L'OCCITANE GROŽIO DĖŽUTĖ / arba kaip aš susipažinau su Ieva

18:38:00"L'occitane" kelionė prasidėjo Provanso turgeliuose. Olivier Baussan būdamas vos 23-jų, teturėdamas distiliavimo aparatą ir sukauptas žinias apie augalus, distiliuodavo rozmarinų eterinį aliejų ir jį pardavinėjo. Vėliau sekė muilų, kremų gamyba.. daugybė kruopštaus darbo, gimtinės įkvėptų idėjų ir ir galų galiausiai pasaulį išvydo puikiai visiems žinomas prekinis ženklas "L'occitane". 

 Bendradarbiaujant su Ieva Mackevičiene, "L'occitane" sukūrė grožio dėžutę, apie kurios turinį šiandien jums ir papasakosiu. Pradėsiu turbūt nuo to, kaip susipažinau su žaviąja Ieva. Daugiau negu prieš septynerius metus teko šokti Gyčio Ivanausko režisuotame spektaklyje "Fashion Weekend" ir būtent čia, per visą mėnesį (kiekvieną dieną) "Lofte" vykusias repeticijas susipažinau su į Vilnių studijuoti atvažiavusia Ieva. Niekuomet nepamiršiu, kuomet per paskutinę spektaklio sceną teko užsiropšti ant aukštų, metalinių instrukcijų ir tylomis ten gulėti, o mums su Ieva prasidėjo nesustabdomas juoko priepolis, kurį baksnodamos vieną kitą vos ne vos numalšinome. Ligi šiol tai prisiminus veide norom nenorom atsiranda plati šypsena, cha cha.

Kuomet sužinojau, jog kaip savo pirmąją ambasadorę "L'occitane" pasirinko Ievą - nuoširdžiai apsidžiaugiau. Ji - protinga, charizmatiška moteris, galinti pasigirti natūraliu grožiu ir egzotiškais veido bruožais. Jos rekomendacijomis aš pasitikiu, todėl iš anksto žinojau, jog grožio dėžutės turinys bus kruopščiai atrinktas ir vertas dėmesio.
Ievos grožio dėžutės kaina - 29eur, o viduje esančių produktų vertė - 43eur. 
Viduje esančios priemonės parinktos ne šiaip sau : Ieva jomis naudojasi ir žavisi jau kelis metus. Rinkinį sudaro bijūnų dušo želė, migdolų šveičiamasis muilas, vyšnių žiedų rankų kremas ir lūpų balzamas, bei bijūnų veido kremas "Perfecting". Maloni smulkmena - 10eur kuponas sekančiam apsipirkimui. 

Bijūnų dušo želę "Pivoine flora" naudoju nuo pat pirmos dienos, kuomet dėžutės turinys pasiekė mano vonią. Nieko nenustebinsiu sakydama, jog jos kvapas - tikrai pasakiškas, o sudėtyje esantis bijūnų ekstraktas iš Dromo išsaugo natūralią epiderminio odos sluoksnio drėgmę. 

Vyšnių žiedų rankų kremas ir lūpų balzamas savo vietą rado automobilyje. Dienos bėgyje (o ypač kamščiuose) mėgstu tepliotis skaniai kvepiančiais dalykėliais, todėl šie du "L'occitane" produktai labai lengvai įsiliejo į mano kasdieninę rutiną. Ypatingai patinka švelniai rožinis lūpų balzamo atspalvis, na ir kas be ko  - skonis, bei kvapas. Apie rankų kremą nedaugžodžiausiu, kadangi ko gero kiekviena moteris žino, jog "L'occitane" garsėja būtent produktais, skirtais rankoms.

Šveičiamasis migdolų muilas atlieka dvi funkcijas : pašalina negyvas odos ląsteles ir drėkina (taip taip, drėkina, o ne sausina) rankų odą. Jo veikliosios medžiagos yra 100% renkamos tik Aukštąjame Provanse. Na o apie bijūnų veido kremą pakalbėsime kiek vėliau, kadangi kol kas testavimas vis dar procese, tad daryti išvadas - tiesiog per anksti. Pasak gamintojų, šis kremas tinka visiems odos tipams, o patentuotas bijūnų ekstraktas koreguoja veido spalvą ir tobulina jos pažeidimus bei tekstūrą.

Ši Ievos grožio dėžutė - limituoto leidimo, todėl paskubėkite "L'occitane" parduotuvėje įsigyti savąją. Spalio mėnesį parduotuves pasieks naujo leidimo rinkiniai, tačiau apie tai jums papasakosiu kiek vėliau. Iki!

You Might Also Like

1 COMMENTS

  1. This blog must be on some good books and good skin care products. Sorry but I am unable to understand it due to the language barrier.

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta