OUTFIT / vynas, kaimynai, vaikystė

18:51:00


Jumpsuit - RESERVED / Blouse - VINTAGE / Bikini top - CALZEDONIA / Cluch - ALDO / Watch - CLUSE / Hat - H&M STUDIO

Guliu patogiai įsitaisiusi ant sofos, žiūriu į kompiuterio ekraną ir jau kelias valandas nesugebu suregzti net pirmo sakinio. Noriu pasipasakoti apie vaikystę ir malonius, nostalgiškus prisiminimus. Minčių milijonas, tačiau rankų pirštai tarytum protestuoja! Neapsikentusi griebiu piniginę ir greitu žingsiu kulniuoju į parduotuvę. Reikia vyno! Penktadienis, todėl gatvės vis dar pilnos automobilių ir jų pavargusių vairuotojų. Penkios minutės ir grįžtu namo su beprotiškai žaviu ir daug teksto žadančiu 'prosecco' buteliu. Dar akimirka ir aš susivokiu, jog neturiu kamščiatraukio. Are you kidding me? 

 Kaimynų vis dar nepažįstu. Ką jie apie mane pagalvos, jeigu 18.00h vakaro prašysiu paskolinti kamščiatraukį?! Bet juk ne 10h! Ir ne 13h, ir iš viso koks man skirtumas, po velnių, todėl nesuku galvos. Nuostabi, ilgakojė blondinė netyčia pasitaikiusi mano kelyje pasikviečia į svečius ketvirtame aukšte ir paskolina tai, ko neturiu savo virtuvėje. Besileidžiant laiptais susimąstau, kaip būtų gera susipažinti su visai žmonėmis gyvenančiais mano name. Ir nesvarbu, kiek jiems metų, ką jie veikia, ar į ką tiki.


Taigi. Taurė pilna, du gurkšniai ir aš rami. Pabėgti nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduoti gamtos apsuptyje - štai ko šiuo metu labiausiai trokštu! Tebunie tai namelis kopose, prie ežero, ar tiesiog nedidelė sodyba kaime. Neilgam, gal keturioms, penkioms dienoms. Savaitgalį besisvečiuojant  pas tėvus apemė keistas, bet tuo pačiu malonus 'deja vu' jausmas : norėjosi pasivaikščioti taip gerai pažįstamais takais ir keliukais, važinėti dviračiu, klausyti senų dainų, prisiminti senus draugus, simpatijas, svajones. Kodėl kalba eina būtent apie vaikystę, jeigu įrašas skirtas drabužių deriniui? O gi todėl, nes džinsinis kombinezonas man siejasi su vaikyste, mamos keptais vafliais, bažnyčia sekmadieniais  ir akmenukais pakelėje. Turėjau kvailą maniją juos kolekcionuoti. Drabužių derinį įamžinau kaip senais gerais laikais - prie namų, brolį įdarbinus fotografu. Kombinezoną ir daugiau grožybių kaip ir visada rasite www.reserved.com


You Might Also Like

2 COMMENTS

  1. Dear, you look gorgenous!! Fantastic outfit!

    ReplyDelete
  2. Dear, you look gorgenous!! Fantastic outfit!

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta