Saturday, 30 January 2016

DUBAI Dress - TOP TO BOTTOM / Handbag - RANKINIU NAMAI / Sneakers - CONVERSE 
 Hat - H&M / Watch - MARC by MARC JACOBS

Na štai ir prabėgo mano ilgai lauktos atostogos Jungtiniuose Arabų emiratuose. Buvau labai laiminga, galėjusi pabėgti nuo žiemos šalčių ir pasilepinti šilta saule bei gaiviu oru. O ką jau kalbėti apie dangų siekiančius pastatus, palmes, restoranus jūros pakrantėje.. Vitamino D užteks ligi pat pavasario! Greitai pasidalinsiu nuotraukomis ir įspūdžiais, o šiandien kviečiu įvertinti mano drabužių derinuką. Taip taip, aš ir vėl maišau laisvalaikio stilių su elegantišku, tačiau nieko negaliu su savimi padaryti, man tokie deriniai yra arčiausiai širdies! Ypač tuomet, kai laisvalaiki leidi aktyviai, daug vaikštai pėsčiomis ir tyrinėji naujus miestus. Visai neužilgo pasirodys video apie tai, kaip "išgyventi" su dvejomis suknelėmis ir visada atrodyti puikiai. O tuos, kurie suprantą rusų kalbą, kviečiu pažiūrėti mano kelionės filmuko pirmąją dalį. Bučiniai!


Monday, 18 January 2016

Top To Bottom / SHADES
Dress - TOP TO BOTTOM / Coat - MASSIMO DUTTI / Handbag - RANKINIUNAMAI / SUNGLASSES - H&M / Gloves - NO NAME / Boots - NS KING

Kokias sukneles reikia pirkti, norint visada turėti kuom apsirengti? Kokios medžiagos drabužius lengviausia derinti su laisvalaikio, kokteiliniu, prabangesniu stiliumi? "TOP TO BOTTOM" suknelė ANNA iš kolekcijos "SHADES" yra tai, ką turi turėti kiekviena moteris! Nerealios, minkštos, kiek storesnės medžiagos rūbas, su kuriuo nesinori skirtis nei dieną, nei vakare. Nesipukuoja ir nesilamdo - nors imk ir nešiok kol numirsi! Mano nuotraukose galite pamatyti variantą, jog suknelė, pagrinde skirta vakarėliams, šventėms ir ypatingoms akimirkos, puikiai suderinama ir su paprastais, žieminiais rūbais. Ar gi ne puiku, kuomet skubėdama, gali dieninį įvaizdį lengvai transformuoti į vakarinį? Aukštakulniai, delninukė, plaukai į kuodelį ir pirmyn! Komplimentų jūra ir gera nuotaika - garantuota. 
"TOP TO BOTTOM" facebook paskyroje šiuo metu vyksta konkursas, kuriame šią suknelę galite laimėti ir jūs! Valentino diena, šimtadieniai, Kovo 8 visai ne už kalnų.. Pasipuoškime!

Thursday, 7 January 2016

My skin care routine / veido odos priežiūra žiemą


Brr.. še tau ir sulaukėm tikros žiemos. Sėdžiu virtuvėje, įsijungusi elektrinį radiatorių, įsisukus į šiltutėlį chalatą (ačiū, Kalėdų seneli), geriu rytinį kokteilį (tikrai ne Cosmopolitan) ir ruošiuosi jums papasakoti apie veido priežiūros priemones, kurias šiuo metu naudoju.

Monday, 4 January 2016

PARIS / youtube.com/user/absentta

DAY 1
  
DAY 2 
DAY 3 
DAY 4