GIORGIO ARMANI / Sky di Gioia

23:30:00Pasak gamintojų, Sky di Gioia jungia įtikinamą patirtį, perduodamą grožio ir begalinio masto regėjimu, kuris ramina ir sukuria laimę... Vaizdą, kurio patrauklumas niekada neišnyksta: tai virš jūros rausvai švytinčio saulėtekio patrauklumas. Tai taip pat ir vilties žinutė: kiekvienos dienos pradžia su juo atneša begalę naujų galimybių, o kiekviena aušra yra optimizmo viltis.

Parfumerė Marie Salamagne panaudojo senovinius būdus sulieti dangų švelniais atspalviais ir sukūrė rasa kvepiančios šimtalapės rožės širdį Sky di Gioia. Pridėjo ir putojančių vaisių pokvapių: šviežio, sultingo ličio kartu su traškia žalia kriauše; abu kvepiantys kaip vienas, kaip saulės spindulys. Aksominė bijūnų prabanga perdengia rožę, šviežiais lašeliais persimaišančią su švelniai sūriu Transluzone aromatu. Dosnus, glostantis, tradiciniu būdu įpiltas šimtalapės rožės traukalas suteikė dar daugiau subtilumo. Galiausiai, baltas muskusas Helvétolide papildo šį prigimtinai moterišką ir džiaugsmingą pasaulį savo juodųjų serbentų pumpurų ir gervuogių lapų kvapu.


Ką apie šiuos kvepalus manau aš? Jie man tiesiog netinka. Sunku vertinti ir daugžodžiauti, kuomet kvapas nė lašeliu neatitinka mano charakterio, gyvenimo būdo ir pomėgių. Gaivu, vasariška, saldu.

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta