L'OCCITANE / advento kalendorius

12:55:00


Nežinau kaip jūs, tačiau aš esu tikra Kalėdų maniakė. Ne pačios šventės, o jos laukimo. Dievinu Advento laikotarpį, pirmąjį sniegą, dailiai dekoruotas parduotuvių vitrinas ir mirgančiomis lemputėmis išpuoštas gatves.. Kūčios - pati magiškiausia diena metuose, kuomet ore sklando šviežių kepinių ir burtų kvapas, pildosi svajonės ir įvyksta stebuklai. Dvidešimt keturios dienos iki šios nuostabios šventės sliūkina lėtai it sraigės po lietaus, o juk visą emocijų ir šypsenų puokštę norisi turėti čia ir dabar! Ką daryti, kad laukimas neprailgtų? Palepinti save advento kalendoriumi iš "L'occitane".


Klasikinis "L'occitane" advento kalendorius papuoštas prancūzų iliustratorės Kanako darbais ir slepia 24 malonias staigmenas iš Provanso. Nesu iš tų žmonių, turie pačią pirmą dieną suvalgo visus šokoladukus, tačiau mano namuose yra dvi mažos rankytės, norinčios kiekvieną naują siuntinuką atidaryti tuojau pat, todėl nesulaukus nė Advento pradžios galiu pasidalinti "L'occitane" kalendoriaus turiniu.

Priemonės skirtos plaukams yra dvi : stiprinamieji šampūnas ir kondicionierius. Kremai rankoms - net keturi! Bijūnų, taukmedžių, vėsinantis verbenų, mano mėgstamiausias migdolų, bei taukmedžių kremas kojoms.Klasikiniame advento kalendoriuje taipogi rasite nuostabų taukmedžių balzamą lūpoms, atgaivinantį vonios kubelį, bei taukmedžių drėkinantį kremą veidui. Kūno oda pasirūpins migdolų kremas, bei vyšnių žiedų, taukmedžių, verbenų kūno losjonai, bei nuostabaus kvapo dušo žėlės.
"L'occitane" muiliukai - mano silpnybė. Be šveičiamojo migdolų muilo savo gyvenimo tiesiog neįsivaizduoju. Jis tobulas! Ir jis taip pat yra advento kalendoriuje! Draugiją papildo itin švelnus taukmedžių (pieno kvapo), "Arlėsienė" ir verbenų lapų muilai. Kūčių dieną laukią "Arlėsiene" tualetinio vandens buteliukas.


Advento kalendorius apsimoka pirkti dėl daugybės priežąsčių : a) galimybė išbandyti daugybę skirtingų produktų; b) nedideli dydžiai garantuoja tai, jog produktą galėsite pasiimti su savimi į kelionę ir kas svarbiausią - įsidėti į rankinį bagažą; c) bent prieš Kalėdiniu laikotarpiu reikia leisti sau pasilepinti ir pabūti maža mergaite;

"L'occitane" advento kalendoriaus kaina - 49eur (viduje esančių produktų bendra vertė 84eur)

Jų skaičius ribotas, o iki Advento liko vos kelios dienos, todėl paskubėkite įsigyti! Tikslų produktų esančių viduje aprašymą galite paskaityti ir įsigyti internetu čia : 

You Might Also Like

1 COMMENTS

  1. After reading that fantastic review of L'occitane's advent calendar I also want to give it a try as these days I need any good conditioner for my hairs

    ReplyDelete

INSTAGRAM @absentta