Thursday, 12 January 2017

SHAKESPEARE BOUTIQUE HOTEL / vieta, kurioje privalote papusryčiauti, o esant progai - apsistoti


Mano tinklaraštį apibūdinantys trys žodžiai - style, beauty, lifestyle. Įrašų apie madą ir kosmetiką čia įvalias, o tekstų apie keliones, restoranus ir lankytinas vietas - kur kas mažiau, todėl šiais metais nusprendžiau ištaisyti situaciją ir išnaudoti savo pomėgį fotografuoti, atrasti naujas vietas, bei skaniai pavalgyti. Kol ruošiuosi žiemos atostogoms, vienai nakčiai apsistojau Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame "Shakespeare Boutique Hotel" ir paruošiau jums savo pirmąją, išsamią viešbučio apžvalgą. Jeigu mėgstate trumpam pakeisti aplinką, pasivaikščioti jaukiomis senamiesčio gatvelėmis ir pasilepinti gera virtuve - kviečiu skaityti.


Tuesday, 10 January 2017

SMASHBOX / PHOTO MATTE EYES paletės apžvalga


 Prieš rašant šią apžvalgą žvilgtelėjau į savo makiažo priemonių stalčių, susitvarkiau lagaminą ir išsižiojau - iš kur mano namuose tiek šešėlių palečių? Ir kas juokingiausia - visos naudojamos. Labai mėgstu dekoratyvinę kosmetiką ir visuomet juokauju, jog jeigu galėčiau - dažyčiausi net gi miegodama. Šiandien noriu apžvelgti "Smashbox" "Photo Matte Eyes" matinius šešėlius. Yra ir pliusų ir minusų, tačiau apie viską nuo pradžių.

Friday, 6 January 2017

KAI LAUKE- 20 / filmai, kuriuos rekomenduoju


Jeigu tinklaraštininkas savo drabužių derinį bando nufotografuoti namuose prie sienos, žinokite - lauke tikrai labai, labai šalta. Nuotraukos siaubingos, įrašas "outfit of the day" nuplaukė tolyn į okeaną (tikiuosi greitu metu bangos išmes į krantą) o aš save prigavau vėl beieškančią naujų filmų. Nežinau kaip jus, tačiau mane šaltis paverčia tikra namisėda. kuri visą parą nori žiūrėti filmus, skaityti knygas ir skaniai valgyt, tačiau šiandien ne apie receptus, o maistą sielai - filmus. Noriu su jumis pasidalinti tais, kuriuos tiesiog dievinu ir žiūrėjau po kelis kartus. 

Wednesday, 4 January 2017

"URBAN DECAY" Full Spectrum Palette


Niekuomet negalvojau, jog galėčiau susižavėti ryškių spalvų šešėliais. Visuomet maniau, jog žydros, arba mėlynos spalvos tinka tik plaštakėms, o su geltona, violetine, ar žalia spalvomis galima pasižaisti tik prieš karnavalą, ar teminį vakarėlį. Nei kiek nekeista, jog klydau. Ilgą laiką besidažanti tik žemės, ar pastelinėmis spalvomis nusprendžiau duoti valią fantazijai ir išbandyti limituoto leidimo "Urban Decay" Full Spectrum paletę.

Tuesday, 3 January 2017

2016-ieji, jūs buvot nuostabūs!

2016-ieji metai buvo tiesiog fantastiški. Nors ir nerealizavau kai kurių užsibrėžtų tikslų, tačiau didžiąją jų dalį pavyko įgyvendinti ir metai buvo kupini nepamirštamų akimirkų, bei naujų pažinčių. Kasmet Sausio pradžioje savo norus ir tikslus užsirašau į nedidelę užrašinę ir pasipasakoju artimiems žmonėms, taip mintis paleisdama į visatą, kuri (jeigu nežinojote) padeda realizuoti mūsų svajones. Tuo, jog svajonės mėgsta tylą netikiu, o minčių ir ketinimų galia - tikiu. Pernai bepietaudama vienoje lauko kavinukėje Amsterdame ant lapo užsirašiau viziją, kokią save įsivaizduoju po kelerių metų. Besikraustydama tarp knygų radau tą popiergalį ir negalėjau patikėti. Praėjo tik metai, o daugiau negu pusė - jau išsipildė. iandien noriu trumpai apžvelgti uosius ir padėkoti likimui už suteiktas galimybes.