L'OCCITANE / bloggers box

18:24:00


Vos prasidėjus Spaliui, socialiniuose tinkluose (ir už jų ribų) žaibišku greičiu pasklido žinia apie "L'occitane" blogerių dėžutę. Visą mėnesį ją reprezentuos net 16 Lietuvos tinklaraštininkių ir youtuberių, o aš šiandien papasakosiu apie jos turinį ir galimybę laimėti!

Kaip jau minėjau praeitame įraše, "L'occitane" kelionė prasidėjo Provanso turgeliuose. Dvidešimt trijų metų Olivier Baussan teturėdamas distiliavimo aparatą ir sukauptas žinias apie augalus, distiliuodavo rozmarinų eterinį aliejų ir jį pardavinėjo. Vėliau sekė muilų, kremų gamyba.. daugybė kruopštaus darbo, gimtinės įkvėptų idėjų ir ir galų galiausiai pasaulį išvydo puikiai visiems žinomas prekinis ženklas "L'occitane". 

Artimiau susipažinusi su "L'occitane" produkciją jau turiu savo favoritus ir itin mėgiamus, bei kasdien naudojamus produktus. Vienaa mylimiausių yra ir blogerių dėžutės viduje - gaivinamasis taukmedžių veido tonikas! Jo sudėtyje nėra alkoholio (o tai man yra labai svarbu), švelnus taukmeždių ir gėlių vanduo puikiai tonizuoja, bei ramina odą. Šį toniką naudoju tiek ryte, tiek vakare ir esu šimtu procentu įsitikinusi, jog jam pasibaigus kulniuosiu tiesiai į "L'occitane" įsigyti naujo, didelio įpakavimo.

Antroje vietoje - migdolų dušo aliejus. Man jis yra lyg mažytė Dievo dovana, kadangi aš tiesiog einu iš proto dėl jo kvapo! Aliejus išsaugo hidrolipidinį odos sluoksnį ir ją drėkina, po maudynių palikdamas lengvą, šviežių migdolų aromatą.

Numeris trys - taukmedžio prausimosi veido aliejus. Šį produktą buvo itin smalsu išbandyti, kadangi niekuomet neteko susidurti su aliejiniais prausikliais. Bijojau, jog oda blizgės, atsiras nepageidaujamų spuogelių, produktas neteiks.. tačiau likau maloniai nustebinta. Kaip prausiklis jis yra išties puikus ir mano odą (mišri)  jį priėmė teigiamai. Pasak gamintojų jis susitvarko ir su ilgai išliekančiu akių makiažu, tačiau mano atveju teko griebtis pagalbinių priemonių ir aš nenustebau, nes kuomet makiažui naudoju ilgai išliekančias kosmetines priemones - jas nugalėti yra beprotiškai sunku, cha cha.

4. Taukmedžių sviesto rankų kremas. Ko gero kiekviena moteris žino, jog "L'occitane" garsėja būtent produktais, skirtais rankų priežiūrai. Svarbiausia - atrasti jums tinkantį ir patinkantį kvapą. Nors šis kremas rankų oda pasirūpina puikiai, deja kvapas man asocijuojasi su nemaloniais prisiminimais, todėl mieliau naudojuosi rankų kremu su vyšnių žiedais. 

Paskutinis, bet neprasčiausias - drėkinamasis taukmedžių kremas veidui. Apie jį nedaugžodžiausiu, kadangi su priemone vis dar bandau susidraugauti, tačiau galiu pagirti lengvą kremo konsistenciją : jis kaip mat įsigeria į odą nepalikdamas riebumo pojūčio (ko aš labiausiai bijojau, nes juk kalba eina apie taukmedį!) ir tinka bene visiems odos tipams. 

Blogerių dėžutės kaina - tik 15eur! Jas įsigyti, apžiūrėti galite čia https://www.loccitane.lt/bloggersbox arba "L'occitane" parduotuvėse. Ar verta pirkti? O kodėl ne? Ypatingai rekomenduoju dažnai keliaujančioms, ir ne tik dėl į lėktuvą neštis tinkamų dydžių, bet ir dėl dėžutės sudėties.

You Might Also Like

2 COMMENTS

  1. L'occitane kažkas dieviško, ypač jų rankų kremai. Tačiau ši nuotrauka..itin jauki!

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta