OUTFIT / 22 DAYS TILL AUTUMN

14:52:00
 Rasti stilingą, kokybišką, bet gerokai nukainotą drabužį ir jį įsigyti - malonumas, ar gėda? Niekam ne paslaptis, jog didelė dalis merginų ir moterų principingai perka drabužius tik prekybos centruose, užsienyje, ar internetu, o išparduotuvių ir mažų butikų prisibijo it velnias bažnyčios. Kodėl taip yra? Negi nugali tas nenumaldomas noras pasipuikuoti ir įrodyti (kam?!), jog kišenėse nešvilpauja vėjai ir gali sau leisti pirkti paltą, kurio triženklė suma prilygsta minimaliam, ar net vidutiniam Lietuvos gyventojo atlyginimui? O galbūt gėda, jog Onutė su Maryte tarpusavy šnabždėsis, jog taupai? 

Draugai, pagalvokime blaiviai - kam pirkti paltą už tris šimtus eurų, jeigu tokios pačios kokybės drabužį galime įsigyti su 70% nuolaida? Tiesa, jeigu norite prisidėti prie parduotuvės nuomos, atlyginimo darbuotojams ir dar įdėti nepažįstamam dėdei į kišenę savo sunkiai uždirbtų pinigų - mielai prašom, na o jeigu nepasididžiuojate apsilankyti išparduotuvėse, kviečiu skaityti įrašą apie mano atradimą Vilniaus pakraštyje. Danijoje pasiūtų kardiganų, kuriuos vilkiu įrašo nuotraukose, kaina - tik 35eur!

Įdomus tas likimas. Jis mane suveda (bet tuo pačiu ir išskiria) su daugybe labai skirtingų žmonių. Kartą eilinį sykį benuodėmiaujant  "Meatbusters" terasoje susipažinau su moterimi, kuriai ir priklauso išparduotuvė, apie kurią žadu papasakoti. Ji įsikūrusi dviejose Vilniaus dalyse : prie Gariūnų automobilių turgaus ir Antakalnio mikrorajone. Išsigandote žodžio "turgus"? O veltui.

Nedideliame, kiek chaotiškame outlet'e galima rasti "Geox", "Tommy Hilfiger", "Antony Morato" ir daugybę kitų prekinių ženklų. Paltai kainavę 300-400eur čia parduodami po 50-100eur, tobuli, klasikiniai švarkeliai (su natūralios odos įsiūvais) kainavę daugiau nei 200eur parduodami vos po 12 eurų.. Nemeluosiu, mane sužavėjo toli gražu ne visi savo naujų šeimininkų laukiantys drabužiai, tačiau nepamirškime, jog skonis ir stilius draugų neturi. Rudens sezonui neįsigyti tobulai šilto, stambiais siūlais megzto kardigano už 35 eurus yra tikrų tikriausia nuodemė!

 Išparduotuvė randasi ne turgavietėje, o už "Circle K" degalinės. Nepasididžiuokite ir užsukite - Gariūnų g. 49, Vilnius

P.S. Baltą kuprinę galite įsigyti čia


You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta