Saturday, 24 December 2016

KŪČIOS / Arba kaip aš supratau, jog pasenau


Waistcoat - SHOPOMANIJA / Botforts - BIANCO / Hat - H&M STUDIO 
 Watch - DANIEL WELLINGTON

Kūčios - diena stebuklinga. Pati jaukiausia. Laukiamiausia metuose. Paskendusi pyragėlių su aguonuomis ir mandarinų kvapuose. Stebuklų, ramybės ir susitaikymo metas. Su malonumu prisimenu dienas, kuomet su mama ar močiute ant stalo tiesdavome ryškiai raudoną staltiesę, po kuria pakišus šieno nelikdavo nieko kito, tik siurbčioti aviečių kisielių ir laukti vakaro, kuomet visi sėsime prie stalo, ragausime dvylika patiekalų ir ateis taip ilgai lauktas Kalėdų Senelis. Gera būti vaiku!

Thursday, 22 December 2016

KIEHL'S x JEREMYVILLE


Ilgi ir tamsūs žiemos vakarai - puikus laikas pasilepinimui ir vonios malonumams. Karštai voniai, kaukėms, skaniai kvepiantiems kūno šveitikliams, ar giliai maitinantiems kremams. O jeigu dar uždegti žvakę, įsijungti mėgiamą serialą, ar griebti gerą knygą? Dabar, kuomet namuose didžiąją dalį laiko girdisi vaikiškas juokas, vakare prisipilti vonią pilną vandens ir atsipalaiduoti - tikra prabanga. Arba kartu su krūva žaislų, antyčių ir spalvotų putų, arba nieko. Ir žinoma, anoks čia poilsis šveisti mažas pėdutes ir akylai stebėti, kad mažylis nepaslystų, ar nesukeltų potvynio. Smagu, tačiau kartais taip norisi pabūti vienumoje su pačiu savimi ir bent trumpam pamiršti apie darbus ir problemas...
 iandien noriu papasakoti apie keturis "KIEHL'S" produktus, kurie į mano namus atkeliavo nuostabaus grožio, limituoto leidimo dėžutėje, iliustruotoje "JERREMYVILLE" piešiniais ir personažais. Per metus teko išbandyti tikrai daugybę priemonių iš "Kiehl's", todėl nieko keisto, jog didžiają dalį kūno ir veido priežiūros priemonių dalį užima būtent jos.

Monday, 19 December 2016

PUPA / RED QUEEN Kalėdinė kolekcija

 
Prieššventinis laikotarpis smagus ne tik dėl artėjančios puotos su dvylika patiekalų artimiausių žmonių rate, ar balkonuose ir vitrinose pasirodžiusių lempučių ir galybės kitos jaukios, bei šaunios šventinės atributikos, tačiau ir dėl dar vienos priežasties - visi kosmetikos gamintojai išleidžia limituotas, Kalėdines kolekcijas! Pamačius "PUPA" "Red Queen" grožybes man nekilo jokių abejonių - pirmąją išbandysiu karališko įpakavimo, parfumuotą pudrą "Red Queen Golden Powder" veidui ir kūnui.

Saturday, 17 December 2016

DANIEL WELLINGTON / classic black watch & cuff bracelet


O dieve, atrodo dar vakar kalendoriuje šmėžavo pirmosios Gruodžio dienos, o žiūrėkit, šventės jau ant nosies ir pirmasis žiemos mėnesis eina į pabaigą. Pripažinsiu, šios kelios savaitės tiesiog iki galo  mane pribaigė kaip už išlikimą kovojantį žvėrelį, tačiau tikiuosi dabar viskas pasisuks gera linkme ir nei sveikata, nei kitos problemos kojos man nebepakiš.

Kaip jau supratote iš pavadinimo, įrašo kaltininkas - Daniel Wellington. Unisex stiliaus laikrodžiai su ganėtinai siauru pasirinkimu lengvu mostu užvaldė visą pasaulį. Mano klasikinis laikrodis baltu ciferblatu tarnauja jau daugiau nei dvejus metus ir tinka bene prie bet kokio mano drabužio derinio. Tokius universalius aksesuarus aš tiesiog dievinu! Kartais susilaukiu replikų, jog šio gamintojo laikrodžiai jau visiems nusibodę, tačiau man nesvarbu - aš tikima Daniel Wellington gerbėja. Gavusi pasiūlymą išsirinkti naująjį laikrodžio modelį net nedvejojau. Juodas ciferblatas, rosegold detalės - klasika. Maniškis "Cornwall" (kaip ir visi kiti "DW" laikrodžiai) tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek jaunimui, tiek brandesnio amžiaus žmonėms - visa esmė dirželyje, kurį pasirinksite. Labiau universaliau turbūt ir būti negali. 

Be to, buvau maloniai nustebinta pamačiusi, jog www.danielwellington.com 
atsirado paprastos, subtilios apyrankės. Ir vėl eilinį sykį įsitikinau, jog less is more. Laikrodžio ir apyrankės duetas groja nuostabiai. Norite išgirsti melodiją? Su kodu "ABSENTTA" visiems laikrodžiams galioja 15 proc. nuolaida iki Gruodžio 31 dienos. 

Thursday, 1 December 2016

OUTFIT / MAX&CO. CHRISTMAS


Dress, coat, handbag, belt - MAX&CO. / High heels - ZARA / Watch - DANIEL WELLINGTON

Na ką, draugai ir nelabai? Sveikinu su oficialia žiemos pradžia! Už lango sniegas jau ne naujiena, šventinė nuotaika kyla su kiekviena diena, o mandarinai, karštas šokoladas ir Kalėdinė atributika eina į trasą. Viskas būtų gražu ir smagu jei ne keli dalykai, kurie man, kaip tinklaraštininkei, sukelia daug problemų : nenuspėjamas oras ir anksti temstantis dangus. Tenka ieškoti alternatyvų, tačiau visi puikiai žinome, jog nuotraukų dienos apšvietime neatstos niekas. Kaip bebūtų gaila, įamžinti savo "MAX&CO." derinį lauke buvo mažų mažiausiai ekstremalu. Stiprus vėjas, šlapdriba ir tamsus dangus nežadėjo nieko gero ir taršė mano plaukus į visas puses, tad neliko nieko kito, tik pasislėpti prekybos centre ir pradėtą procesą tęsti ten.