. Kaina - 35,95 €, įsigyti galima Akropolio "Douglas" ir internetu www.douglas.lt, o nuo Gruodžio pirmos - jau ir "Panoramoje"!
Makiažas nuotraukoje atliktas per ~penkiolika minučių tik su "Urban Decay".
P.S. Negaliu atsidžiaugti nuotraukomis su pakeistu objektyvu! Net gi namie fotografuoti kadrai atrodo lyg iš fotosesijos. Gaila, jog šį gėrį nuomuojuosi ir savo kol kas neįsigyjau, tačiau šį penkiasdešimtuką jau įrašiau į savo wish list'ą 2017 metams. A.


You Might Also Like

4 COMMENTS

  1. Negaliu sulaukti kol išbandysiu šį makiažo pagrindą! Tik vis dar baisu, kad visgi tas poras gali kimšti :(

    ReplyDelete
  2. mano oda nėra tokia super riebi, tačiau šis makiažo pagrindas visiškai ne mano odai. jau po kelių valandų veidas itin pradeda blizgėti, pudra tepa, pradeda varvėti. Nežinau kodėl visų išgirta pudra, man visiškai netiko. grįšiu prie estee lauder double wear.

    ReplyDelete
  3. Bite, labai keista. Aisku, kiekvieno oda skirtinga, bet musu speju panasi (mano irgi ne super riebi, bet misri ir "t" zona pradeda greitai blizgeti, taciau man sis pagrindas kaip tik matizuoja na ir beprotiskai tinka ir patinka.. Pries kelias dienas nusipirkau nauja buteliuka, vel laiminga kaip dramblys. Double wear irgi puikus pasirinkimas, jeigu ji tau tinka labiau, tai zinoma, velniop ta Urban Decay'ju! :)

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta