SIZEER / taisyklės, kurias reikia laužyti

18:43:00Ar būtina paisyti visuomenės nustatytų normų ir taisyklių? Moterims pirkti moteriškus batus, vyrams - vyriškus? Jeigu nesi vaikas, ar neturi šalia šūkaujančio pypliuko neužsukti į vaikiškų drabužių skyrius? Puošnias sukneles devėti tik su elegantiškais bateliais, ar aukštakulniais? Baltus marškinius - tik oficialiems susitikimams, ar darbui? Ne, ne, ne! Pagaliau atėjo nuostabūs laikai, kuomet gali derinti nesuderinama ir niekas tavęs nepalaikys bepročiu. Beveik.

Prieš kelias dienas lankiausi išpardavimuose paskendusioje "Sizeer" parduotuvėje ir jūsų teismui paruošiau du derinius. "Timberland" ir "Converse" pasirinkau ne šiaip sau - turiu ir dvi trumpas istorijas, kaip šie prekiniai ženklai atsirado mano gyvenime.


(Gudkovaite Photography)

Jeigu "Absentta blog" tinklaraštį sekate ilgiau nei metus ar du - puikiai žinote ir apie mano meilę "Converse" sportbačiams. Su pirmaisiais (įsigytais prieš ketverius metus) pramyniau šimtus kilometrų Prancūzijoje, Ispanijoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Olandijoje, Latvijoje ir žinoma, Lietuvoje. Juos derindavau prie visko : nuo plėšytų džinsų iki puošnių suknelių. Kartą įsigudrinau apsiauti "Converse" sportbačius ir per drauges vestuves!

Po trijų (aktyvaus nešiojimo bei skalbimo) metų atsisveikinau su jais Dubajuje - išmečiau į šiukšlių dėžę po palme tiesiog vidury gatvės. Klausiate, ar įsigijau naujus? Be jokios abejonės taip! Visiška priklausomybė, kurios nenoriu gydyti. Kaip ir priklausomybės kokybiškiems desertams. Nuotraukose aviu kultinius "Converse" "Chuck Taylor" batelius iš natūralios odos. Apžiūrėti ir įsigyti galite ČIA / Chaki spalvos striukę su kapišonu taip pat rasite "Sizeer" parduotuvėse.


Pažintis su "Timberland" kiek komiškesnė. Prieš kelis metus tik įpusėjus žiemai nusprendžiau pasirūpinti žieminiais batais. Išnaršiusi prekybcentrius skersai ir išilgai pasidaviau it bevalis karys kovos lauke - nieko nerandu! Ko noriu? Nežinau! Gražus modelis - netinka spalva, patinka spalva - nėra dydžių, yra dydis - vis tiek rasiu prie ko prisikabinti. Ir taip be galo be krašto, kol pamačiau juos - raudonus, vaikiškus, berniukiškus "Timberland" batus. Paskutinis dydis. Ir taip, maniškis!

 Ironiškai nužvelgta konsultantės, be jokio gėdos jausmo sumokėjau pinigus ir išėjau laiminga kaip mažas vaikas, kuriam realiai ir buvo skirtas mano pirkinys, kuris beje be priekaištų tarnauja jau trečią žiemą. Na o nuotraukose aviu klasikinio modelio "Timberland" aulinius kuriuos apžiūrėti ir įsigyti galite ČIA / Striukę taip pat rasite "Sizeer" parduotuvėse."Sizeer" - tarptautinis prekybos tinklas, turintis daugiau nei 100 parduotuvių visoje Europoje. Čia rasite Nike, adidas Originals, New Balance, Timberland, Converse, New Era, Puma, Reebok, Beats, Vans ir Birkenstock. Na kaip jau supratote - viską, ko geidžia jūsų širdis! "Sizeer" semiasi įkvėpimo iš gatvės, bei sportbačių kultūros ir tas labai atsispindi parduotuvių koncepcijoje. Darbuotojai - draugiški ir atsipalaidavę, o kas svarbiausia - šiuo metu siaučiančios (didžiulės) nuolaidos!

Parduotuvės Vilniuje : PC "Panorama" ir PC "Akropolis", bei Kaune ir Klaipėdoje.

Internetinė parduotuvė : https://sizeer.lt/

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta