Wednesday, 31 August 2016

Vasarą palydint / "Filorga" pristatymas, pasiruošimas rudeniui


 Dress - SARTA DESIGNS (made in Lithuania) / Coat - H&M / Shoes - DANIJA / Bag - RANKINIU NAMAI / Watch - DANIEL WELLINGTON

 Na štai ir viskas. Dar viena vasara skaičiuoja savo paskutines minutes. Daugumos taip ilgai laukta, mylima ir kaip visada, pernelyg greitai prabėganti. Negaliu patikėti, jog rytoj ryte išvirtus iš lovos mane pasitiks ruduo! Ir nesvarbu, jog diena šiandien ir diena rytoj nesiskirs nė lašo, tačiau žinau, jog pasąmonė kalbės ką kitą - ruduo. 

Monday, 29 August 2016

BIOTHERM akių makiažo valiklių apžvalga / kuris geriausias?


Kodėl svarbu naudoti gerą akių makiažo valiklį? Niekam ne naujiena, jog oda paakių zonoje yra labai jautri ir plona, lengvai pažeidžiama, tad naudodamos prastai savo darbą atliekantį produktą jūs stipriau ir ilgiau kankinsite odą tuo nelemtu vatos diskeliu, taip ją dirgindamos, o tai su laiku priveda net prie naujų raukšlių susidarymo. Tikiuosi jums nepabodau su vėlyvais, vakariniais įrašais ir šiandien noriu jums papasakoti apie tris "BIOTHERM" akių makiažo valiklius ir juos palyginti, mat įspūdį paliko tik vienas iš jų.

Sunday, 28 August 2016

Trys taisyklės, norinčioms atsiauginti plaukus / mano patirtis


Niekada negalėjau pasigirti ilgais plaukais. Vaikystėjė nemėgdavau šukuotis, todėl kirpėjos (mamos įsakymu) nurėždavo plaukus iki pečių. Atėjus paauglystės periodui, pati dažydavau plaukus vaikorykštės spalvomis, todėl jie būdavo ganėtinai nualinti ir jų ilgis visuomet "laikėsi" toks pats - šiek tiek žemiau pečių linijos. Be jokios abejonės kas kartą išsitrinkusi plaukus naudodavausi fenu, retai kirpdavau plaukų galus ir kartais piktnaudžiaudavau tiesintuvu, todėl nenuostabu, jog plaukų būklė buvo prastesnė, nei vidutiniška. Vieną gražią dieną, kuomet dirbau Stambule, nusprendžiau nusidažyti plaukus ir gavosi taip, jog netyčia iš "raudonai rudos" (na gerai, tiesiog ryžos) tapau tamsiaplauke. Čia ir pasikeitė mano požiūris į plaukų priežiūrą. 

URBAN DECAY "Vice" - 100 lūpdažių atspalvių


Manote, jog ryškūs lūpų dažai jums netinka? Manykite iš naujo! "Urban Decay" išleido naują lūpdažių kolekciją "Vice", kurioje net 100 skirtingų atspalvių ir šešios skirtingos tekstūros. Pagaliau kiekviena moteris ir mergina turi galimybę nesiblaškyti tarp įvairių prekinių ženklų stendų ir vienoje vietoje atrasti jai idealiai tinkantį produktą, mat nėra tokio dalyko, kaip "netinkančios ryškios lūpos", yra tik netinkamai parinktas lūpdažio atspalvis!


Saturday, 27 August 2016

Akcentas - liemenė / H&M STUDIO AW16


Klasikinė liemenė - drabužis paprastas. Dažniausiai ji siejama su mokyklinėmis uniformomis, primena Rugsėjo 1-ają, arba senus filmus, kuriuose vyrais baltais marškiniais pietauja sode su tarnais pašonėje. Dabar liemenės grįžo į madą ir toli gražu nėra senamadiškos! Kaip pavyzdį jums pateikiu bohemišką derinį iš "H&M" STUDIO AW 16 kolekcijos, kuri pasirodys prekyboje nuo Rugsėjo 1-os dienos. Pripažinkit, šis drabužis - tikrai originalus ir išskirtinis! Liemenė tinkama devėti ne tik ant nuogo kūno (drąsioms), tačiau ir ant marškinių, ar net gi suknelių. 

Nuotraukos įamžintos tėvų sode, o už kadro - mano visai ne fotografas brolis Roland. Šeima - geriausia komanda darbui, laisvalaikiui, gyvenimui! Linkėjimai.

Wednesday, 24 August 2016

Užsakymas iš internetinės kinų parduotuvės www.rosegal.com / lūkesčiai ir realybė


Visi puikiai žinome, jog kiekvienas užsakymas iš kinų internetinių puslapių yra kaip loterija - nesekmė aplanko kur kas dažniau, negu prizas, kurio taip tikėjomės. Susilaukusi pasiūlymo iš www.rosegal.com kurį laiką dvejojau, mat prisiskaičiusi prastų atsiliepimų ir prisijuokusi iš "internetinių - realių" nuotraukų palyginimų žinojau, jog tikėtis, kad man pasiseks ir mano atvejis bus kitoks - naivu, tačiau balsas viduje kuždėjo, jog sutikti verta - įrašas bloge bet kuriuo atveju bus įdomus! Arba su pagyromis, apie puikų drabužį, arba kartu nuoširdžiai pasijuoksime. 
Jeigu jums įdomu, ką užsisakiau, ko tikėjausi ir ką man atsiuntė iš tiesų - kviečiu skaityti, o galbūt ir pasidalinti savo patirtimi.

Monday, 22 August 2016

Klaidos, kurias darome besivalydamos makiažą / mano patirtis su "Biotherm"


Vakarinis makiažo ir dienos eigoje susikaupusių nešvarumų valymas - yra kur kas sudėtingesnis ir rimtesnis procesas, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Puikiai suprantu, jog būna akimirkų, kai situaciją valdo tingulys, norisi griebti drėgną servetėlę, arba nuvalyti veidą miceliniu vandenu suvilgdytu vatos diskeliu ir griūti į lovą. Tačiau ar to užtenka, kad mūsų oda taptų švari? Deja, ne (ir dar kartą ne!). 
Įrašas apie klaidas, kurias daro dauguma merginų ir moterų naudodamos kosmetinį pienelį, toniką ir mano patirtį su "Biotherm".Sunday, 21 August 2016

Kosmetika, tinkama naudoti ne pagal paskirtį / Kaip susikurti lūpų dažus pačiai?


Pastebėjau, jog kosmetiką ne pagal paskirtį naudoju labai dažnai, todėl nusprendžiau su jumis pasidalinti keliais patarimais, kaip iš vieno kosmetinio produkto galima išspausti daugiau ir aptarti šiandienors rezultatą. Makiažas atliktas su priemonėmis, apie kurias netrukus jums papasakosiu.

Saturday, 20 August 2016

Vakarinio makiažo rutina / My evening make up routine


Šiandien papasakosiu apie savo "maliavojimosi" pradžią, nesekmes ir produktus, kuriuos šiuo metu dažniausiai naudoju savo ryškiems (o kitaip tariant vakariniams) makiažams. Pas vizažistes nesilankau ir savo įgūdžius stengiuosi tobulinti pati. Pirmą kosmetinę priemonę (neskaitant vaikystėje valgytų mamos lūpdažių) į rankas paėmiau maždaug keturiolikos metų, kuomet kreminės pudros pagalba bandžiau paslėpti paaugliškomis problemomis "apdovanotą" veidą, ir kaip bebūtų gaila, viskas vyko gana nesėkmingai. 

Friday, 19 August 2016

OUTFIT / griežta ir žaisminga - tai suderinama!


Suit- LAKVINA / Shirt - LAKVINA / Cluch bag - RANKINIU NAMAI / Watch - MARC BY MARC JACOBS / High heels - SERGIO TODZI


Ar įmanoma vienu metu atrodyti griežtai ir žaismingai? Kartu šie du žodžiai skamba visiškai nesuderinamai, tačiau vakar supratau, jog nieko nėra neįmanomo, tereikia lašelio fantazijos. Kostiumėlį vilkinti moteris visada atrodo pasitempusi, rimta, veikli. Tačiau ką daryti, kuomet norisi oficialų įvaizdį paįvairinti, suteikti jam cinkelį? Atsakymas  paprastas - atverti spintos duris ryškioms spalvoms! Žmonės yra įpratę matyti ramias, dažniausiai tamsias spalvas lietuvaičių garderobuose, tad nustebinti aplinkinius ir akimirkai atkreipti į save dėmesį yra labai lengva. Vakar vilėkdama kostiumėlį iš "Lakvina" parduotuvės jaučiausi lyg gavusi vitamino "c" dozę - laiminga ir pasitikinti savimi. O ką jau kalbėti apie mielą kasininkės komentarą perkant jogurtą : "jūs šviečiat kaip saulė!" Net neabejoju, jog dėl visko kalta kostiumėlio spalva ir neįpareigojantis dizainas - stambiais karoliukais dekoruotos priekinės kišenės. Tokio stiliaus drabužiai puikiai tinka ne tik darbui kreatyviame ofise, tačiau ir Rugsėjo pirmąjai, darbo susitikimams ir net šventėms. Juk ne visada reikia griebti suknelę norint atrodyti šventiškai, tiesa?MICHAEL KORS AW 2016/17 - ne tik apie kolekcijąKetvirtadienis. Žadintuvas 8.30h. Rytinė rutina, arbatos puodelis, "soundcloud" muzikos grojaraštis. Nežinau kaip jums, man visi rytai, kurie prasideda anksčiau 9h ryto - malonūs sielai ir garantuojantys produktyvią dieną. Už valandėlės jau vairuoju savo mažą mašiniuką ir kartu su sūnumi važiuoju į "Lakviną" atsiimti drabužio derinuko vakarui, ilgai lauktam "Michael Kors" rudens / žiemos kolekcijos pristatymui. 

Wednesday, 17 August 2016

NYX ILLUMINATOR FOR FACE & BODY / švytėjimo suteikianti pudra


Nors ryškus, "Kardashian" stiliaus veido kontūravimas po truputį "išeina iš mados" (Lietuvoje tai vyksta labai lėtais žingsniais), lengvas veido modeliavimas tapo kiekvienos kosmetiką mylinčios moters įpročiu. Kodėl gi neparyškinus savo privalumų ir nepaslėpus trūkumų? Kontūravimo pagalba vizauliai galime ne tik išryškinti skruostikaulius, sumažinti nosį, tačiau ir išryškinti raktikaulius, padidinti lūpas ir net gi krūtinę! Vienintelis mane bauginantis dalykas - stiprus highliter'io (švytėjimą suteikiančios pudros) padauginimas dieniniame (o kartais net ir vakariniame) makiaže. To priežastimi dažniausiai tampa prastas apšvietimas, arba begalinis noras šviesti, cha cha. Šiandien noriu jums papasakoti apie savo vieną iš dabartinių kosmetikos favoritų - "NYX" Illuminator" švytėjimo suteikiančią pudrą.

Tuesday, 16 August 2016

KIEHL'S / Ultra Facial Cream & Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash apžvalga


Vilniaus "Panoramoje" atsidarius "Kiehl's" parduotuvei (kuri labiau panaši į nedidelį, jaukų butiką), mano tualetinis staliukas tapo tikru šios kosmetikos kompanijos altoriumi. Jau kelis mėnesius testuoju daugybę "Kiehl's" produktų ir pagaliau jaučiuosi suformavusi savo tvirtą nuomonę apie daugelį iš jų ir pasiruošusi su jumis viską aptarti  nuo A iki Z. Šiandien noriu papasakoti apie man beprotiškai patinkantį "Calendula deep cleansing foaming face wash" prausiklį ir populiarųjį "Ultra facial cream" kremą, kuris ilgą laiką buvo mano tyliu priešu, tačiau dabar drįstu teigti, jog mes susidraugavome. 

Monday, 15 August 2016

OUTFIT / rudens belaukiant


 Leather jacket - RESERVED / Dress - BUENABELLA / Bag - H&M
Shoes - DANIJA / Watch - MARC by MARC JACOBS / Sunglasses - TOMMY HILFIGER

Kas nuo senų laikų skaito mano blog'ą žino, jog dievinu rudenį taip stipriai, jog kas kart atėjus Rugsėjo 1-ąjai kraustausi iš proto. Ruduo - lyg mano antra religija, antri Naujieji metai. To priežastis ko gero yra ta, jog esu gimusi Rugsėjo mėnesį, tačiau labiau susimąsčiusi suprantu, jog auksiniu metų laiku tiesiog vyksta patys geriausi dalykai mano gyvenime.

Aulinukai, paltas, krentantys medžių lapai, šilta kava ir pasivaikščiojimai besileidžiant saulei. Vien dėl šių vakarų aš pasiryžusi atiduoti (beveik) viską! Joks kitas metų laikas manęs taip neįkvepia, kaip ruduo. Viskas prasideda Rugsėjo pirmosios eitynėmis, kuriuose nedalyvauju, tačiau su malonumu stebiu iš šalies (o šiais metais mano sūnus keliaus į naują darželį, kuriame nusimato šventė, neatsiliekanti vykstančioms mokyklose), tuomet seka Kaziuko mugės analogas - Tautų mugė, kurią kasmet apšnekinėju, tačiau vistiek aplankau ir vaikštau suraukusi nosį, na ir galiausiai atslenka ir mano gimtadienis, kuris šiais metais nusimato pirmadienį, tad planuoju ramų, šeimos vakarą, su šampanu, mano gamintais patiekalais (ir būtinai firminiu tartaru!). Tokia mano kasmetinė įžangą į jaukų ir dievinamą rudens sezoną. Kas šiais metais seks toliau - težino Dievas, mat neesu didelė savo laiko planuotoja. Mėgstu, kuomet viskas vyksta ekspromtu. Tai tiek! Beje, noriu priminti, jog mano kasdieninio gyvenimo akimirkas galite sekti snapchat'e / absentta. Už nuotraukas noriu padėkoti blogerei Sandrai iš www.kurmanoraktai.lt