CLINIQUE / PEP-START

20:51:00


 "Clinique" kosmetika ir veido priežiūros priemonės Lietuvoje jau senai nebe naujiena. Armiją gerbėjų surinkęs prekės ženklas išsiskiria iš kitų kosmetikos gamintojų savo bekvapiais, alerginių reakcijų nesukeliančiais ir kokybiškais produktais, kurie be jokios abejonės yra paremti moksliniais tyrimais ir pasak "Clinique" atstovų - sukurti pačių geriausių dermatologų. Mano pažintis su "pep-start" linija prasidėjo daugiau negu prieš mėnesį, Dubajuje. Surizikavusi vietoje savo įprastų veido priežiūros priemonių į lagaminą įsimečiau dar neišpakuotus ir nebandytus "Clinique" produktus.


Kaip dažnai turėtume naudoti šveitiklius veido odai? Vieningo atsakymo nėra, kadangi viskas priklauso nuo jūsų odos tipo, tačiau dauguma sutinka, jog karto (o daugiausiai dviejų) per savaitę pilnai užtenka negyvų odos ląstelių pašalinimui. "Clinique" pep-start 2in1 šveičiamasis veido prausiklis skirtas visų tipų odai. Silpno, tačiau neitin malonaus kvapo priemonė puikiai susitvarko su negyvomis odos ląstelėmis, bei nešvarumais. Šveičiamosios dalelės - vidutinio kietumo, o prausiklio spalva - ryškiai oranžinė. Naudojama nedideliais kiekiais tinka ir jautriai odai, tačiau labiausiai rekomenduoju mišriam ir riebiam odos tipui. Tai nėra produktas, kurį užbaigusi norėčiau įsigyti, kadangi labai nuliūdau internete radusi informacijos, jog ši priemonė buvo testuojama su gyvūnais. Gėda. Talpa - 125ml, kaina - 25.95eur
 

Kremus paakiams myliu ir noriai naudoju kiekvieną dieną, tačiau nesijauči turinti teisę apie juos kalbėti, kadangi nė neįsivaizduoju, veiksmingi jie ar ne! Kaip tai yra įmanoma? O atsakymas labai paprastas : tfu tfu tfu, neturiu jokių problemų su paakių oda, tamsiais ratilais ir patinimais, todėl nei kremai, nei maskuokliai neužima jokios vietos mano TOP dešimtukuose. Ar ne dvidešimtukuose.
"Clinique" pep-start skaistinantis paakių kremas (pasak gamintojų) septynių peptidų poveikiu skaistina odą, suteikia jai energijos ir taipogi tinka visų tipų odai. Man patiko tai, jog jis yra visiškai bekvapis, labai lengvos konsistencijos ir greitai įsigeria. Kremas iš tiesų padeda greičiau išnykti lengvam rytiniam patinimui, o vakare nuvalius akių makiažą nuramina odą. Riebų NE sakau plastmasiniam aplikatoriui, kuris pasak visko turėjo būti "žvaigžde", tačiau man tiesiog sukelia diskomfortą, todėl produktą kur kas patogiau lengvais tapšnojimais įmasažuoti pirštais.
Talpa - 15ml, kaina - 29.95eur
 

Na ir pabaigai, mano favoritas - "Clinique" pep-start Hydroblur Moisturizer. Odą tobulinantis, neriebus drėkinamasis kremas. Labai rekomenduoju toms, kurių veido oda, arba "t" zona linkusi blizgėti. Kaip jau supratote, priemonė skirta normaliai, mišriai ir riebiai odai. Likau sužavėta to, kaip kremas veidui suteikia lengvą, matinį, o tuo pačiu ir "bluro" efektą! Mano kiekvienas rytas jau daugiau negu mėnesį prasideda būtent su šia priemone. Nė karto nepasireiškė jokios alerginės reakcijos, išbėrimai, ar tiesiog nemalonūs pojūčiai. Nuostabi, šilkinė tekstūra ir labai "skanus" lengvai rožinis atspalvis. Pastebėjau ir tai, jog naudojant šį kremą makiažo pagrindas išlieka kur kas ilgiau. Ir kad ir kaip girčiau šią "Clinique" priemonę, dešimties balų jai skirti negaliu. Kodėl? Dėl to paties - bandymų su gyvūnais. Reziume - must have ne must have. Jūsų teisė rinktis.
Talpa - 50ml, kaina - 27.95eur
 clinique dou

You Might Also Like

2 COMMENTS

  1. nesuprantu ko jūs taip pergyvenat dėl bandymų su gyvūnais, jei pati išbandinėjat paakių kremą savo noru nors kaip pati rašot "neįsivaizduoju, veiksmingi jie ar ne! ... tfu tfu tfu, neturiu jokių problemų su paakių oda, tamsiais ratilais ir patinimais".

    ReplyDelete
  2. Tame ir yra esmė, kad Absentta priemones išbando savo noru, o ne narvelyje įkišta ir negalėdama tam pasipriešinti.

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta