Empyre Beauty Lounge / karaliauja džinsas!

18:12:00


"Empyre Beauty Lounge" - S.Žukausko g. 26 įsikūrusi grožio ir stiliaus oazė, apie kurią su dideliu susižavėjimu jums pasakojau dar vasarą. Ar gi gali būti geriau, kuomet artėjant svarbiai progai nereikia blaškytis po miestą ir vienoje vietoje tave ir aprengia, ir sušukuoja, ir padažo.. Jei reikės, ir galvą paglostys, mat "Empyre Beauty Lounge" dirba nuostabios ir beproto draugiškos merginos ne tik išmąnančios savo darbą, bei ir puikiai jaučiančios kliento poreikius. Kadangi pasikeitė metų laikas - kardinaliai pasikeitė ir prekių asortimentas. Čia galima rasti ne tik žavių, klasikinių kostiumėlių, puošnių suknelių, tačiau ir lateksinių kelnių, džinsinių striukų puoštų plunksnomis, "Pakaba house" ir taip visų mylimų "Anna Kruz" rankinių.

Talino mados savaitėje vilkėdama džinsinę striukę iš "Empyre Beauty Lounge" susilaukiau daugybės komplimentų, o vienas vyriškis, nuotraukoje nepastebėjęs plunksnų, nekantriai klausinėjo ar tai "unisex" drabužis ir kur gi jį galima įsigyti, cha cha. Džinsas visą rudenį šmėžuoja tendencijų topų viršūnėse ir prabėgus žiemai bus lygiai taip pat madingas ir ateinantį pavasarį, bei vasara, tad jeigu jo vis dar nėra jūsų spintoje - įsigijusios tikrai neprašausite.


  S.Žukausko g. 26, Vilnius

You Might Also Like

1 COMMENTS

  1. I am so happy to see denim making a comeback in the fashion trends. Time to bring out those old denim jackets! I knew they would come in handy again.

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta