Friday, 30 September 2016

WOLFORD / Visuomet madingi aksesuarai - pasitikėjimas savimi ir moteriškumas


Neapčiuopiamas ir už šimto žingsnių jaučiamas. Žinant mano tinklaraščio koncepciją galima pagalvoti, jog kalba eina apie kvepalus, tačiau ne, šį kartą ne apie tai. Pasitikėjimas savimi. Pasirodo, rašyti apie sezono tendencijas, aksesuarus, drabužius ir lūpdažius yra kur kas lengviau, negu apie paprastą žmogaus bruožą, kurį išsiūgdyti gali kiekvienas.
 Ar pastebėjote, jog kartais iš pirmo žvilgsnio visiškai paprasta, bet komunikabili, besišypsanti, plaukus susisukusi į netvarkingą kuoduką moteris traukia stipriau, negu nuo galvos iki kojų "prekybai paruošta barbė" amžinai įkišusi nosį į savo telefoną ir laukianti princo su baltu mersu? Tokiais atvejais nepadeda ne tik ilgi nagai, makiažas, nepriekaištinga šukuosena, bet ir pati gražiausia suknelė. Viskas yra mūsų galvoje! Ir tas nelemtas pasitikėjimas savimi taip pat. 

Monday, 26 September 2016

MAKE UP STORE FALL FASHION SHOW 2016 / Can Can make up look by Vidaja


Ketvirtadienis prasidėjo puikiai. Saulėtą popietę kartu su visiem gerai žinoma makiažo meistre Vidaja susitikome miesto centre ir patraukėme link vienos jaukiausių miesto dalių - Užupio, kuriame įsikūrusi "MAKE UP STORE" kosmetikos parduotuvė / makiažo studija. Čia kartu su Povilu Staniulioniu ir Deimante Kazėnaite, bei jų modeliais Viktorija Sutkute ir Simona Burbaite ruošėmės "Fall fashion show" - rudens makiažo tendencijų pristatymui. Pasipuošusi klasikinio stiliaus "VIELA" suknele sėdau į "karštąją" kėdę ir pilnai pasitikėdama Vidajos sugebėjimais stebėjau, kaip ji puikiai tvarkosi su specialiai jai pateikta užduotimi - "Can Can" įvaizdžiu.


Sunday, 25 September 2016

OUTFIT / ar rankinės ir batų spalva turi sutapti?


Handbag - ALDO / Shirt - H&M STUDIO / Shorts - H&M / Sunglasses - TOMMY HILFIGER / Hat - H&M STUDIO / Watch - DANIEL WELLINGTON / Shoes - ALDO

Dar vienos "odės" ilgaauliams batams nerašysiu, todėl šiandien pakalbėsime apie tai, kaip derinti avalynę ir ar būtinai batų ir rankinės spalva turi sutapti.
    
Vienoda rankinės ir batų batelių spalva - pasenusi taisyklė, kurią drąsiai galime laužyti. Dabar tai tiesiog  lengviausias (ir dažnai nuobodžiausias) saugus ėjimas, kuris garantuoja, jog maždaug 30 procentų jūsų derinio nepatirs "fiasko". Kartais ir pati pasiduodu šiai pagundai, ypatingai jeigu galanterijos spalva - juoda, tačiau vis gi, kokią rankinę pirkti, kad rytais nereikėtų sukti galvos? Dauguma atsakytų, jog juodą ir odinę, tačiau mano atsakymas kitoks - nesvarbu kokios formos, ar medžiagos, svarbu - dviejų, trijų spalvų. Na ir šiuo atveju tai ruda rankinė, su juodais, baltais dryželiais ir auksinėmis detalėmis. Ką gi tai reiškia? O gi jog daiktas visada gerai žiūrėsis tiek su baltu, tiek su rudu, tiek su juodu drabužiu. Vienu šūviu - net trys zuikiai! 


 Plačiau kalbant apie šiandienos derinį, tai odos imitacijos juodi, trumpi šortai (žinau, žinau, nuotraukose atrodau lyg pamiršusi namie kelnes), "Aldo" ilgaauliai (plačiau apie juos galite paskaityti ČIA) ir klasikiniai, balti "H&M Studio" marškiniai. Viską vainikuoja "Aldo" rankinė ir "H&M Studio" skrybelė, dėl kurios tiesiog esu pametusi galvą. Pavargusioms akims - "Tommy Hilfiger" akiniai nuo saulės, o kad nepasimesti laike - visiems nusibodęs, tačiau mano mėgstamiausias "Daniel Wellington" laikrodis.

Visiems linkiu produktyvios ateinančios savaitės ir ramaus sekmadienio vakaro. Ir nors dažniausiai rašau apie stilių, kosmetiką, prekinius ženklus, tačiau labiausiai linkiu jaukumo namuose, gerų knygų, sveikatos ir mylimų žmonių aplink.

Saturday, 24 September 2016

"NYX" GRAND OPENING PARTY / akimirkos

 

Vakar praūžė ilgai lauktas "NYX" parduotuvės atidarymo vakarėlis, kurio metu susirinko visi neabejingi grožiui ir kosmetikai. Buvo be proto malonu vienoje vietoje matyti tiek daug blogerių ir youtuberių, juk kad ir kas bebūtų - mes viena šeima! Vakarėlio metu netrūko skanių užkandžių, desertų, geros muzikos ir kas be ko kosmetikos. Stendai tiesiog lūžo nuo kosmetinių produktų gausos ir kvieste kvietė išbandyti naujienas : tobulus matinius lūpdažius, spalvotus akių pravedimus ir viską, ko geidžia širdis. Tai ko gero viena drąsiausių dekoratyvios kosmetikos kompanijų, savo sprendimais pavergianti milijonus merginų (o kartais ir vaikinų) širdžių. Vakaro metu aš ir vėl pasidaviau silpnybei fotografuoti žmones, todėl kviečiu apsilankyti mano kuklioje svečių galerijoje. Plačiau apie kosmetiką - jau greitai!

Friday, 23 September 2016

ROBERT KALINKIN x AUDIMAS / detalės, veidaiAntradienio vakarą su kolege Sandra iš www.kurmanoraktai.lt apsilankėme jaukiame Roberto Kalinkino naujos kolekcijos pristatyme. Dizaineris šį kartą bendradarbiavo su didžiausiu laisvalaikio drabužiu gamintoju Rytų Europoje "Audimas" ir pristatė limituoto tiražo kolekciją "Robert Kalinkin x Audimas". Vakarėlis vyko kūrėjo parduotuvėje (per dideli permatomą stiklą matėme ir dirbtuves) Europos prekybos centre : grojo gera muzika, svečiai ragavo sveikuoliškų sulčių ir žinoma, čiupinėjo dar šviežią, nematytą kolekciją, o pats dizaineris lyg žuvis vandenyje nardė po vakarėlio erdvę su mažuoju sūneliu ant pečių. Aš šį kartą įsijaučiau į "paparacio" rolę ir noriu su jumis pasidalinti akimirkomis, kurias (beveik paslapčia) pavyko įamžinti : detalės, veidai, nuotaikos.

Thursday, 22 September 2016

OUTFIT / ką verta įsigyti rudens sezonui?


Dress - IMPERIAL / T-shirt - IMPERIAL / West coat - IMPERIAL
Shoes - VERO CUOIO / Cluch  - SOUVENIR / Watch - DANIEL WELLINGTON

Nežinau kaip jūs, tačiau aš dievinu parduotuves, kuriose galima apsirengti nuo galvos iki kojų. Dievinu, kuomet nereikia blaškytis po miestą ir vienoje vietoje yra didelė pasiūla ne tik įvairiaus stiliaus drabužių, tačiau ir paltų, rankinių, avalynės, papuošalų. O dar kai asortimentas aprėpia naujausias mados tendencijas... Tobula! Visus šiuos kriterijus atitinka parduotuvė "Bianco", kurią atradau persikėlusi į Lvovo gatvę ir tapusi jų kaimyne. Taip ir prasidėjo mūsų draugystė.

Nedidelėje, be galo jaukioje ir butiką primenančioje parduotuvėje galva pradeda suktis, o širdis plakti greičiau. Kodėl? Užbėkite apsidairyti ir suprasite. Susikurti pilną drabužių derinį yra taip lengva, kaip išspręsti pradinių klasių uždavinį. Viso to priežastis - labai platus ryškių, originalių ir labaaai madingų daiktų asortimentas. Sau patikusį rūbą ten ras ir romantiškoji Rūta iš gėlių parduotuvės, ir veiklioji Kristina iš "Bure" verslo centro. Ir kaimynė Mažena. Panaudodama savo derinio nuotraukas noriu jums trumpai papasakoti apie šio sezono tendencijas ir būdus, kaip lengvai derinti ilgaaulius batus, liemenes, naktinius primenančias sukneles ir detales su kutais.


"NAKTINIAI" SU MARŠKINĖLIAIS TRUMPOMIS RANKOVĖMIS

Jeigu sekate ne tik tendencijas, bet ir užsienio blogus, turėjote pastebėti, kaip naktinukų tipo suknelės sparčiai populiarėja visame pasaulyje ir yra tiesiog "on top"! Kadangi rudens orai nenuspėjami, fashionistos atrado naują, greitai išpiltusį būdą joms nešioti - su paprastais marškinėliais trumpomis rankovėmis po apačia. Sužaidus su medžiagomis, galima išgauti bet kokį stilių, pradedant bohemišku, klasikinu, baigiant rokerišku, ar net ekstravagantišku.

KLASIKINĖS LIEMENĖS

Ilgos, klasikinės liemenės - visai ne naujiena. Tokio tipo drabužiais jau nieko nenustebinsi, nes jie išpopuliarėjo dar prieš kelis metus, tačiau kaip nekeista, ligi šiol yra paklausūs ir madingi. Liemenės įvaizdžiui prideda griežtumo, subtilumo, "ramybės". Jas galima devėti ko ne ant kiekvieno drabužio - marškinių, megztinių, suknelių... Svarbiausia atrasti jums tinkamą ilgį, nes per trumpa liemenė gali vizualiai darkyti figūrą. Mano manymu idealus ilgis - šiek tiek aukščiau kelių."BOTFORTAI" - BATAI AUKŠČIAU KELIŲ

Kaip jau minėjau savo ankstesniame įraše "Dark cinderella story", batai aukščiau kelių kaip ir liemenės -  tiesiog klasika, kuri bus visada "ant bangos". O kokius "botfortus" pasirinkti : aukštakulnius, ar žemu kulnu - spręsti jums. Sijonai, suknelės, storų medžiagų šortai - drabužiai, kurie tobulai tinka tokio tipo aulinukams, svarbu tinkamai pasirinkti jų medžiagą, nes dažniausiai oda ir lateksas atrodo vulgariai. 

KUTAI

Pasirinkdamos aksesuarus su kutais tikrai neprašausite. Jie šiuo metu labiausiai naudojami delninėms, kuprinėms ir odinėms liemenėms. Kutai lengvai pagyvina bet kokį nuobodų, ramų deri. Neveltui asocijuojasi su rokeriais, arba hipiais, juk jų gyvenimo būdas toks nenuspėjamas... Kai kurios mados tendecijos pasaulyje vyrauja metų metus ir trys iš minėtųjų keturių yra būtent tokios. Bet ar gi ne smagu įsigyti daiktą ir žinoti, jog jis bus madingas dar kelis sezonus? Tiesa, nebūtinai tai kas stilinga turi būti madinga ir norint atrodyti gražiai, tereikia lašelio skonio ir drąsos.
Visus derinio drabužius ir aksesuarus nuo galvos iki kojų galite įsigyti "Bianco" parduotuvėje Lvovo g. 1

KIEHL'S DAILY REVIVING CONCENTRATE / Diena be makiažo


Būna dienų, jog reikia pailsėti ne tik nuo įtempto darbo grafiko, ar aplink zujančių vaikų, bambančių vyrų, tačiau ir makiažo. Veido oda dažnai pati pasako, kada tą reikia padaryti - "atstumia" dekoratyvios kosmetikos produktus ir "prašo" atkuriamųjų, drėkinamųjų veido priežiūros priemonių. Dažnai moterys, nusprendusios dieną, dvi, ar net gi savaitę nesidažyti, pamiršta palepinti odą aliejais, koncentratais, kaukėmis, nes mano, jog oda yra švari ir  ilsisi, tačiau taip toli gražu nėra. Dienos metu ant veido patenka įvairūs nešvarumai ir dulkės, o naktį veidas išskiria riebalus (skamba nekaip, bet tokia ta tiesa), todėl odą reikia valyti tiek ryte, tiek vakare, o dieną - lepinti ir apsaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių. Dienomis be makiažo, mano pasirinkimas - "Kiehl's" DAILY REVIVING CONCENTRATE - atkuriamoji energijos ir kvapų bomba mūsų odai.

Wednesday, 21 September 2016

"ORIGINS" - kosmetika iš vėlyvų 80-tųjų


"Origins" - dar viena natūralios kosmetikos "šviežiena" Lietuvos padangėse. Veiklus Estee Lauder sūnus William P. Lauder 1990 metais įkūrė "Origins" kompaniją, kuri sėkmingai ligi šiol plečiasi visame pasaulyje ir pagaliau yra laisvai pasiekiama "Douglas" parduotuvėse ir mums. 
Ankstyvą antradienio rytą praleidau šios produkcijos pristatyme ir noriu su jumis pasidalinti ne tik nuotraukomis, tačiau ir trumpa informacija apie "Origins" ir tai, kokias priemones žadu išbandyti.

Monday, 12 September 2016

OUTFIT / DARK CINDERELLA STORY


Shoes - ALDO / Skirt - FROM PARIS / Corset - H&M STUDIO / Jacket - RESERVED / Hat - H&M STUDIO 
 
Nuotraukos : Nasicomy Foto

Rytas. Saulė dar nepatekėjo, o aš riedu pustuštėmis Vilniaus gatvėmis į miesto centrą. Laikrodis rodo be kelių minučių šešias, o radijas groja džiazą. Romantika! Vos už kelių akimirku susitinku su fotografu Martynu (Nasicomy) ir pasirodžius pirmiems saulės spinduliams pradedame fotosesiją dar tik bundančiame Gedimino prospekte. Aš visuomet kartoju posakį "kas nori ieško galimybės, kas ne - ieško pasiteisinimų" ir šį kartą šie žodžiai - tiesiai į dešimtuką. Du išprotėję žmonės visada ras būdą įgyvendinti savo idėją! Fiksuodami beveik kiekvieną akimirką keliaujame rytinėje tyloje skendinčiomis gatvėlėmis, neaplenkiame ir iš pirmo žvilgsnio nieko neypatingų kiemelių, kurie pasirodo puikiai pasitarnauja nuotraukoms.


Mano pasirinkimas - toli gražu ne kasdieniškas. Pustas "tutu" sijonas, mylima "H&M Studio" skrybelė - ir kuom ne ragana? Koks charakteris, tokia ir apranga! Nuodemė šeštą ryto fotografuoti nuobodų drabužių derinį, tad pasitelkiau fantaziją ir nusprendžiau pažaisti su iš pirmo žvilgsnio nesuderinamais drabužiais. Ar žaidimą laimėjau - nežinau, tačiau rezultatas man patinka nepaprastai! O dar Martyno talentas išnaudoti viską, kas supa aplinkui - pastatus, saulę, šešėlius..


VIS DAR ANT BANGOS

Moteris galima paskirstyti į dvi grupes : pirmoje - įsigijusios batus aukščiau kelių (botfortus) ir laukiančios, kuomet atšals orai, kad juos avėti; antroje - dvejojančios ir manačios, jog tokio tipo avalynė yra neskoninga ir sunkiai derinama. Aukštakulniai, aulinukai aukščiau kelių - rudens / pavasario klasika. Abejoju, ar greitu metu ateis ta diena, kuomet stileivos šio tipo avalynei pasakys "ne".

 Mano pasirinkimas - "ALDO",  juodi (parduotuvėse yra ir šviesūs), itin plonos ir minkštos medžiagos batai. Neaukštu, storu (o kas svarbiausia - patogiu!) kulniuku. "Botfortus" galima derinti ne tik su sijonais, ar suknelėmis, bet ir odiniais, šiltų, storų medžiagų šortais. Svarbiausia taisyklė - medžiaga, mat tokio tipo odinė avalynė dažniausiai atrodo pigiai ir iššaukiančiai, tad rekomenduoju rinkis kukliau, pavyzdžiui zomšą. 
Eh, vietomis šaligatviai po truputį puošiasi auksine medžių lapų paklode, tad metas keisti garderobą ir mano manymu teisingiausia pradėti nuo apačios. Daugiau įkvėpimo ir minčių ką įsigyti naujam sezonui - www.aldo.com

Saturday, 3 September 2016

GIORGIO ARMANI ECCENTRICO / blakstienų tušo apžvalga


Ilgos, ryškios blakstienos - kiekvienos moters svajonė. Vienos ją išpildo pasinaudodamas blakstienų priauginimo paslaugomis, kitos gali pasigirti Dievo dovana ir dažnai net gi pamiršta pasidažyti, o likusios (kaip ir aš) - ieško to vienintelio. Tušo! "Giorgio Armani" kosmetika pasaulyje pasirodė tik 2000-ais metais, kompanijos makiažo koncepcija - žvelgti į moters veidą kaip į drobę, kurioje skirtingų tekstūrų, spalvų, šviesos ir šešėlių žaismas atvertų gražiausius moters veido bruožus ir atskleistų asmenybę. Tik nepamirškime, jog norint asmenybę atskleisti, reikia ja būti, nes kitu atveju nepadės nei dekoratyvi kosmetika, nei kitos pagalbinės priemonės. Šiandien - apie G.A. naujieną - tankinantį blakstienų tušą "Eccentrico".