OUTFIT / Balto švarko istorija

17:18:00


 


Blouse - RESERVED / Watch - CLUSE / Jacket - RESERVED / Sneakers - CONVERSE / Trousers  - RESERVED / Choker - STRADIVARIUS / Necklace - MICHAEL KORS

Sapne regėti baltą švarką reiškia tai, jog jūsų visi šiuo periodu pradėti reikalai ir projektai bus sėkmingai realizuoti. Sapnuoti jog jį vilkite taipogi  reiškia sėkmę, jums palankiai besiklostančias aplinkybes ir šviesią, artimą ateitį, tad kodėl gi tiesiog nečiupus laimės paukštės už uodegos ir balto švarko neprisijaukinus savo spintoje? Juolab šis drabužis yra ypatingai universalus ir turi galią bet kokį derinį paversti labiau oficialiu, ar šventišku.Mano draugystė su pirmuoju, baltu švarku prasidėjo prieš gerus penkis metus, kuomet pirmą kartą įsigyjau "Converse" sportbačius. Avint juos ir vilkint paprastus, lengvai plėšytus džinsus mano drabužių deriniai atrodė pernelyg sportiški ir tinkami tik laisvalaikiui, tačiau meilė sportbačiams buvo stipresnė už viską šiame pasaulyje, todėl nusprendžiau įsigyti baltą, klasikinį švarką. Nepatikėsite, jis taip pat buvo iš "Reserved" parduotuvės, kuri tuo metu dar buvo įsikūrusi antrame prekybos centro "Panorama" aukšte.


Na ir ką.. Toks paprastas, atrodo niekuom neypatingas drabužis įvykdė tikrą perversmą mano drabužinėje! Aš negalėjau patikėti, jog klasikinį ir sportinį stilių galima taip lengvai derinti, o tuo pačiu atrodyti ir oficialiai, ir patogiai. Pagal jūsų figūrą teisingai parinktas baltas švarkas gali tapti tikru gelėjimosi ratu drabužių jūroje. Jis puikiai papildo bene kiekvieną drabužių derinį : ar tai būtų vakarinė, kokteilinė suknelė, ar džinsiniai šortai, odinis sijonas, klasikiniai kapriai. Balta spalva prideda lašelį prabangos, o ir vienspalvį, šviesų drabužį yra kur kas legviau derinti. Mano herojų galite įsigyti paspaudę ČIA. Patikėkite, balti drabužiai neša sėkmę! Tegul svajonės pildosi, iki.

#shopmylook : www.reserved.com


You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta