4F / traukos dėsnis, arba kaip likimas privertė mane sportuoti

20:12:00


Kartais per tiesiogines transliacijas socialiniuose tinkluose užsimenu apie traukos dėsnį. Negaliu nustoti stebėtis, jog toks moksliškai neįrodytas reiškinys mano gyvenime nuolatos veikia, po velnių! Kaip tai susiję su šiomis nuotraukomis? Trumpam grįžkime į 2017-ųjų vasarą. Panosėje nuolatos zyziau ir svajojau, kaip norėčiau bendradarbiauti su kokiu nors sportinių drabužių prekiniu ženklu, mat tai būtų puikus spyris į šikną ir motyvacija išsijudinti, bei pagaliau vardant sveikatos ir dailių kūno formų užsirašyti į sporto klubą. Neesu nei ištreniruoto, idealaus kūno kulto, nei sveikos gyvensenos šalininkė, todėl visi šie dalykai man buvo ir iki šiol yra didelis, tamsus miškas.
Po kelių mėnesių svajojimo sulaukiau pasiūlymo iš prekinio ženklo "4F" ir štai nesenai praūžusioje Rygos mados savaitės metu su šia kompanija pasirašiau trijų mėnesių kontraktą! Mano spintoje galima terasti vienerias, keturių metų senumo sportines tympas, todėl užėjusi į "Panorama" prekybos centre naujai atsidariusią "4F" parduotuvę jaučiausi lyg maža mergaitė pakliuvusi į saldainių rojų. Namo grįžau su didžiuliais maišais, kuriuose slėpėsi mano viltis pagaliau pradėti daryti tai, ko nedrįstu ir nenoriu jau daugiau negu trejus metus. Tačiau tai dar ne viskas! Likimas taip mane spaudė pagaliau užsiimti sportu, jog po kelių dienų mano namo pirmame aukšte atsidarė naujas sporto klubas! Atsikalbinėjimai dėl prasto oro, automobilių kamščių ir laiko trūkumo dabar skambės kaip niekuomet kvailai... Metas veikti. Apranga nuo galvos iki kojų iš "4F" - yra, narsytė "Lemon Gym'e" - yra, beliko nusiteikti pokyčiams!

Mano sportinę aprangą, batus ir kuprinę rasite prekybos centre "Panorama" esančioje "4F" parduotuvėje. Užsukite, kol siaučia nuolaidos! Kainos tikrai LABAI patrauklios, o nemokšos Maženos nuotykius sporto klube neužilgo išvysite sekančiame vlog'e. Iki!

You Might Also Like

1 COMMENTS

  1. People are ready to make them slim and handsome anytime. I think this surely describes the law that you are telling here and it works every time in the scenario.

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta