Ilgų plaukų magija / Plaukų priežiūros priemonių TOP 5

12:27:00


(Plaukų priežiūros priemonės iš (www.mini-maxi.lt)

Mūsų plaukai - neįkainojamas turtas. Ilgaplaukių moterų energetika - stipri, švari, ypatingai moteriška. Senovėje moters plaukų kasa simbolizavo trijų pasaulių susijungimą - Javi (žemiškasis žmonių pasaulis), Navi (tamsiųjų dievybių pasaulis) ir Pravi (pasaulis, kurį valdo šviesiosios jėgos). Trys tolygiai paskirstytos sruogos tarnavo kaip energijos kanalai : per stuburą nusidriekusi kasa saugojo moteris nuo piktų dvasių, o šviesios visatos jėgos per plaukų galiukus kūną užpildydavo gyvenimiškąja jėga.

Senovės išmintis byloja, jog tvarkinga moters šukuosena atspindi tvarką galvoje, todėl moters plaukai privalo būti prižiūrėti, gražūs ir sveiki. Moteris išsileisdama plaukus išleidžia ir savo energiją, taip sudarydama magišką traukos ratą, tačiau derėtų nepamiršti, jog plaukas tuo pačiu labai lengvai sugeria ir svetimą negatyvą, neigiamas emocijas - pavydą, pyktį.

Mintys, kurios sukasi jūsų galvoje pinant kasas, ar šukuojant plaukus turi labai didelį šansą lengvai realizuotis, todėl galvokite tik apie gerus, malonius ir jums svarbius dalykus. Plaukai turi atmintį ir labai ilgai saugo informaciją. Vykstant šukuosenos pokyčiams (kirpimas, dažymas) vyksta ir pokyčiai, permainos gyvenime. Ir nors tai tik prietarai, tačiau ko gero dauguma iš jūsų su tuo jau susidūrė.

Šiandien noriu pasidalinti savo pačiomis mėgstamiausiomis plaukų priežiūros priemonėmis, kuriomis naudojuosi labai ilgą laiką ir vis dar esu nuo jų priklausoma. Visas jas raste "Mini-Maxi" internetinėje parduotuvėje ČIA.


"Kerastase Discipline Bain Fluidealiste"

"Kerastase Discipline Bai Fluidealiste" - glotninamasis šampūnas, skirtas sausiems, besiveliantiems, nepaklusniems plaukams. Puikiai putoja, dažnai  susidoroja su visais nešvarumais vos po vieno plaukų trinkimo. Kvepia nuostabiai! "Kerastase Discipline" išlygina plaukus, akivaizdžiai juos glotnina, todėl mylinčioms ir siekiančioms purumo ir apimties - nerekomenduoju. Aš amžinai kovoju su besiveliančiais, besipučiančiais plaukų galais, todėl man šios priemonės yra lyg Dievo dovana. Mūsų draugystė tęsiasi beveik metus ir šis šampūnas vienareikšmiškai yra pats mėgstamiausias!"Nashi Argan"

Su "Nashi Argan" susipažinau ne taip ir senai (prieš gerą pusmetį), tačiau priemonės man paliko neišdildomą įspūdį! Plaukų kondicionierius daro stebuklus ir visos moterys, kovojančios su besiveliančiais, sunkiai iššukuojamais plaukais privalo jį išbandyti. Aliejus plaukams - the best. Lengvas, greitai įsigeriantis, neriebinantis plauko. Abiejų priemonių kvapas vienodas - dieviškas. Pagaminta Italijoje, o dar ir iš perdirbimui tinkamų medžiagų!


"Loreal Absolut Repair Lipidium"

 Su šia plaukų kauke susipažinau praeit metų Spalį. Puikiai atsimenu kada, kadangi tuo metu važiavau į Talino mados savaitę ir žavėjausi priemonės efektingumu. Regeneruojamoji pažeistų plaukų kaukė intensyviai maitina, atgaivina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Ja naudoju ne dažniau nei kartą per savaitę, kadangi efektas jaučiasi net po kelių plaukų trinkimų.


"Batiste"

Vieną sauso šampūno buteliuką namuose turėti būtina, nes niekada negali žinoti, kada jo tau prireiks! Idealus variantas - mini buteliukai, kuriuos galima įsimesti į rankinę, ar rankinį lagaminą lėktuve. Sausi šampūnai yra puiki išeitis tais gyvenimo atvejais, kai nėra laiko palįsti po dušu, atgaivinti savo plaukus, tačiau piktnaudžiauti jais taip pat nepatartina. Pirmoji pažinti su "Batiste" įvyko daugiau nei prieš dviejus metus, tačiau tą kartą ko gero buvau per daug įnoringa ir išpeikiau sausą šampūną kaip kokį nieko vertą produktą, tačiau praėjus pusmečiui supratau, jog tai yra tikra Dievo dovana, kaip ir visos šiame įraše paminėtos priemonės.

"Mini-Maxi" - naujas, revoliucinis grožio klubas internete, prekiaujantis Kardashian Beauty, Kerastase, Moroccanoil, Tangle Teezer ir daugybės kitų populiarių prekinių ženklų produkcija. Ypatingai žemos kainos ir (tik dabar) nemokama narystė. Pasirūpinkime savo plaukais dabar!

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta