Thursday, 23 June 2016

"NYX" / Los Andželo vėjai, spalvoti antakiai ir kaip lengvai tapti populiaria instagram'e?


Antradienio pavakarę su blogerėmis ir youtuberėmis susirinkome "Paviljone" vykusiame "NYX" renginyje. Iki smulkmenų apgalvotos detalės, vyraujanti rožinė (hot pink) spalva ir begalybė kosmetikos tiesiogine to žodžio prasme lengvai susuko mūsų galvas. Buvo be galo malonu pasimatyti su iš Rygos atvykusiu Denisu (susipažinome Rygos madų savaitėje), stebėti Aistės crazy makiažo gimimą ir beabejonės bendrauti su bendramintėmis, vaišintis gėrimais ir gardžiais užkandžiais. 

Thursday, 9 June 2016

H&M STUDIO A/W 2016 / kokie drabužiai mūsų laukia rudens kolekcijoje?Antradienio vakarą su Danieliumi apsilankėme išankstinėje "H&M Studio rudens - žiemos kolekcijos peržiūroje "Articka" erdvėje. Nežinau kaip sūnus, tačiau ašį likau sužavėta! Drabužiai tikrai išskirtiniai ir ypatingi, bei puošti ypatingomis detalėmis. Pasak kūrėjų, kolekcijoje atsispindi naujas moteriškumas. Joje svarbiausia moteriška stiprybė ir jėga, bei naujoviškas požiūris į folklorą ir romantiką. Pastebėjau, jog kuo toliau, tuo dažniau mados ir grožio pasaulyje akcentuojamas valdingos, veiklios moters vaidmuo. Matyt, silpnoji lytis greitai pakeis mūsų mūrus-ąžuolus ir puikiai versis ir be stipriosios lyties peties, ar ne? Tik ar tokiu būdu nebus iškreipta mūsų prigimtis?


Monday, 6 June 2016

OUTFIT / Neturiu ką apsirengti! Keturi drabužių deriniai visiems gyvenimo atvejams


Neturiu ką apsirengti. Garantuoju, jog šiuos žodžius girdite dažnai tiek savo galvoje, tiek susitikusios su draugėmis puodeliui kavos. Aš lygiai taip pat, dažnai zyziu, jog (blemba!) visi deriniai ir drabužiai nusibodę ir norisi kažko naujo, kas tiktų prie didžiosios dalies garderobo. Tuomet netyčia nusiperku kokią nors "šmutkę" ir nešioju daug ir dažnai, kol vėl neišsenka fantazija. Ką pirkti, kad daiktas tarnautų ilgai, o ne kabėtų spintoje laukdamas "gal kadanors?" Keturi drabužių deriniai visiems gyvenimo atvėjams jūsų teismui.
  

Wednesday, 1 June 2016

PUPA / LIKE A DOLL FLUID / pasirinkimas vasaraiKokią skystą pudrą pasirinkti vasarai? Didžioji dalis atsakytų, jog jokios, nes vasara yra metas, kuomet moterys ir merginos į šoną nustumia kosmetines ir mėgaujasi geru oru, saule ir leidžia veido odai pailsėti. Tačiau kokia yra realybė? Net ir vasaros metu, dauguma iš mūsų naudojame kosmetines priemones, nes to reikalauja mūsų darbas, pomėgiai, ar tiesiog mes pačios.  Rudenį, žiemą, pavasarį mano didžiausiu favoritu buvo Bobby Brown "Even finish foundation", tačiau grįžusi iš atostogų supratau, jog ji man yra ne tik per šviesi, tačiau ir gerokai per sunki. Išnaršiusi mėgiamų Lietuvos mados ir grožio blogerių apžvalgas, tiesiu taikymu nužingsniavau į "Kristiana" su aiškiu tikslu - noriu išbandyti PUPA "Like a Doll".