Sunday, 24 July 2016

URBAN DECAY / Beach bronzer / Naked skin One & Done

    

"Urban Decay" - asmeniškai man, kosmetikos kompanija, visuomet sukelianti didelius lūkesčius. Vilioja ne tik tobulo grožio pakuotės, bei geri atsiliepimai. Pasamonę veikia ir tai, jog Lietuvoje labai ilgą laiką nebuvo galimybės įsigyti šio prekės ženklo produktų, o visko, kas nepasiekiama (deja, deja), norisi dar labiau. Atsimenu, kaip žiūrėdama užsieniečių makiažų filmukus, bei kosmetikos apžvalgas, svajojau apie "Naked" šešėlių paletę, o dabar ne tik ją turiu ir sėkmingai naudoju visiems savo makiažams, tačiau ir bendradarbiauju su pačiu prekiniu ženklu. Šiandien noriu jums papasakoti apie numylėtą "Beach bronzer" bronzantą ir mane kiek nuvylusį (tačiau kitiems labai patinkatį) kremą su atspalviu "Naked skin One & Done".

Thursday, 21 July 2016

LAKVINA / laisvę platėjantiems džinsams!


(Drabužiai - LAKVINA, nuotraukos - www.fotororo.info)

Jau kurį laiką į madą grįžusios platėjančios kelnės vienoms merginoms tapo tikru skausmu akims, o kitoms - palaima."Kliošiniai" džinsai mus nukelia į laikus, kuomet po pasaulį blaškėsi hipių judėjimai, visi buvo taikūs ir mylintys, laimingi ir laisvi. Dabar, tokio tipo kelnes renkasi visai ne marihuaną rūkantys gėlių vaikai. Vis dažniau su platėjančiomis kelnėmis matome grakščias moteris, skubančias į darbo susitikimus, arba pietaujančias senamiesčio terasose, o kartais net gi ir nuotakas, norinčias išsiskirti iš minios ir palaidoti visiems nusibodusius pūstus tortus ir žuveles. Kuomet pasaulyje "kliošai" yra lygus "skinny" džinsams, Lietuvoje jie lyg klasėje nepritampantis vaikas - lyg ir norisi su juo draugauti, bet o ką pagalvos kiti? 

Wednesday, 20 July 2016

LANCOME GRANDIOSE / žvilgsnio magija


Kas geriausiai žino ko reikia moterims? Būna dienų, jog šaldytuvas ir išpardavimuose paskendęs prekybos centras tampa atsakymu į visus tuo metu rūpimus klausimus, tačiau aplenkus šias žemiškas silpnybes tampa aišku, jog apie viską, ko reikia motermis, geriausiai žino prancūzai. Prancūziška kosmetika, prancūziški kvepalai, prancūziška virtuvė, vyrai, drabužiai, o ką jau kalbėti apie nepamirštamas akimirkas Paryžiuje ar jaukiuose Prancūzijos miesteliuose,  su burnoje tirpstančiais kruasanais, sūriais ir vynais, atveriančiais širdį pokalbiams, o kartais ir kvailiems (tačiau sielą džiuginantiems) poelgiams. Visą mėnesį kentėjusi nuo minčių (o tuo pačiu ir jėgų) išsekimo, bei keistos savijautos, šiandien su įrašu apie "LANCOME" naujienas, ir vėl grįžtu į dažną blogo rašymą.