GUNS 'N' ROSES / SHOP MY LOOK

13:09:00


Shirt 1 - RESERVED / Shirt 2 - RESERVED / Cap - ASOS / Jeans - RESERVED / Shoes - OTRE / Watch - CLUSE / Cuff - DANIEL WELLINGTON / Handbag - ALDO

Dievinu tuos rytus, kuomet tiesiog be priežasties (o gal ir su) prabudni su pačia geriausia nuotaika pasaulyje. Su plačia šypsena ir nuo juoko skaudančiais skruostais. Be jokios abejonės tokiomis akimirkomis į trasą keliauja (ir pirmu smuiku griežia) ryškus lūpdažis, dažniausiai - raudonas. Šoku į džinsus, laisvus marškinius, patogius aulinukus ir nė nespėjusi papusryčiauti jau labinuosi su "Workland" erdvėje susirinkusiomis tinklaraštininkėmis ir kolegomis. Mūsų nėra daug, todėl kiekvienas renginys tampa nedideliu (bet itin maloniu!) bendruomenės susitikimu. Tiesa, šiandien ne apie tai. Įkvėpta bendraminčių šiandien pirmą kartą savo tinklaraštyje skelbiu "Shop My Look" tipo įrašą, tad jeigu jums įdomu, kur (ir už kiek) galite įsigyti nuotraukose esančius drabužius ir aksesuarus - kviečiu skaityti.Marškiniai raudonai juodais langeliais dažnai siejami su kasdienišku ir kiek vyrišku stiliumi, kadangi kaip žinia, tokio tipo marškiniais filmuose (o kartais ir realiame gyvenime) mėgsta puoštis medkirčiai, ūkininkai, na ir šiaip įvairius fizinius darbus dirbantys vyrai. Tiesa, nebūtina drabužio nešioti pagal paskirtį! Marškiniais galima apsisiausti liemenį, taip paįvairinant savo drabužių derinį ir ne tik įnešti daugiau spalvų, tačiau ir vizualiai keliais centimetrais suliekninti liemenį. Drabužį rasite  ČIA

Niekam ne naujiena, jog džinsai, kurių priekis yra kiek trumpesnis, nei vidinė pusė - pavasario / vasaros must have. Juos rasite bene kiekvienoje drabužių parduotuvėje, o maniškius - ČIA.  Ilgi, chaki spalvos marškiniai su rožės aplikacija ir skeltukais šonuose - ČIA.Vieną šeštadienio popietę užsukau į parduotuvę pasimatuoti sportinių batelių. Per svarstymų pusvalandį spėjau persigalvoti ir įnykau į aukštakulnių paieškas. Ir vos tik pamačius šiuos aulinukus mano širdis nusirito į kulnus ir aš supratau, jog man nebereikia nieko, tik jų. Juodų, sunkių ir prie visko derančių. Apžiūrėti iš arčiau galite ČIA.
 Kepurės su snapeliu, kaip ir skrybelės - daiktas stebuklingas. Vėluoji, vertiesi per galvą, baigėsi sausas šampūnas, o gal vakar užmigai su šlapiais plaukais ir lyg tyčia sugedo tiesintuvas? Išeitis - ČIA.  Ir net jeigu vėluoji, vėluok stilingai - ČIA. Laikrodį papildo viena mėgstamiausių apyrankių - ČIA.

Ką manote apie tokio tipo įrašus ir ar verta juos skelbti dažniau? Kaip visada lauksiu jūsų nuomonės komentaruose. Nuotraukos - Aliona (Lithuania Beauty Blog)

You Might Also Like

2 COMMENTS

  1. Batai labai simpatiški <3 nors ir "pavasaris", norisi tokių, galinčių būti akcentu prie juodai pabodusio palto

    ReplyDelete
  2. Aš esu UŽ tokius įrašus ir laukiu jų kuo daugiau :)

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta