Kaip paprasta diena gali tapti ypatinga

21:36:00


Pabudau aštuntą ryto nuo iki gyvo kaulo nusibodusios žadintuvo melodijos. O jūs, ar pastebėjote, jog net pati mylimiausia daina, nustatyta kaip žadintuvo garsas, galiausiai tampa tiesiog nepakenčiama? Vaikystėje tikėdamasi gražios dienos pradžios tokiu būdu sugadinau krūvą gražių dainų. Šiandien sau prižadėjau, jog dieną praleisiu produktyviai, todėl nieko nelaukusi pradedu pro truputį žadinti į šiltą antklodę susisukusį sūnų. Kava, elektroninis paštas ir nesuvokiamas viduje krebždantis džiaugsmas. Turbūt dėl to kaltas ruduo.

 Pakeičiau gyvenamąją vietą, todėl kelias į darželį prailgo bene trigubai. Išleidžiu savo mažąjį ir grįžtu namo pusryčiauti. Nesuprantu kodėl, tačiau jaučiuosi it laimėjusi milijoną ir su šypsena po nosimi burbu net pačiai nesuprantamas melodijas. Išverdu pietums voveraičių sriubą, tinklaraštyje paskelbiu naują įrašą, nusidažau plaukų šaknis ir kimbu prie savo kosmetikos lagamino. Šiandien aš nusiteikusi ryškiam makiažui! 

Popietė saulėta ir jauki. Su geriausia drauge Valerija (iš Hashtagmyday) susitinkame prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, kurios kolonos pasitarnauja šio įrašo nuotraukoms. Geriame kavą Gedimino prospekte ir negalime atsigrožėti gražiu oru ir itin teigiama miesto atmosfera. Negaliu nė prisiminti, kada mane taip džiugino tokia paprasta diena kaip trečiadienis! Per nedideles spūstis centre nusigaunu iki "Grey" restorano, kuriame vyksta "Mis Palette" apdovanojimai. Kaip ir visada, restorano maistas puikus, o aplinka stilinga ir atpalaiduojanti. Penkios finalistės nerimauja prieš finalą, o aš gurkšniuoju šampaną ir galvoju, kaip gera būti kitoje barikadų pusėje. Laimi grožio tinklaraštininkė Roberta. Būtent už ją ir laikau visą vakarą kumščius! 

Restorano prieigose mane pasitinka į vyro ranką įsikabinęs, iš darželio grįžęs sūnus, ko pasekoje vakarieniaujame Pilies gatvėje, kalbamės ir stebime praeivius. Šalia groja gatvės muzikantai, taip sukurdami mano mylimiausią, magišką atmosferą, o aš tiesiog noriu, kad laikas sustotų. Kaip mažai reikia, kad pasijustum pačiu laimingiausiu žmogumi pasaulyje! Šiandien noriu padėkoti visiems mane supantiems žmonėms : šeimai, draugams ir kolegoms. Tik jūsų dėka paprasta diena gali tapti ypatinga. Ačiū.

P.S. Paltukas kurį vilkiu - iš išparduotuvės, apie kurią pasakojau ČIA.


You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta