Wednesday, 30 November 2016

URBAN DECAY / naujienos ir pirmas įspūdis


Kadangi rytoj prekybos centre "Panorama" esančiame "Douglas" įvyks naujojo "Urban Decay" stendo atidarymas, nusprendžiau su jumis pasidalinti pirmuoju įspūdžiu apie gautas naujienas. Jų nedaug, vos keturios, tačiau jeigu nuoširdžiai, man būtų užtekę ir vienos - "Illuminated trio" paletės, kurią įsimylėjau dar parduotuvėje. Esu užkietėjusi "Urban Decay" mylėtoja, todėl nieko nelaukus noriu jums pristatyti dėžutės turinį.

Monday, 28 November 2016

PIRMADIENIO RYTAS KITAIP / adventas


Mano tinklaraštyje yra tiek kosmetikos ir derinių, jog paprasti įrašai apie kasdienybę ir pamąstymai išvysta dienos šviesą vis rečiau ir rečiau. O gaila, nes sapalionės apie orą yra mano pačios mėgstamiausios. Šiandien visiškai neplanuotai nusprendžiau pasikalbėti apie pirmadienį. Tiesiog. Kokiu jį dažniausiai matome? Blogiuku, kuris nustumia jaukius savaitgalius šalin ir įsuka mus į darbų, susitikimų ir neužbaigtų reikalų ratą. Kodėl taip yra? Galbūt todėl, jog patys save taip nuteikiame? Jau sekmadienio vakarą pasąmonėje susikuriame viziją, kuri be jokios abejonės realizuojasi sekančią dieną, nes minčių galia yra stipri, ir net gi stipresnė už pasaulio galiūną Žydrūną.

Sunday, 27 November 2016

URBAN DECAY All Nighter Liquid Foundation / tobulas, ilgai išliekantis makiažo pagrindas


Turbūt pastebėjote, jog kurį laiką esu  visiškai neaktyvi soc. tinkluose, vangi virtualioje "realybėje" o tinklaraštis liūdi tylioje tuštumoje. Nors gyvenime vadovaujuosi taisykle, jog niekam (ir niekada) neprivalau teisintis, jaučiu pareigą pasiaiškinti prieš jus, mano skaitytojai. Nutiko tai, ko labiausiai bijojau - tiesiog išsisėmiau. Matyt, jog trumpos kelionės, daugybė naujų pažinčių  ir milijonas naujų idėjų tiesiog nualino mano "kūrybiškąją aš" ir pasamonė pradėjo protestuoti. Kelias savaites mane buvo užvaldžiusi apatija ir noras lyg meškinui užmigti žiemos miegui ir pailsėti ne tik nuo visko aplinkui, tačiau ir pačios savęs. Ko gero nusilpęs imunitetas, peršalimas ir bjauri savijauta taipogi padarė savo... Bet ačiū Dievui, el.pašte susikaupusi krūva laiškų, dėžės naujienų ir suplanuotų įrašų neleido man užsiliūliuoti depresijos hamake ir mažais žingsneliais grįžtu pas jus, savo "kūrybinę krizę" palikusi užnugaryje. 

Saturday, 12 November 2016

NYX / MASTERCLASS with @iluvsarahii / Riga, Latvia


Kokia gi ji, tris milijonus sekėjų turinti gražuolė iš Los Andželo Karen Sarahi Gonzalez? Antradienį eilinį sykį svečiavausi Rygoje ir dalyvavau "NYX" organizuotame susitikime su visame pasaulyje garsia makiažo meistre. Jeigu nuoširdžiai, šalia jos jaučiausi lyg pasakoje "Gražuolė ir pabaisa", tik gaila, jog ta pabaisa buvau aš, cha cha! Karen atliko parodomąjį makiažą Jelenai Peric - blogerei iš Kroatijos, kuri irgi ne pėsčia - savo instagram paskyroje turi didžiulę sekėjų armiją - kiek daugiau nei devynis šimtus tūkstančių! Tiesa, pamačiusi ją realybėje susimasčiau.. Ar visi tie žmonės pabendravę su ja realybejė ir toliau išliktų ištikimais gerbėjais?

Thursday, 10 November 2016

KERASTASE / geriausia, ką teko išbandyti


Kad plaukai tobulai išsišukuotų, nesiveltų ir būtų pamaitinti! Tai pagrindiniai "faktoriai", į kuriuos atsižvelgiu besirinkdama plaukų priežiūros priemones. Ir nesvarbus man nei produktų kvapas, įpakavimas, ar prekinis ženklas - man tereikia teigiamo, akivaizdaus rezultato! "Kerastase" Discipline linijos priemonės į mano rankas pateko visiškai netikėtai ir buvau tiesiog apakinta to, ką jos daro mano plaukams! Nuoširdžiai pripažįstu, tai geriausia, ką teko išbandyti ir drąsiai galiu teigti, jog tai priemonės idealiai tinkančios mano plaukų tipui.

Monday, 7 November 2016

SHOPPING DAYS / GEDIMINO 22


Nors dar tik Lapkričio pradžia, ko gero dauguma iš mūsų jau susimąsto ne tik apie naujo palto įsigyjimą, bet ir suknelę, ar kostiumėlį Kalėdoms, ar Naujųjų metų sutikimui. Kur ieškoti tų pačių pačiausių? Lapkričio 9-10 dienomis salone "GEDIMINO 22" nusimato "Shopping Days", kurių metu visoms prekėms (išskyrus Kalėdinę kolekciją) bus taikoma 20 procentų nuolaida! 

Kokių prekinių ženklų ten galima rasti? Red Valentino, Twin-Set, Max& Co., DKNY, Pinko, Marc Cain, 123, Gerry Weber, Manila Grace, iBlues ir Persona by Marina Rinaldi. Kaip jau supratote, net išrankiausia moteris šiame drabužių salone ras tai, kas artima jos širdžiai ir gyvenimo būdui.


Mano pasirinkimas : nuostabi ir šilta Twin-Set liemenė, Marc Cain marškiniai ir klasikinės Pinko kelnės. Derinį pagyvina Max&Co kaklo papuošalas ir talpi, subtili DKNY rankinė. Elegantiška, universalu, praktiška. Viską ir dar daugiau rasite Gedimino pr. 22


Wednesday, 2 November 2016

INVISIBOBBLE / kaip per kelias sekundes išsitampusią gumytę paversti nauja?


Ko gero pritarsite, jog medžiaginių, įprastų gumyčių plaukams era jau senai baigėsi. Didžioji dalis merginų ir moterų naudojasi būtent "Invisibobble" ir nė nesiruošia jų atsisakyti! Kodėl? Atsakymas paprastas : jos neveržia plaukų (dėl to dėl įtemptos odos nėra galvos skausmo), išsitampiusios grįžta į savo pradinę formą (todėl galima drąsiai teigti, jog yra amžinos), neplyšta ir yra stilingos. Juk nešiojamos ant rankos jos atlieka ir aksesuaro funkciją. Taip, telefono laidas užvaldė pasaulį ir nė nemano trauktis! Labai nustebau, kai sužinojau, jog ne visos merginos žino, kaip išsitampiusią gumytę paversti naujutelaite, todėl noriu pasidalinti patarimu, kuriuo pasinaudojusios savo "Invisibobble" per kelias sekundes grąžinsite į pradinę formą.

WHERE TO STAY IN RIGA / "PULLMAN HOTEL RIGA OLD TOWN"Ryga - miestas, su nuostabia architektūra ir magiška atmosfera. Su kiekvienu apsilankymu kaimyninės šalies sostinėje aš ją įsimyliu vis labiau! Visuomet kartoju tą patį - atrodo tik trys valandos kelio automobiliu, o jausmas, lyg būtum kažkur toli toli. Šiandien noriu su jumis pasidalinti trumpa "Pullman" viešbučio apžvalga, kuriame apsistojau trims dienoms Rygos mados savaitės metu.


Tuesday, 1 November 2016

SMASHBOX / first impression / pirmas įspūdis


Ilgai laukta "SMASHBOX" kosmetika pagaliau Lietuvoje! Jų vizija - makiažo priemonių, skirtų naudoti profesionalių fotosesijų metu, kūrimas ir gamyba. Apie šį, Los Andžele gimusį kosmetikos prekinį ženklą girdėjau tik iš užsienio youtuberių, todėl buvo smalsu dalį produktų išbandyti ir įvertinti pačiai. Žinant, jog ją naudoja pasaulinio žvaigždės, nusprendžiau surizikuoti ir vietoj pamėgtų "Urban Decay" priemonių su savimi į Ryga pasiimti "Smashbox". Trijų dienų su šia kosmetika man pakako, kad susidaryti pirmąjį įspūdį, todėl nieko nelaukę pradėkime.

#RFW / KATYA KATYA SHEHURINA / SS17


"Katya Katya Shehurina" kolekcijos pristatymo laukiau labiausiai. Pirmą kartą su dizainerės kūryba susipažinau dar pavasarį vykusioje Rygos mados savaitėje. Atvipusiu žandikauliu stebėjau podiumu žingsniuojančias, K.Shehurinos suknelėmis pasipuošusias paneles ir tyliai svajojau vieną iš jų (kūrinį, ne modelį, haha) priglausti savo spintoje. Svajonė dar neišsipildė, tačiau praėjus pusmečiui gavau dar vieną galimybę pasimėgauti nuostabiu vaizdu - naująja "Katya Katya Shehurina" kolekcija.

OUTFIT / #RFW


Blouse - MEY (SISTIANA BOUTIQUE) / Jacket - STRADIVARIUS / Culottes - MAX&Co. (SISTIANA BOUTIQUE) / Botforts - VERO CUOIO (BIANCO) / Bag - RANKINIU NAMAI / Sunglasses - FENDI

Niekuomet nežiūrėjau į kulotes kaip į drabužį, galintį atsirasti mano spintoje. Aš šventai tikėjau, jog trijų ketvirčių ilgio kelnės man netinka, nors niekuomet jų nesimatavau ir pripažįstu, taip manyti buvo kvaila, todėl šiandien su pasididžiavimu noriu pristatyti savo pirmąsias "MAX&Co." sijonkelnes iš "Sistiana Boutique", kurias aš tiesiog įsimylėjau! Kulotes galima devėti labai įvairioms progoms, tik svarbu atitaikyti ne tik jų spalvą, raštą, tačiau ir medžiagą, bei pritaikyti tinkamą avalynę.