MANO TRYS GEROS SAVIJAUTOS TAISYKLĖS

13:19:00


1. Švariausios energijos kūnas pasikrauna iš gamtos. Jūra, saulė, medžiai, kalnai.. Persikėlus į Ispaniją laiko pabūti ramybėje su pačia savimi liko nedaug, todėl stengiuosi išnaudoti kiekvieną  akimirka kuo produktyviau. Akis pramerkiu apie aštuntą. Jeigu rytas saulėtas - kiek anksčiau. Užkaičiu švilpiantį arbatinuką karšto vandens ir kol sūnus miega einu trumpam pasivaikščioti prie jūros. Neilgam, kokioms penkioms minutės, bet jų man užtenka tam, kad įkvėpti gryno oro, pažadinti dar snūduriuojantį organizmą ir pažiūrėjus į jūros platybes suvokti, kokia esu maža, o mano problemos, dėl kurių suku sau galvą - juokingos.2. Garsai. Muzika ir vibracijos yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Garsai daro įtaką ne tik mūsų nuotaikai, kūrybiškumui, ar savijautai, tačiau ir sveikatai. Rašydama ir dirbdama prie kompiuterio visuomet klausau įvairių vibracijų skatinančių kreatyvumą. Jų dėka aš ne tik susikaupiu, tačiau ir įgaunu daugiau jėgų, motyvacijos, į galvą plaukte plaukia naujos idėjos, o (atrodo) neįgyvendinami tikslai tarytum patys sudėlioja planą ir tampa pasiekiami ranka. Dažniausiai mano grojaraštyje sukasi "Tibetan Singing Bowls", turiu priklausomybę varpų, varpelių skambesiui.


3. Maistas. Šiuo metu mano maisto racioną sudaro jūros gėrybės, daržovės ir vaisiai. Jeigu nuoširdžiai - visiškai nesidomiu sveika mityba ir nesu iš tų, kurie propoguoja sveiką gyvenimo būdą, moka subalansuoti maistą ir valgo iš dėžučių, tačiau visuomet stengiuosi laikytis "Keturiolikos valandų badavimo" taisyklės. Skamba baugiai, tačiau taip toli gražu nėra, o ir organizmas (asmeniškai mano) nepatiria jokio streso. Elementarus pavyzdys : paskutinis kąsnelis vakarienės į mano skrandi patenka 20h, vadinasi pusryčiausiu ne anksčiau, negu 10h ryto. Vadovaudamasi šia taisykle jaučiuosi žvali ir energinga, o kūnas nesukaupia nereikalingų kilogramų. Tai yra tik mano asmenininė patirtis, prieš pritaikant ją sau, pasitarkite su šeimos gydytoju, arba dietologu. 


Taigi štai kokios jos, tos trys taisyklės : paprastos kaip du kart du, tačiau nepamirškite, jog genialumas slypi paprastume, o visos ribos  - tik mūsų galvoje.

 (Sportinė apranga : 4F / PC "Panorama", Vilnius)

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta