Wednesday, 22 March 2017

OUTFIT / įsimylėti, ar nusipirkti naują suknelę?


Dress - IMPERIAL (BIANCO) / Coat - MARKS & SPENCER / Cluch - BIANCO
Shoes - ALDO / Watch - DANIEL WELLINGTON

Dievinu tokius penktadienius kaip šis. Ankstyvas rytas, malonūs saulės spinduliai jau kutena skruostus, garsiai groja džiazas, o aš geriu skaniausią pasaulyje žalią arbatą ir niekur neskubėdama lakuoju nagus. Kovo mėnesis kupinas kardinalių permainų, kurias pasitinku su plačia šypsena ir išskėstomis rankomis. Pa va sa ris! Dangumi plaukia pavieniai debesys, o aš susimąstau - kur ir kada baigiasi jų kelionė? Kaip jie keičiasi besiridendami per pasaulį? Ar mes irgi esam į juos panašūs?


Išeinu į balkoną ir stebiu kaip šimtai žmonių skuba į darbus, susitikimus, o gal pusryčiauti, susitikti su senais draugais, ar bendradarbėmis trumpais sijonais. Iš kažkur atsiranda ramybės neduodantis noras nusipirkti naują drabužį ir man... Rytoj vakare laukia net dviejų draugių gimtadieniai, o kaip žinia, tam kad jaustis pačiai gražiausiai pasaulyje tereikia naujos suknelės, arba įsimylėti. Man labiau prie širdies pirmas variantas, todėl papusryčiavusi tiesiu taikymu kulniuosiu pas kaimynus "Bianco". Kas gali būti geriau, kuomet visi sezono must have ir iki negalėjimo stilingi drabužiai gyvena po vienu stogu? Naujienos ir daugiau : https://www.facebook.com/bonjourbianco

Wednesday, 15 March 2017

DEICHMANN / o su kokiais bateliais gyvenimo maratoną bėgsi tu?Rytas prasidėjo ramiai. Dėl šiokių tokių negalavimų sūnus nekeliauja į darželį, tad čiumpu su savimi mažąjį neklaužadą į "Deichmann" naujos kolekcijos pristatymą, kitaip tariant ankstyvą blogerių vakarėlį - pusryčius. Maloniai nustembu būryje kolegių išvydusi ir iš Kauno paršuoliavusias Ingą (iš Inna's Corner) bei Leticiją (Sugarbones). Patogiai įsitaisome "ISM" inovacijų erdvėje ir klausomės "Deichmann" atliktos apklausos rezultatų apie jus. Taip taip, apie lietuvių nenorą išsiskirti iš minios.