DEICHMANN / o su kokiais bateliais gyvenimo maratoną bėgsi tu?

18:12:00Rytas prasidėjo ramiai. Dėl šiokių tokių negalavimų sūnus nekeliauja į darželį, tad čiumpu su savimi mažąjį neklaužadą į "Deichmann" naujos kolekcijos pristatymą, kitaip tariant ankstyvą blogerių vakarėlį - pusryčius. Maloniai nustembu būryje kolegių išvydusi ir iš Kauno paršuoliavusias Ingą (iš Inna's Corner) bei Leticiją (Sugarbones). Patogiai įsitaisome "ISM" inovacijų erdvėje ir klausomės "Deichmann" atliktos apklausos rezultatų apie jus. Taip taip, apie lietuvių nenorą išsiskirti iš minios.


Tyrimas atskleidė, jog maždaug pusė lietuvių neskiria dėmesio savo stiliui ir ir nemėgsta būti dėmesio centre. "Nors šiuo metu didžioji dalis lietuvių rinkdamiesi avalynę ar stilių vis dar nedrąsūs, ši tendencija pamažu keičiasi. Trečdalis apklaustųjų (28 proc.) stengiasi savo stiliumi išsiskirti iš minios, nes juo pasitiki, o 16 proc. mėgsta atkreipti į save dėmesį. Tad nors vyraujanti tendencija vis dar rodo lietuvių konservatyvumą, iš vakarų atkeliaujančios laisvumo idėjos neaplenkia ir Lietuvos. Į stiliaus tendencijas vis daugiau dėmesio kreipia jaunimas, didžiųjų miestų gyventojai ir, žinoma, moterys“, – teigia „Deichmann avalynė“ pardavimų vadovė Živilė Mazurkaitė.


Pavasario tendecijas pristatė visuomet švytinti ir šmaikšti Indrė Stonkuvienė. Pasak jos, šį sezoną vyraus būtent šis penketukas : sportiniai bateliai, masyvūs padas, žemakulnės basutės, perforuoti aukštakulniai ir hipiškas 80-ųjų stilius. Dideliam mano džiaugsmus, sportiniai bateliai (mano mylimiausi) vis dar yra on top, todėl be jokio sąžinės graužaties ir toliau derinsiu laisvalaikio avalynę su suknelėmis ir sijonais. Iš naujosios "Deichmann" kolekcijos pasirinkau ramų, šviesiai pilkos spalvos batelių modelį ir susimąsčiau, tai kuriai gi Lietuvos gyventojų daliai priklausau aš? Mėgstantiems išsiskirti, ar mieliau liekantiems komforto zonoje? 

Pavasaris nusimato saulėtas ir šiltas, tad pasirūpinkite naujų batų pora ir pirmyn į gyvenimo maratoną!


You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta