4F / KITOKIA MEDITACIJA

10:17:00
Niekas nepaneigs teiginio, jog sportas - sveikata, todėl tiek žiemą, tiek vasarą sporto salėse išsijuosusios pluša liaunos merginos, raumeningi (ir nelabai vyrai), ar tiesiog  propoguojantys sveiką gyvenimo būdą. Šiltu metų laiku Neries pakrante nuolatos skuba bėgikai, dviratininkai, o kiaurus metus prekybos centruose it grybai po lietaus dygsta sportinių prekių ir papildų parduotuvės. Tačiau šiandien ne apie tai. Ko gero sutiksite, jog užsiimdami aktyvia veikla vieni, o ne kompanijoje, pasineriame į savo mintis, ir sportas tarytum virsta lengva meditacija. Štai kodėl pabėgioję ar greitu žingsniu pasivaikščioję parke dažnai jaučiamės ne pavargę, o kaip tik pasikrovę teigiamos energijos! Norint pagerinti savijautą ir trumpam atsiplėšti nuo aplink zujančio triukšmo bei problemų siūlau šiek tiek kitokią meditaciją - lėtą pasivaikščiojimą paveikslų galerijoje. Žinau, jog tokios vietos dažniausiai asocijuojasi su labiau įpareigojančia apranga, tačiau tai grynų gryniausias išmislas! Avėdama aukštakulnius, ar vilkėdama diskomfortą sukeliančius drabužius jūs niekada neatsipalaiduosite net didžiausioje ramybės oazėje! 


Jūs tik įsivaizduokite šį "paveiksliuką" : avėdama patogius, sportinius batelius greitu žingsiu besiklausydama mėgiamos muzikos pasivaikštote po senamiestį, ar miesto centrą, užeinate į kavinę užsisakyti puodelio kavos, ar šviežiai spaustų apelsinų sulčių ir kulniuojate į artimiausią galeriją tiesiog tam, kad tyloje pabūti su savo mintimis ir niekur neskubant pasidairyti į meno kūrinius. Tikra meditacija to be jokios abejonės nepavadinsi, tačiau geresnė savijauta - garantuota! 

Mano sportiniai bateliai ir tamprės iš prekybos centre "Panorama" esančios "4F" parduotuvės. Nuotraukos : Deimantas Rumbutis

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta