Monday, 31 October 2016

#RFW / M-COUTURE / SS17


"M-Couture" - dar tik keturis metus gyvuojantis, tačiau visų širdis spėjęs pavergti latviškas, prekinis drabužių ženklas. Dizainerė Julia Sardykova tarytum gimusi po laiminga žvaigžde! Ji vos po pirmūjų kūrybos metų buvo nuominuota Baltijos mados federacijos ir laimėjo "Latvian Fashion and Style" apdovanojimą už geriausią debiutą. Pastebėtaa ir įvertinta jaunoji dizainerė neužmigo ant laurų ir kas met gerbėjus stebina naujomis, prabangiomis, vis tobulėjančiomis kolekcijomis.

RIGA FASHION WEEK / DAY 1


Rygos mados savaitė - didžiausias fashionistų festivalis Baltijos šalyse. Lyginant su Talino mados savaite ir lietuviškąja "Mados infekcija", RFW - tikras rojus. Čia susirenka galybė svečių (blogerių, žurnalistų, buyer'ių, "žvaigždių", verslininkų) ne tik iš Latvijos ir kaimyninių šalių, tačiau ir iš tolimesnių pasaulio kampelių. Visi drąsus, išsiskiriantys ir savaip unikalūs. 

Sunday, 30 October 2016

NYX LATVIA / Kaip atrodo didžiausia "Nyx" parduotuvė Baltijos šalyse?


Šįryt lėtu žingsniu keliaujant link Rygos autobusų stoties užklydau į visai nesenai atsidariusią "NYX" parduotuvę. Nors jų produkcija man nėra naujiena, smalsumas tiesiog neleido praeiti pro šalį! Kokia gi ji, didžiausia "Nyx" parduotuvė Baltijos šalyse? Kol reabiliuojuosi nuo aukštakulnių, krūvos emocijų ir tvarkau nuotraukas iš ilgai lauktos Rygos madų savaitės, noriu su jumis pasidalinti kadrais iš dekoratyvinės kosmetikos oazės. Mūsiškė parduotuvėlė prieš šią tiesiog nublanksta, ar ne?

Thursday, 27 October 2016

CLINIQUE POP / matiniai lūpų dažai


Labas rytas! Ir vėl sveikinuosi iš per Lietuvą riedančio autobuso, tik šį kartą galinė stotelė - Ryga. Vykstu į dar vieną mados savaitę kaimyninėje šalyje ir tikiuosi, ji bus tokia pat smagi kaip ir Taline. Nežinau kodėl, tačiau šį kartą lagaminas vos ne per pus lengvesnis. Galbūt todėl, jog jį susikroviau likus valandai iki išvykimo, o galbūt tiesiog turėjau gerą repeticiją praėjusią savaitę. Apie ką noriu pasikalbėti šįryt? O gi apie matinius lūpdažius iš "Clinique".

Tuesday, 25 October 2016

OUTFIT / CANDYFLOSS


Coat, blouse, pants, handbag - MAX&CO. / Shoes - TAMARIS / Watch - DANIEL WELLINGTON

Nieko nėra malonesnio už ramius pasivaikščiojimus medžių lapų nukolotais takais parkuose, apsuptuose gamtos ir ramybės. Kartais su šeima žaidžiant slėpynių ir šūkaut it išprotėjusiems, o kartais vienumoje : tiesiog besiklausant muzikos, ar svajojant. Ir nesvarbu.. lyja, ar šviečia saulė - dažnai šildo akimirkos, o ne spinduliai. Tuo dar kartą įsitikinau šiandien, kuomet su sūnumi (jau sutemus) žaidėme nuostabiai apšviestame parke Žvėryne. Iš dangaus krito dideli lietaus lašai, o mums buvo nė motais! Spardėme lapus, supomės ant supynių ir dainavome dainas. Diena, kuomet fotografavau šį derinį buvo žvarbi, tačiau saulėta, todėl ir drabužių derinys - šviesus, pastelinis. Vieta, kurioje jį įamžinau - parkas netoliese Verkių dvaro, rudenį tampantis dar paslaptingesniu ir žavesniu.

Monday, 24 October 2016

Užsakymas iš internetinės kinų parduotuvės www.zaful.com / lūkesčiai ir realybė #2


Jeigu atsimenate, savo pirmu užsakymu iš kinų parduotuvės (įrašą galite perskaityti čia) likau nusivylusi. Surizikavusi antrą kartą pasirinkau "Zaful" internetinę svetainę ir joje užsisakiau kasetės formos rankinuką. Taigi  jūsų dėmesiui -  įrašas apie tai, kaip man sekėsi šį kartą. 

WHAT'S IN MY LUGGAGE / Kas mano lagamine?

 
 Nauja savaitės pradžia - nauji planai, darbai ir renginiai. Tema "kas mano rankinėje" yra gan banali ir pabodusi, tačiau ji vis dar viena mano mėgstamiausių skaitant kitus grožio ir mados tinklaraščius, todėl nusprendžiau neatsilikti ir aš - šiandien pasidalinsiu savo lagamino turiniu! Drabužių, batų ir aksesuarų neminėsiu, tadangi jų buvo visa krūva ir kiekvieną fotografuoti atskirai užimtų šimtą metų, todėl šiandien dėmesio centre : kosmetika, veido ir plaukų priežiūros priemonės.

Sunday, 23 October 2016

TALINO MADOS SAVAITĖ / įrašas #NE apie madą : viešbutis, dienotvarkė, smulkmenos

 
  
Prieš pradedant skaityti šį įrašą, rekomenduoju užsikaisti arbatos, ar kavos, nes kaip žinia, sapalionės apie gyvenimą ir nuotykius - mano stiprioji pusė. Grįžus į Lietuvą iš vieno žmogaus sulaukiau priekaištų, jog nėra jokios prasmės važiuoti į madų savaites, jeigu tau už tai nemoka pinigų. Are you fu*king kidding me? Tai gal pradėkime mokėti pinigus visiems parduotuvių lankytojams, už tai, kad jie atėjo ir matė prekes? Nesiplėsiu, mados savaičių schema yra toli gražu ne tokia ir man būti pakviestai - didelė garbė.

TFW / OUTFIT #2


Dress - IMPERIAL / Jacket - IMPERIAL / Botforts - VERO CUOIO / Bag - ZAFUL / Watch - MARC by MARC JACOBS / Sunglasses - TOMMY HILFIGER

Keturios dienos Taline prabėgo lyg viena akimirka. Keistas jausmas nubusti savoje lovoje, niekur neskubėti ir užsikaisti mėgstamiausios arbatos. Jau ruošiu jums įrašą apie nuotykius Estijoje, viešbutį, kainų palyginimus ir asmeniškumus, na o rytui noriu pasidalinti savo deriniu, kurį su Aliona įamžinome vėjuotą vakarą prie jūros.

Saturday, 22 October 2016

TALLINN FASHION WEEK / DAY 3 / MAMMU COUTUREPhotos : Absentta Blog

Trečiąji Talino mados savaitės įrašą noriu skirti tik vienai iš tą vakarą savo kolekcijas pristačiusių dizainerių - "Mammu Couture". Ant podiumo pasirodę pirmieji modeliai privertė kūnu nuvilnyti šiurpuliukų bangą, leisdami suprasti - išvysime kažką  nuostabaus. Visą savaitę laukdama šio kolekcijos pristatymo aš neklydau, jis buvo tiesiog nepakartojamas! Norite įsitikinti patys? Kviečiu žiūrėti nuotraukų galeriją, galbūt viena iš suknelių pasipuošite savo išleistuvėms, ar net vestuvėms!

Friday, 21 October 2016

TALLINN FASHION WEEK / DAY 2


Photo : Absentta blog

Vakar prabėgo dar viena Talino mados savaitės diena. Na ir šį kartą tiek svečiai, tiek dizaineriai buvo kur kas ramesni. Vakaro metu buvo pristatytos penkios kolekcijos, tačiau įspūdį paliko tik trys. Bet kuriuo atveju, esu sužavėta estijos dizainerių darbais ir požiūriu į stilių, bei madą. Nenoriu lyginti su "Mados infekcija", nes tai tiesiog lyg žemė ir dangus, tačiau galbūt rytoj kelyje Talinas - Vilnius sukurpsiu tekstą ir apie tai. Dabar noriu pasidalinti man patikusiomis kolekcijomis ir skubu ruoštis dar šešeriems pristatymams, o tada - oficialiam TFW vakarėliui! Pripažįstu, būti čia - nuostabi patirtis.

H&M SHOWROOM / ESTONIA


Visada malonu apžiūrėti drabužių kolekcijas prieš joms pasirodant parduotuvėse, jas pačiupinėti, ar net pasimatuoti. Vakar su Aliona būtent tą ir padarėme - apsilankėme Estijos "H&M" showroom'e miesto centre. Nuostabi erdvė su didžiuliais langais, daug šviesos ir greitai prekyboje pasirodysiančių drabužių kabyklomis mane tiesiog užbūrė! Lietuvoje "H&M" showroom'o nėra, todėl buvo labai smalsu sužinoti, kas mūsų laukia naujose kolekcijose, bei susipažinti su Ester - be galo malonia, ten dirbančia mergina.

TFW / OUTFIT #1


Skirt - TOP TO BOTTOM / Jacket - IMPERIAL / High heels - BIANCO / Cluch - VINTAGE / Hat - H&M STUDIO / Sunglasses - TOMMY HILFIGER

Sėdžiu susisukusi į antklodę prie rašomojo stalo savo kambaryje, laikrodis rodo beveik pirmą valandą nakties, o aš negaliu pasitraukti nuo kompiuterio, nes jame kirba begalė darbų. Su kolege Aliona šiandien dieną praleidome kaip niekada turiningai, o vakare, kas be ko, ir vėl stebėjome naujų kolekcijų pristatymus. Man patinka estų požiūris į tinklaraštininkus iš užsienio (taip, Lietuva taip pat jam priskiriama, haha.) Iš pirmos eilės - nė krust! Ir aš laiminga ne tik dėl organizatorių pagarbos, bet ir dėl to, jog galiu pati fotografuoti kolekcijas, o vėliau galerijomis pasidalinti su jumis.

Thursday, 20 October 2016

TALLINN FASHION WEEK / DAY 1


Photos : Absentta Blog
Atvykus į Taliną saulė jau po truputį leidosi, o mes skubėjome įsikurti savo "Tallink City" viešbutyje. Draugiškas taksistas stebėjosi "iš kur mes tokios gražios", o mūsų galvose nebuvo nieko, taip tik greičiau susiruošti artėjantiems kolekcijų pristatymams. Kultūros centras, kuriame vyksta Talino mados savaitė randasi visai netoli mūsų viešbučio, todėl renginio vietą pasiekėme pėsčiomis, pakeliui įamžindamos derinių nuotraukas ir nekantraudamos pamatyti, ką gi šį kartą paruošė dizaineriai?

Tuesday, 18 October 2016

INHAIR / atstatomoji plaukų galų prodecūra su "Schwartzkopf Professional BC Fibre Force Hairtherapy"


Pusryčiai - svarbiausias dienos maistas. Kartais virtuvėje, kartais kavinėje, o kartais .. grožio salone! Ir pamaitinti reikia ne organizmą, o plaukus. Būtent tokia procedūra ankstų rytą ir buvo atlika mano plaukams, o tiksliau - jų galams. "Inhair" salone kartu su plaukų meistre Natalija išbandėme "Schwartzkopf  Professional" liniją "BC Fibre Force Hairtherapy".

Thursday, 13 October 2016

"WOLFORD" TOP 5


"Wolford" - Konstancos ežero pakrantės mieste Bregenze įsikūrusi austrų įmonė, kurių produkcija parduodama net 60-tyje valstybių. Nuo pat kompanijos įkūrimo 1950m. "Wolford" tapo lyderiaujančiu prabangaus trikotažo, išskirtinių apatinių drabužių ir aukštos kokybės pėdkelnių, kojinių, bei glaustinukių prekės ženklu pasaulyje. Užėjus į "Wolford" parduotuvę-butiką prekybos centre "Europa" tiesiog nežinai nuo ko pradėti : išsirinkti pėdkelnes, pasimatuoti braletę, o gal pasikonsultuoti su pardavėja? Todėl noriu su jumis pasidalinti savo "TOP 5", kas mano manymu "Wolford" asortimente šiuo metu yra verčiausia mūsų dėmesio. 

Wednesday, 12 October 2016

OUTFIT / soft pink


Coat - EPILOGUE / Dress - MAX MARA / Cluch - BIANCO / Botforts - VERO CUOIO / Watch - DANIEL WELLINGTON

 Mama mokė, jog kalbėtis su nepažįstamais yra negražu (ir nesaugu), tačiau niekada neminėjo, jog kartais iš pirmo žvilgsnio keistos pažintys gali privesti prie bendradarbiavimo ir bendrų projektų. Taip nutiko ir man, vieną sekmadienio popietę kartu su blogere Aiste iš Basic Approach blog bekulniuojant nusipirkti kavos. Vilniaus gatvėje mus sustabdė vaikinas su prašymu nufotografuoti. Kodėl gi ne? Stabdelėjusios kadrui atsisveikinome ir pasukome savais keliais, o prabėgus keletui dienų, jau iš anksto susitarę, (Deimantas rado mane facebook'e, aleliuja) fotografavome derinį mano tinklaraščiui. 


Manau sutiksite, jog šio derinio akcentas - paltas. Prieš jį nublaksta net ryškus ilgaauliai! Minkšta, rožinė spalva įvaizdžiui prideda moteriškumo ir švelnumo, o oversized modelis neįpareigoja ir leidžia jį vilkėti tiek avint elegantiškus aukštakulnius, tiek "žemišką", patogią avalynę. 
Neesu didelė rožinės spalvos gerbėja, tačiau "soft pink" atspalvis yra visiška priešingybė ryškiai, sodriai rožinei, todėl šis "Epilogue" paltas greitai ir be jokių rūpesčių pavergė mano širdį. Netikite meile iš pirmo žvilgsnio? Apsilankykite "Bianco" ir tam, kad įsimylėti nereikės skristi nei į New York'ą, nei Paryžių. 

Nuotraukos : Deimantas Rumbutis


Tuesday, 11 October 2016

KENZO x H&M / liko 22 dienos


Nuotraukos : Oliver Hadlee Pearch

Mada - narkotikas, kuris ne tik sugeba ištuštinti mūsų kišenes, bet dažnai susuka galvą ir kartais net gi išvysto (malonią) priklausomybę.. Jo dozė nekenkia mūsų sveikatai, gerina nuotaiką ir tarnauja kaip saviraiškos priemonė. Kartą metuose "H&M" pristato limituoto leidimo kolekciją, bendradarbiaujant su garsiais mados namais ir jų dizaineriais. Prieš du metus turėjome galimybę įsigyti Alexander Wang, pernai - Balmain. Kokia kolekcija mūsų laukia šiais metais? 

Sunday, 9 October 2016

OUTFIT / MAX&CO. / Potter's Clay


Hat, coat, blouse, trousers, bag - MAX&CO. / High heels - ZARA / Watch - DANIEL WELLINGTON

Norint sušilti ne visuomet reikia griebtis šiltos arbatos, megztinių, ar pulti kažkam į glėbį. Kartais užtenka tiesiog spalvos. Jaukios ir sodrios. Šiandien noriu trumpai pakalbėti apie šio rudens/žiemos spalvų tendencijas, o tiksliau, akcentuoti vieną iš jų - Potter's Clay.
  

"Potter's Clay" spalva iš tiesų gali sušildyti net pačią žvarbiausią dieną. Ryškus ir gilus deginto molio atspalvis asocijuojasi su rudeniu ir primena spalvų gamą, kuria Spalio mėnesį pasipuošia miestų gatvės. Žinoma, lengviausiai į garderobą įsilieja šios spalvos aksesuarai - rankinės, pirštinės, diržai, tačiau ne ką prasčiau žiūrisi ir dideli megztiniai, bei visi šilti viršutiniai rūbai. Šios spalvos dėka išsiskirti iš minios lengva kaip du kart tu. Tą puikiai supratau bevaikštant Užupio gatvėmis, kuomet praeivių žvilgsniai į mane krypo lyg į kažką nežemiško, o aš juk viso labo paprastas žmogus. Tik "išsinėręs" iš amžinos juodos.


Mano pasirinkimas : begalo minkštas, švelnus (o kas svarbiausia - dvipusis) "Max&Co." grožis. Striuke vadinti neapsiverčia liežuvis, kailiniais taip pat, todėl vadinkime tai tiesiog viršutiniu lauko drabužiu. Kuomet aukštakulnius pakeičia aulinukai, o klasikines kelnes - džinsai, drabužį išvertę į vidinę pusę gauname kiek paprastesnę, net gi sportinį stilių primenančią striukę. Universalūs sprendimai mano akimis yra patys tobuliausi!

Jeigu mano tinklaraštį skaitote dažai, nuomonę apie platėjančias kelnes ko gero žinote. Tai amžina klasika su nuostabiu "polinkiu" vizualiai ilginanti kojas.
 Kokiai progai tokio tipo drabužių deriniai tinka? Romantiškiems pasivaikščiojimams, galerijų lankymui, stilingiems vakarėliams ir renginiams, be viršutinio drabužio - net gi darbui ofise. Ir net jeigu dangus verkia, nereikia bijoti ryškių drabužių ir šviesių detalių. Ir iš viso... Nereikia bijoti nieko, juk baimė - kaip sloga, kuri kiekvieną kartą iš vienaskaitos daro daugiskaitą.

Visus derinio drabužius rasite "Max&Co." parduotuvėje prekybos centre "Europa", "Gedimino22" ir Kauno prekybos centre "Akropolis".

Nuotraukos : Aigaras Photography


Thursday, 6 October 2016

FILORGA / aukščiausio lygio efektyvumas


Kokio amžiaus sulaukus dera pradėti naudoti priemones, stabdančias odos senėjimą? Vieninga nuomonė kol kas neegzituoja ir vargu, ar iš viso kada nors egzistuos. Kodėl? Nes kiekvieno žmogaus odos biologinis amžius yra skirtingas! Kvaila manyti, jog anti-ageing priemones reikia pradėti naudoti pastebėjus pirmuosius odos senėjimo požymius ir tai yra pati didžiausia merginų ir moterų daroma klaida. Pamačiusios pirmąsias raukšleles damos puola pirkti brangių kremų, tikėdamosios, jog jie užglaistys odos pokyčius, tačiau kremo, visiškai naikinančio raukšles rinkoje kol kas nėra. Anti-ageing produktai stabdo odos senėjimo procesą, ją puoselėja, todėl patartina juos pradėti naudoti anksčiau, negu pasimato pirmieji "sos" signalai, o ir kita vertus, jūsų oda pasakys ačiū, net ir už tiesiog profilaktiškai naudojamą priemonę nuo raukšlių. 

Noriu su jumis pasidalinti tikru savo atradimu - "FILORGA", lyderiais anti-ageing medicinoje beveik 40 metų. Pradėjus naudoti jų produkciją, supratau, jog pagaliau radau tai, ko senai ieškojau. 

Wednesday, 5 October 2016

OUTFIT / Kontrastai


High heels - ALDO / Blouse - PATINKA, NES TINKA / Skirt - H&M / Handbag - COCCINELLE / Sunglasses - JIMMY CHOO

 Šis įrašas - paskutinis vasaros pasispardymas mano tinklaraštyje. Penkis ateinančius mėnesius daugumoje derinių vyraus ne tik striukės ir paltai, bet ir (deja, deja) nuo šalčio paraudusi nosis. Didžiulis vėjas ir apsiniaukęs dangus oficialiai skelbia šaltojo sezono pradžią, o aš ta proga noriu su jumis pasidalinti truputėliu šilumos - nuotraukomis, įamžintomis Rugsėjį.


 Gyvenime mėgstu daug keistų dalykų, tačiau labiausiai mane įkvepia kontrastai. Stiliuje, architektūroje, aplinkoje. Aviu sportbačius vilkėdama klasikinę suknelę, mėgstu ryškų makiažą vilkint paprastus marškinėlius ir džinsus, dievinu senus pastatus, pūpsančius pašonėje naujų, ir net gi picą su braškių uogiene. Noras fotografuoti ganėtinai elegantišką derinį prie sienos, išpaišytos graffiti - manęs, žinoma, nenustebino. Baltos spalvos sijonas ir palaidinė tarytum tuščia drobė, pasiruošusi ryškiai avalynei ir aksesuarams. Mano pasirinkimas : rankinė iš "Coccinelle" ir marsala spalvos "ALDO" suvarstomi aukštakulniai. Turbūt ne naujiena, jog jie (kaip ir botfortai) - dar viena sezono tendencija! Kadangi geriems orams jau tarėme sudie, tokio tipo aukštakulniai puikiai papildys mūsų vakarinius derinius gimtadieniams, šventėms, fotosesijoms. O galbūt jūs gyvenate ten, kur vis dar šviečia saulė, o terasose žmonės geria kavą? Tuomet jums nuoširdžiai pavydžiu. Net gi labai! 

P.S. Tam, kad užvaldyti pasaulį nereikia turėti super galių. Užtenka teisingų aukštakulnių.
P.S.S. Ir ne, aš nepikta!


Tuesday, 4 October 2016

ZADIG & VOLTAIRE / THIS IS HER / Ruduo Paryžiuje
 Prabanga, subtilumas, ruduo, vanilė, mediena, švara, jaukumas. Tai pirmi žodžiai, šaunantys į galvą pajutus "Zadig & Voltaire" kvepalus "This is Her". Prancūziški mados namai, realizuojantys save aprangoje, išleido šiuos (ir vyriškus "This is Him") kvepalus, taip nustebindami visą parfurmerijos padangę, tuo pačiu, žinoma, ir mane.

Monday, 3 October 2016

OUTFIT / back to school


T-shirt - PLEASE / Trousers - PLEASE / Shoes - LESTROSA
Watch - MARC by MARC JACOBS / Bag - unknown (BIANCO)

Nors savaitgalis mus džiugino puikiu oru, pažiūrėjus prognozę ateinančiai savaitei rankos pačios linksta prie "žieminių" stalčių su šiltesniais megztiniais, pasąmonė siunčia signalus užsikaisti skanios arbatos ir vakarus leisti namuose žiūrint filmus. Rašant šį įrašą (kuomet už lango žvarbus vakaras) taip ir norisi į nuotraukas "įklijuoti" savo numylėtą odinę striukę, tačiau diena, kuomet  Inga iš "Inna's Corner" mane fotografavo buvo saulėta ir puiki.


Kalbant apie drabužių derinį, kurį vilkiu nuotraukose, noriu akcentuoti tai, jog norint išsiskirti, nereikia iš spintos trauktis raudonos suknelės. Kartais užtenka ryškiomis (tačiau nedidelėmis) detalėmis puoštų drabužių ir ... sportbačių su kailiu! Skamba nesuderinamai? Aš buvau tokios pačios nuomonės, kol nepamačiau batų iš "Lestrosa". Bijote, jog į akis krentatys "meškiukai" greitai nusibos? Kailis lengvai nusiėma ir sportbačiai iš išskirtinių transformuojasi į įprastus, tinkamus avėti bet kokiu gyvenimo atveju.

 
Per "NYX" parduotuvės atidarymą susilaukiau daugybės klausimų iš kur gi mano kelnės?! Jos ir visi drabužiai šiame derinyje - iš parduotuvės "Bianco" (Lvovo g. 1). Kaip vilkėti drabužius su spalvotais sticker'iais? Mano manymu geriausias sprendimas - derinti su ramesnių tonų apranga, tačiau viskas priklauso nuo to, kokia diena jūsų laukia : pasivaikščiojimas mieste, renginys, ar mokslai. Kartais pakeitus viso labo kelias detales galima transformuoti dieninį drabužių derinį į vakarinį, pavyzdžiui : apsiavus juodus aukštakulnius, užsimetusi juodą, klasikinį švarką ir lūpas pasidažiusi raudonai -  drąsiai keliaučiau į vakarėlį, restoraną, ar kolekcijos pristatymą.
Kaip ir visada, linkiu produktyvios savaitės, kūrybingų (nebūtinai teisingų, juk klysti - žmogiška) sprendimų ir šypsenų!